Как думаете, возможно?
Если да, то с чего начинать.
Результат:
вже голосів:
126 (56.25%)
Невозможно
98 (43.75%)
Возможно
Ответ дляZir-K
Когда я купила дом в селе, ко мне пришла женщина и сказала ’гірше наших людей нема ніде’.
В чем то она права и в масштабе страны.
Ого. Оце вас зустріли. Для мене наприклад самі кращі люди кияни. Я не з Київа,але це місце моєї сили.
Дуже з гарної сторони відкриличсь для мене одесити.
Да і взагалі наші люди ціни собі не знають. У нас дуже багато гарних рис як у націі. Є звісно і недоліки.Але ми точно не самі гірші люди в світі
Ответ дляфлена
Да китайцы хуже нас значительно
Итальянцы на нас похожи
Киевлян как то очень мало осталось, много людей приехало (и это хорошо) и очень разбавили город. Теперь редко слышу такой коренной киевский ’базар’
Итальянцы на нас похожи
ПанВиктория• 22 апреля 2023
Ответ дляЧувиха
Для мене селяни не звичайно ті, хто любить обсуждати та засуджувати постійно інших
Ну мені здається що це старше покоління. Молоде не таке. Нам з чоловіком 24/27, але ми нейтрально відносимося до всих. Нам би своє ’гніздечко’ в порядку тримати, а не ще дивитися за кимось. 🤷♀️ і в нашому оточені теж такі. Є звичайно і вічно обговорюючі плітники молоді, але ж це вже і в міських є🤷♀️