Мальчун-задирун• 22 апреля 2023
Хтось робив підтяжку шиї хірургічно?
Як довго носили комір? Задоволені результатом? Хочу зробити, після різкого схуднення обвисла шкіра на шиї, комплексую.
А може хтось підкаже і інші перевірені методи. Наприклад, за smas читала, але реальних відгуків дуже мало, та вони протилежні.
Слобожаночка• 22 апреля 2023
Ліпосакцію підборіддя робила. Носила повʼязку 2 тижні. 1-ий тиждень постійно, 2-ий - на ніч.
ХтоЯкщоНеЯ• 23 апреля 2023
Ответ дляСлобожаночка
И как результат? Более четкий подбородок? У меня капец
Слобожаночка• 23 апреля 2023
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
Спочатку так. Але маю гормональні порушення, патологію щитопод.залози, качелі з вагою, тому зараз все одно застосовую ліполітики, редієс. Хоча не жалкую, розумію що без ліпосакції було б ще гірше.
Sk-kik-mango-tesco• 23 апреля 2023
Ответ дляСлобожаночка
А можно фото, может в ЛС подбородка, меня эта часть больше всего волнует. У меня гипотериоз
Слобожаночка• 23 апреля 2023
Ответ дляSk-kik-mango-tesco
Тут покажу. Але це мій досвід, ми всі індивідуальні. В мене забрали менше 100 гр жиру, хоча я з вагою у три цифри( З мінусів: видно місця де більше забрали, а де менше, потім бажана корекція препаратами, тобто додатк.витрати.
Фото.
У рожевій ретуші - до.
В синій - 3-ій день після ліпо, ще з сильним набряком, хустинка щоб замаскувати синці.
В жовтій - після загоєння.
Але зараз (через 2 роки) все ще гірше ніж до ліпо, недивлячись на догляд(. На днях зробила редіес, перед тим полімолочку і ефекта не бачу. Таке враження що інʼєкціями вже не допоможеш( Війна, зміна клімату і напевно час
Фото.
У рожевій ретуші - до.
В жовтій - після загоєння.