Наездница• 22 апреля 2023

Агроволокно під помідори і капусту, яке?

Бачила поради що з агроволокном менше хворіють рослини, менше шкідників, хочу спробувати
Порадьте будь ласка яке взяти, біле, зелене , на що ще звернути увагу?
Дякую
Ля-ля-ля• 22 апреля 2023
Вам яке саме потрібно?
автор Наездница • 22 апреля 2023
Ответ дляЛя-ля-ля
Вам яке саме потрібно?
Не для укриття, а застелити землю щоб менше було хвороб, шкідників , ну і бур´яну
Ля-ля-ля• 22 апреля 2023
Ответ дляНаездница
Чорне, чим більша щільність тим краще.

Хоча, на мою думку, під агрволокном якраз і будуть ховатися різні жучки листогризи
Галя-краля• 22 апреля 2023
На землю чёрное, накрываю белым.
ТочноБудет• 22 апреля 2023
Чорне. І засіб від слимаків одразу купуйте, бо знадобиться.
Галя-краля• 22 апреля 2023
Ответ дляНаездница
От вредителей не спасёт. Капусту от крестоцветной мушки обрабатывать надо, помидоры у меня только колорадский жук ел, и то с голодухи.
Прижимать надо хорошо, иначе бурьян поднять его может (даже 50-60 плотность). На волокно ’наметает’ пыль и семена бурьянов. Тоже могут прорастать (так было на клубнике, но там оно несколько лет лежало.
И смотрите, чтоб это именно агроволокно было, а то мне муж под видом агроволокна купил какой-то похожий строительный материал, он разлезся под солнышком.
автор Наездница • 22 апреля 2023
Ответ дляЛя-ля-ля
Чорне, чим більша щільність тим краще.

А чорне не буде притягувати сонце ще більше, а то ще погорить все
автор Наездница • 22 апреля 2023
Ответ дляГаля-краля
На землю чёрное, накрываю белым.
В 2 юшари?
Вилами по воде• 22 апреля 2023
Та ну нашо вам під помідори агроволокно? Своїх цілей ви не доб´єтеся, тільки гроші викинете. Я ще розумію, на полуницю, наприклад, і то я відмовилася від цього методу. Бур´ян ріс під ним все одно, хоч і менше, але найгидкіше - це слимаки. Я підняла те волокно, а там землі не видно, все встелене слимаками, їм там вогко, тепло, безпечно, там їм просто рай.
автор Наездница • 22 апреля 2023
Ответ дляГаля-краля
В нас капусту білі мошки жеруть, от думала щоб не кропити зайвий раз , то постелити , бо нічого не допомагає
А для помідорів щоб менше фітофтори було бачила пораду
Вилами по воде• 22 апреля 2023
Ответ дляНаездница
Як білі мошки і агроволокно пов´язані, поясніть)
автор Наездница • 22 апреля 2023
Ответ дляВилами по воде
Отакої, я думала класна штука, полегшу батькам обробку городу, але мабуть краще без агроволокна
автор Наездница • 22 апреля 2023
Ответ дляВилами по воде
Хз, бачила пораду що немає мошок з ним
Вилами по воде• 22 апреля 2023
Ответ дляНаездница
Від фітофтори - це хіба що я бачу в тому пояснення, що не росте бур´ян і нижні листки помідорів не торкаються його і землі. Але цього можна і так добиться, просто нижнє прибравши, в мене всі нижні листя не торкаються землі. Як буде дощове літо, то хоч земля, хоч агроволокно, а фітофтора буде буяти. А якщо поливати дуже рідко, обривати нижні, щоб нічого не торкалося землі, то є шанс. Я ще кроплю сироваткою з йодом, воно безпечне, але помагає, урожай був без фітофтори. Від шкідників не поможе, зв´язку нема. Я скошеною травою мульчувала навколо кущів
Галя-краля• 22 апреля 2023
Ответ дляНаездница
В 2 юшари?
Накрывала в 2 шари білим 17-те було здається (50-ого не було). На землю в один шар 50. Перший раз скобами приколола по периметру, під ним бур´яни зійшли, аж підняли його. Додала по площі скоби.

Згодом перейшла на мульчу з трави (пирія і ще якоїсь трави поряд на ділянці пре достатньо), вона мені більше подобається. Тільки шар треба робити товстий і поновлювати.
автор Наездница • 22 апреля 2023
Ответ дляВилами по воде
Ви що, листочки не можна обривати, не виросте
А взагалі, так, щоб зменшити контакт з землею, тому типу менше хвороб
Те саме радили за капусту
Бо садимо садимо, а потім всеодно ту капусту купляємо на базарі, хз нащо тоді гектар городу і оте рабство пів року
Галя-краля• 22 апреля 2023
Ответ дляНаездница
Хз, бачила пораду що немає мошок з ним
То якщо накривати білим зверху, щоб під ним росла, то рятує. А так, тільки бризкати, в мене мама ще замочувала розсаду перед посадкою. Інакше зжирають.Здається, минулого року ’Актарою’ я обробляла перед висадкою, більше обробок не робила.
автор Наездница • 22 апреля 2023
Ответ дляГаля-краля

Дякую, значить ахрана, атмєна, будемо по старинці, посадимо як завжди, будемо кропити все літо, а потім купимо на базарі
Отака геніальна схема
автор Наездница • 22 апреля 2023
Ответ дляГаля-краля
І не жерли?
Дякую, спробуємо
Галя-краля• 22 апреля 2023
Ответ дляНаездница
Отака геніальна схема
Я не садила останні років п´ять усе, що треба хімією заливати. Таке я і на базарі куплю і не махатимусь.
Галя-краля• 22 апреля 2023
Ответ дляНаездница
І не жерли?
Дякую, спробуємо
Вже в липні верхні листки в цяточках де-інде були. Але без обробки його зжирали на стадії листків. Так само і редис, і редьку. Редис тільки під дугами, накритими білим агроволокном ріс, бо я його не обробляла хімією, а без неї ще на стадії несправжніх листків хана йому була.
Фляшунька• 22 апреля 2023
Мульчуйте все соломою чи скошеною травою шаром не менше 5см , з часом оновлюйте як просяде - це і від бур´янів, і для грунту корисно, і вологу зберігає. Рослини будуть рости здоровими та меньше хворітимуть.
барабанщица• 22 апреля 2023
Ответ дляНаездница
Не треба читати сумнівних порад.
Агроволокно безпосередньо ніяким чином не впливає на збільшення чи на зменшення фітофтори чи на ’білих мошок’.

Для запобігання фітофторозу необхідно мати краще провітрювання рослин. Це густина посадки та інші прийоми, наприклад підвязування томатів, обламування листя знизу і т.п.

Якщо ви ще й збираєтесь ходити по агроволокну, то велика ймовірність, що ви його порвете в хлам ще до закінчення сезону.