Тирамісу на терасі• 21 апреля 2023

Син в 19 років працює на роботі за 5300 грн

Син працює за маленьку заробітну плату
І не збирається шукати іншу роботу де заробітна плата більш привабливіша
Що порадите робити з цим горем?
Сегодня сержусь• 21 апреля 2023
Ответ дляруки_Крюги
Знайома 19-річна дівчинка-студентка влітку баристою підробляла. Отримала 10 тис.грн за місяць. Не пішіть дурню
Це Ви пишете дурню. Баристою вона і через 10 років тільки 10 тис грн заробить. А гарний слюсар з досвідом заробить більше. А може за кордон поїде працювати за спеціальністю.
ЗновЗдоров• 21 апреля 2023
На продукти та квартплату дає гроші ?якшо ні то виселяти, хай знімає кімнату
Жерица ночи• 21 апреля 2023
Ответ дляТирамісу на терасі
На залізниці працює слюсарем
Ой, ну профессия хорошая . Пусть хоть немного поработает, наберется опыта и сможет сменить на более прибыльную. Слесарь это хорошая профессия. Я тоже после учебы немного зарабатывала, набираюсь опыта. Все хорошо будет
Лгин• 21 апреля 2023
Ответ дляТирамісу на терасі
Він закінчив училище
А скільки він має по вашому заробляти зараз, ще і у воєнний стан в країні?
руки_Крюги• 21 апреля 2023
Ответ дляСегодня сержусь
А типу адміністратор кафе, а потім мережі - це не перспективи? Ви навіть якщо кіоск на ринку придбаєте, у вас будуть перспективи відкрити згодом магазин.
Жерица ночи• 21 апреля 2023
Ответ дляруки_Крюги
Работу по специальности и бариска принеси подай в общепите это разные вещи
автор Тирамісу на терасі • 21 апреля 2023
Ответ дляЛгин
15 тисяч гривень
Бабка-байкерша• 21 апреля 2023
Ответ дляБаза_птеродактилей
Согласна на все 💯
А то есть такие родители , детям толком не дадут ничего, но требовать горазды, ещё и в 19 лет
Вот если бы вы его выучили на стоматолога, тогда могли бы и писать такое (((
Теж так думаю. Чого ж автор хоче від робочої професії, якщо у навчання на щось краще не вклалася?
Где тут 0?• 21 апреля 2023
Ответ дляТирамісу на терасі
15 тисяч гривень
Місто яке?
Ответ дляГде тут 0?
Місто яке?
Харків
Жерица ночи• 21 апреля 2023
Ответ дляСегодня сержусь
В общепит легко попасть, но тяжел выбраться и найти нормальную работу потом
Где тут 0?• 21 апреля 2023
Ответ дляТирамісу на терасі
Харків
Я на заводі працюю під Києвом мін Зп 10
Сегодня сержусь• 21 апреля 2023
Ответ дляТирамісу на терасі
15 тисяч гривень
А Ви ким працюєте і скільки заробляєте? А Ваш чоловік?
Жерица ночи• 21 апреля 2023
Ответ дляруки_Крюги
Администратор кафе получает меньше официанта, а ответственности дофигища
Лгин• 21 апреля 2023
Ответ дляТирамісу на терасі
15 тисяч гривень
Ну так і йдіть і заробляйте 15 тис) не все одразу, тим більше молодий хлопець. Слава богу, всі живі і здорові.
Сегодня сержусь• 21 апреля 2023
Ответ дляТирамісу на терасі
Харків
В Харкові слюсарі на виробництвах заробляють 10-12 тис грн, не більше
Ответ дляСегодня сержусь
Я отримую 8000 грн
Хлопаю ресницами• 21 апреля 2023
Минимальная з/п 6700 на руки 5393 грн. Ему 19 лет, он только после училища ничего еще не умеет, это его первая работа. Логично, что работодатель предложил ему начать работать с минимальной зарплаты или вы думали, что он после училища миллионы зарабатывать будет? Есть школьные учителя с высшим образованием, которые получают минимальную зарплату. Найдите и устройте его на более высокооплачиваемую работу и думаю он согласится. Или вы только поговорить и пообсуждать, втоптать его в грязь? Он все правильно делает, куда взяли там и набирается опыта.
Жерица ночи• 21 апреля 2023
Ответ дляСегодня сержусь
Опытные, а сын автора видимо еще с небольшим опытом. Но он его получит и тоже сможет заработать больше
Сегодня сержусь• 21 апреля 2023
Ответ дляТирамісу на терасі
Я отримую 8000 грн
А чому ж не 15? У Вас же й досвід є.
Ответ дляСегодня сержусь
А чому ж не 15? У Вас же й досвід є.
Бо я жінка
Чоловіки повинні заробляти більше ніж жінки
Сегодня сержусь• 21 апреля 2023
Ответ дляЖерица ночи
Автор хоче 15. Тоді треба давати хлопцю гроші і перевчати на іншу професію.
руки_Крюги• 21 апреля 2023
Ответ дляЖерица ночи
Ви вважаєте, що 10-12 тис. грн заробляти - це нормально? Це на комуналку і їжу ледь вистачить на двох. Про досуг, лікування, одяг можна забути
Ро30BbIu_CJIoHuK• 21 апреля 2023
Яке ж це горе?
Син молодець, і на залізниці наче навіть престижно заробляти. Через рік-два він набереться досвіду і сам захоче більшого.
Не вимагаєте, щоб міняв роботу. Але і матеріально не допомагайте/допомагайте по мінімуму, щоб розумів реальність і мав стимул рухатися вперед
руки_Крюги• 21 апреля 2023
Ответ дляСегодня сержусь
Деякі вчаться безкоштовно. Але в них є бажання вчитися
Сегодня сержусь• 21 апреля 2023
Ответ дляруки_Крюги
В Харкові проблеми з роботою і зарплатами. Ви хіба не знаєте, якщо тут живете? Зарплати низькі. Багато виробництв виїхали. Торгівля частково згорнулась. Роботи немає. Ви точно з Харкова?
Дайте хлопцю хоч рік відпрацювати, щоб досвід був, тоді перейде на більшу зарплатню
Оле Лукойе• 21 апреля 2023
Ответ дляТирамісу на терасі
15 тисяч гривень
Він же без досвіду. Буде досвід, буде краща робота і більша зарплата.
Стріляний птах• 21 апреля 2023
Ответ дляТирамісу на терасі
Я отримую 8000 грн
ну так ваш син не намного меньше получает. или вы хотели, чтобы он в свои 19 вас обеспечивал?
руки_Крюги• 21 апреля 2023
Ответ дляСегодня сержусь
Звідки ви взяли, що я маю бути з Харкова? Я з Запоріжжя. Місту теж добряче дістається. І ще до війни Запоріжжя було значно депресивнішим ніж Харків. Але і для Запоріжжя 15 тис. то є сумно
Ответ дляСтріляний птах
Звісно хотіла
Як я його всі 18 років забезпечувала