ленок83• 23 апреля 2023

Гриб веселка, настоянка, мазь що можна при фіброаденомі?

Фіброзно кистозна мастопатія але ще маю аутоімунний тереоїдит, чи можна приймати настоянку ? Може хтось приймав і є досвід.
Холодная каша• 23 апреля 2023
Для чого???

автор ленок83 • 23 апреля 2023
Ответ дляХолодная каша
Для чого???
Для лікування
Холодная каша• 23 апреля 2023
Ответ дляленок83
Для лікування
Ви серйозно? 21 століття, а не середньовіччя ж.
Якщо є покази до видалення, то видаляти, якщо ні - то спостерігати.
автор ленок83 • 23 апреля 2023
Ответ дляХолодная каша
Дякую за відповідь.
котопёс• 23 апреля 2023
Хто вам встановлював діагноз, лікар? А призначення хто робив? Ось його й спитайте що вам можна, а що ні
автор ленок83 • 23 апреля 2023
Ответ длякотопёс
Зрозуміло що лікар, п´ю мастодинон 3й місяць який до сраки дверці .
котопёс• 23 апреля 2023
Ответ дляленок83
Ота настоянка та мазь матимуть приблизно такий самий ефект. Тому або спитати в лікаря інші варіанти лікування (чомусь я впевнена що він їх пропонував) або знайти більш грамотного лікаря