Красный Смех• 21 апреля 2023

Вывезти село из девушки, которую вывезли из села

Как думаете, возможно?
Если да, то с чего начинать.
Результат:
вже голосів: 224
126 (56.25%) Невозможно
98 (43.75%) Возможно
Zir-K• 22 апреля 2023
Ответ дляфлена
Да,е такий гріх за мною. Але я не вся нація.
І не обожествляйте амереканців. Похмілля буде тяжким
Когда я купила дом в селе, ко мне пришла женщина и сказала ’гірше наших людей нема ніде’.

В чем то она права и в масштабе страны.

Zir-K• 22 апреля 2023
Ответ дляStiflers Mom
Вам надо там пожить хотя бы год, поработать, столкнуться с медициной. Тогда придет понимание, что вся доброжелательность к незнакомым у них на автомате. Их так воспитывают.
Так а у нас тоже плюс ещё невоспитанность и отсутствие совести у людей.
флена• 22 апреля 2023
Ответ дляZir-K

В чем то она права и в масштабе страны.
Ого. Оце вас зустріли. Для мене наприклад самі кращі люди кияни. Я не з Київа,але це місце моєї сили.
Дуже з гарної сторони відкриличсь для мене одесити.
Да і взагалі наші люди ціни собі не знають. У нас дуже багато гарних рис як у націі. Є звісно і недоліки.Але ми точно не самі гірші люди в світі
флена• 22 апреля 2023
Дівчата війшло сонечко,я гулять. Миру нам і перемоги
Zir-K• 22 апреля 2023
Ответ дляфлена
Да китайцы хуже нас значительно

Итальянцы на нас похожи

Киевлян как то очень мало осталось, много людей приехало (и это хорошо) и очень разбавили город. Теперь редко слышу такой коренной киевский ’базар’
Чувиха• 22 апреля 2023
Я думаю, реально
Чувиха• 22 апреля 2023
Ответ дляпостою_послушаю
А нужно?
Конечно
Чувиха• 22 апреля 2023
Ответ дляПанВиктория
А от мені цікаво як це (для містян) коли дівчина з села? Як вона виглядає серед жителів міста? 🤔
Для мене селяни не звичайно ті, хто любить обсуждати та засуджувати постійно інших
ПанВиктория• 22 апреля 2023
Ответ дляЧувиха
Ну мені здається що це старше покоління. Молоде не таке. Нам з чоловіком 24/27, але ми нейтрально відносимося до всих. Нам би своє ’гніздечко’ в порядку тримати, а не ще дивитися за кимось. 🤷‍♀️ і в нашому оточені теж такі. Є звичайно і вічно обговорюючі плітники молоді, але ж це вже і в міських є🤷‍♀️