Не боюся осуду• 22 апреля 2023

Заспокойте мене будь ласка

Місяць назад народила другу дитину, старшому синові 3,5 роки, як повернулися з пологового будинку то постійно просив братика потримати, погратися. Я йому пояснювала, що братик ще дуже малий щоб він його на руки брав, наче розуміє і більше не просить, підходить у моїй присутності цілує, посміхається йому. Зараз варила суп на кухні, молодший спав у шезлонгу який качається, старший поряд грався сидів, відійшла на декілька хвилин перевірити каструлю. Малий прокинувшись почав плакати, я через кілька хвилин як зайшла побачила вже як старший його підіймає, звичайно голову не притримуючи. У мене аж в сердці прохололо коли побачила як у молодшого голова різко назад закинулася... Звичайно малого забрала, він на моїх руках заспокоївся, поводить себе як завжди, зі старшим поговорила, дуже вибачався і сказав що більше так не буде, просто хотів мені допомогти. Я тепер сама не своя від думок, що малий міг травмувати шию чи отримати струс мозку. Скажіть, чи варто так панікувати чи все нормально? Дитину він підняв доволі різко
Oksana-f9a3• 22 апреля 2023
У Вас росте помічник) це добре розказуйте йому більше, що можна робити, все буде добре)

Божа кульбабка• 22 апреля 2023
Просто терпляче навчайте
Аннуитет• 22 апреля 2023
Різниця між дітьми 5 років. Теж доросла дитина намагалася допомогти. Єдине, що хочу сказати - не залишати старшого з малим без нагляду. Або домовлятися, що допомагає тільки під вашим наглядом. Краща допомога - покликати маму.
Однозначная• 22 апреля 2023
Таких опасных ситуаций будут сотни если не тысячи .
автор Не боюся осуду • 22 апреля 2023
Ответ дляOksana-f9a3
Я розумію це, вдячна синові що хоче допомогти. Я його не сварила зараз, але дуже боюся за малого тепер, щоб не було травм. Старшому постійно розповідаємо, що він може дивитися за братом, показувати йому брязкальця та свої машинки поки він ще дуже малий, потім буде гратися.
Йосип_молодий• 22 апреля 2023
Паніка вам якось допоможе? Заспокойтеся, просто сро терігайте . Дитина їсть , не надмірно сонлива , оеагує на подразники - все нормально .
Бува і таке• 22 апреля 2023
оспади, малышу три годика, он вообще не причем к вашей ляле, следить должны вы
Луноходик_Ик• 22 апреля 2023
)))ничего не будет,если бы так травмировались все,мы бы калеками все были.старшему давать на руки братика,но обьяснять как с ним обходится ,запрещать нельзя
автор Не боюся осуду • 22 апреля 2023
Ответ дляАннуитет
Та домовлялися наче, говоримо з ним постійно, місяць таких ситуацій не було. Стараюся не залишати наодинці, але коли відходила то він у минулі рази просто стояв дивився чи показував свої іграшки намагаючись заспокоїти. Зараз спокійно з ним поговорила, каже що подумав що братик вже виріс, але більше так не буде. Дуже засмутився що міг йому зашкодити

Ms. При теле• 22 апреля 2023
Позвоните в скорую проконсультируйтесь
ПешитеБесАшипок• 22 апреля 2023
П що може статися? Дитині не тиждень, а місяць, діти в такому віці вже починають потроху тримати голову. Якщо його підняли на кілька секунд нічого страшного не сталося.
Твердая валюта• 22 апреля 2023
У меня дочка 3,5 года вытащила из кроватки братика, которому была неделя, покачать. Пока я за врачом двери закрывала) Голову, естественно, никто не держал толком, ничего не произошло)
Уходя дверю не хлопать• 22 апреля 2023
люди бы не вижили если бы от неподдержки головы что то могло случиться
подумайте - наши предки по деревьям скакали с новорожденными за спиной а те их за волосы держали, хватательный инстинкт)
автор Не боюся осуду • 22 апреля 2023
Ответ дляПешитеБесАшипок
Побачила, як голова різко відкинулася назад на максимум, мені здається це може призвести до якихось травм чи струсу мозку, от і злякалася
Топтунша• 22 апреля 2023
Ответ дляОднозначная
Жодної , якщо з самого початку не дозволяти старшій дитині брати меншу