Опля Картопля• 22 апреля 2023

Виведення татуажу брів якісно. Київ. Де?

Дівчата, порадьте, де в Києві видаляють татуаж, крім Трифонової (там добре, але може ще десь якісно роблять). Лазерхаус прошу не пропонувати. Після початку війни багато чого змінилось, цікавить, хто недавно ходив.
Татьяна-cb91• 22 апреля 2023
Клиника Ирины Кравчук
Кукусикиииииии• 22 апреля 2023
Ищите в салонах или клиниках, где есть пикосекундный лазер.
автор Опля Картопля • 22 апреля 2023
Ответ дляКукусикиииииии
я розумію, але мені заходтити в салони і питати,чи є у них пікосекундний лазер? все-таки я питаю тут, бо хочу почути відгуки реальних людей, а не салонів, які будуть тільки своє хвалити
Кукусикиииииии• 22 апреля 2023
Ответ дляОпля Картопля
Не нужно заходить. Просто позвоните и спросите. Удаление от лазера зависит. На удаление импульсным лазером будете несколько раз ходить, а пикосекундный может и за раз удалить в зависимости от пигмента.
3@йk@• 22 апреля 2023
Делала у Дарьи Орехановой. Осталась довольна. Даже на 2 сеанса меньше понадобилось, чем планировалось изначально.
автор Опля Картопля • 22 апреля 2023
Ответ дляКукусикиииииии
ось я зателефонувала в клініку, яку тут рекомендували першу і дівчина не знає який у них лазер пікосекундний чи імпульсний. Сказала, що ультера
Кукусикиииииии• 22 апреля 2023
Ответ дляОпля Картопля
Понабирали с улицы администраторов
Я б вам все же Лазерхауз рекомендовала. В Киеве по-любому у них есть этот лазер.
Жінка з перцем• 22 апреля 2023
Дудікова ще
Особисто я у Трифонової видаляла
Нетутешня• 22 апреля 2023
Дівчата, а нащо видаляти той татуаж? Я ось тільки робити його зібралася..
Непозбувна Бентега• 22 апреля 2023
Павел шевела
Удалили старый синий татуаж идеально почти в ноль
Lyuba-sh• 22 апреля 2023
Ответ дляНепозбувна Бентега
Павел шевела
А сліди не залишаються?
Непозбувна Бентега• 23 апреля 2023
Ответ дляLyuba-sh
А сліди не залишаються?
Нет. Все в ноль почти уходит.
СкокоМнеДадите• 23 апреля 2023