Да_Я_ТакаЯ_• 22 апреля 2023

Автобус в Болгарію з дитиною, горщик можна?

Дуже треба, інакше не зможемо їхати. Ви бачили пасажирів з малими дітьми і горщиком?
Мона Лиза• 22 апреля 2023
На вопрос, куда она денет заполненный горшок, автор так и не ответила.

Тут надолго• 22 апреля 2023
То есть, за три часа ваш ребенок 12 раз надзюрит, куда вы это сливать собрались?
Тут надолго• 22 апреля 2023
Ответ дляМона Лиза
В проходе поставит, куда же еще
Мона Лиза• 22 апреля 2023
Ответ дляТут надолго
В проходе поставит, куда же еще
Водитель не разрешит, всё прольётся.
Тут надолго• 22 апреля 2023
Ответ дляЧаклунка-ведунка
Ну, за это не переживайте. Пьющие пиво мужчины на пляже намного больше нассут в море, чем ребенок
А давайте по себе судить и приучать к нормальному, а не с детства учить сцать где в голову пришло
Ластовиння• 22 апреля 2023
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Питання не в повазі. А в тому, що немає варіантів. Я можу поїхати або з горщиком або ніяк. І ставити його планую, не в проході, а собі під ноги
Варіанти є - залишитись вдома з горщиком, або обирати інші види транспорту де є доступ до туалету, або вдягнути підгузок
Ластовиння• 22 апреля 2023
Ответ дляСонячний зайчик

Вы хоть раз ездили в автобусах?
Ще й напевно місце на дитину не візьме))

Мама Чели• 22 апреля 2023
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Ну я питала про це? Замахали. Обісруть, а по темі 0
Причому нецукрового центрального і це не жарт
Я думала то моя особливість просто
Просериарила молодость• 22 апреля 2023
Ответ дляЛастовиння
Закордон не можна без окремого місця дитину везти.
Ластовиння• 22 апреля 2023
Ответ дляПросериарила молодость
Я не в курсі) в мене дитина мала, але не тягаю по автобусам. Навіть на 1.5 години не ризику іхати в інше місто саме через питання туалету. А тут в Болгарію))
Просериарила молодость• 22 апреля 2023
Ответ дляЛастовиння
Звичайно всі різні, мої в автобусах в Болгарію з 4х років їздять, проблем ніколи не було. Позаминулого року поруч сиділа мама з немовлям на руках, ту крихітку навіть чути не були, пару разів пропіщала, і все, ніби і немає такої малечі в автобусі. Адекватні батьки відчувають коли можуть їхати в громадському транспорті, коли ні.
Щебетушка• 22 апреля 2023
Ответ дляЛастовиння
Для автора никаких вариантов нет, она писала - либо с горшком, либо не ехать. Ну скажем так, глупо, но я почему то уверена, что ее не переубедить
Любви вам!• 22 апреля 2023
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Тепер я бачила все (с))))
Чувиха• 22 апреля 2023
Не бачила, але можна. Хто вам зможе заборонити?
Чувиха• 22 апреля 2023
Але це не культурно. Памперс надавайте дитині. Чи ви від підгузників відовчили, а терпіти в туалет ні?
Чувиха• 22 апреля 2023
Ответ дляБез Баяна
Так в автобусах есть туалет.
Не во всех
Чувиха• 22 апреля 2023
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Пісяти
Яка різниця в даній ситуації?
Чувиха• 22 апреля 2023
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
А в підгузнику не може?
Чувиха• 22 апреля 2023
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
4 роки. Ніяк, не може попісяти
Це не дуже нормально, що в дитини в такому віці нетримання сечі

Чувиха• 22 апреля 2023
Ответ дляНіколи не збрешу
Питаня в повазі і адекватності. Під які ноги, там місце лише для колін і це не туалет, а автобус с людьми.
Ви знущаєтесь?
Не можете дитині памперс вдягти або терпіти до зупинок, то рано ще їхати так далеко.
Болгарія це не далеко, а так згодна
Чувиха• 22 апреля 2023
Ответ дляАнчо Ус
Знімати і витирати при інших пасажирах краще?
В туалеті, на зупинках знімати і витирати
Готова до другої• 22 апреля 2023
Ми іздили в Італію автобусом один раз, 30 год
Малій було 3 роки. Доросла дівчинка вже, зупинки кожних 3 год
Дитина витримувала спокійно
З горшком Ви трохи загнули, я би вийшла посеред дороги і вимагала щоб усунули цю проблему. Хоть сама мама.
Чому я маю тим дихати?
Свекруня• 22 апреля 2023
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Самі сидіть вдома))))))))
Ну да, а вам краще свою малу дитину мучати довгою дорогою і всіх оточуючих, головне свою дупу на море звозити
Барбітта• 22 апреля 2023
Ответ дляЖиттє Бентежне
А может кто ответить почему туалеты в автобусах закрывают? Они ж какбэ для определенных целей и установлены. Зачем закрывать?
Бо наші люди в автобусах добре кушають, ще краще какають, змивати не навчені, а прибиральниці в автобусах немає
Свекруня• 22 апреля 2023
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
4 роки. Ніяк, не може попісяти
Офігіти, 4 роки це вже дитина яка може контролювати позиви в туалет. І як ви уявляєте пісяння 4-річної дитини на очах у купи людей? Ладно вам пофіг на чужих людей, хрін з ним, але ж дитині точно як мінімум некомфортно і соромно. Навіщо ви так знущаєтесь з власної дитини?
Ніколи не збрешу• 23 апреля 2023
Ответ дляЧувиха
Болгарія це не далеко, а так згодна
Літаком навіть близько)))
Щебетушка• 23 апреля 2023
Ответ дляГотова до другої
Дитина витримувала спокійно
Чому я маю тим дихати?
скажіть будь ласка, як дитина виримала 30 годин?
Готова до другої• 23 апреля 2023
Ответ дляЩебетушка
Ідеально. Ми брали окреме місце і пару книжок і планшет. Ще був зошит в якому малювали. У автобусі є телевізор, то трошки щось там підглядала. Книжки ми не читали, бо у автобусі було стільки цікавого. То підглядала за людьми взаді, то ку-ку робила старшому брату. Саме прикольніше, що вона по салоні ні разу не пройшлась навіть. Сиділа в позі лотоса, лежала головою в мене на колінах, стояла. Коли виходили в туалет, люди з задніх місць дивувались що така дівчинка і не чути її. От єдина проблема була, що я всю дорогу очей не зімкнула. З дитиною все ок. Дивитись по своїй дитині, Ви краще знаєте яка вона) з тих шустріших чи капризулька.
Щебетушка• 23 апреля 2023
Ответ дляГотова до другої
та я сама не знаю, як стільки годин витримати :)) а дитині вже 8, але я знаю, що вона буде кожні півгодини питати, коли ми вже приїдемо :((
Готова до другої• 24 апреля 2023
Ответ дляЩебетушка
8 років то взагалі спокуха. Кажіть, завтра в такій то годині, будемо на місці
Зарядити планшет і вперед
Щасливої дороги.
Довіряйте своїм діткам. Ви ж їх знаєте краще.