Дівчата, ви все знаєте, тому прошу допомоги. Є 16-літній підліток, мій хрещеник, викокий та худий, як лісапєт ))
Хоче «сформувати» тіло, походити в спортклуб, позайматись з професійним тренером і тд.
Ми з ним спілкувалися, я готова оплатити заняття, зробити йому такий подарунок. Він зараз навчається та живе у Львові, я це місто не знаю, йому також немає кого запитати.
Тому будь-яка інфа по заняттям у Львові з вашого боку дуже допоможе. Район Личаківський або центр.