Морковна• Изменено 23 апреля 2023

Выпускной 4 класс

Вы бы сейчас пошли отмечать выпускной с классом? Цена за развлечения+проезд+еду выходит около 3000-4000грн на семью
Результат:
вже голосів: 76
28 (36.84%) Нет, «не на часі»
24 (31.58%) Нет, дорого
8 (10.53%) Да, это недорого
8 (10.53%) Да, хотя и не бюджетно
8 (10.53%) Тыц
Чучело-Мяучело• 23 апреля 2023
Залежить від доходу і вашого бажання.
Я наприклад спитала дитину чи бажає вона того випускного? Дитина сказала - ні краще ті гроші дайте мені я збираю на гаджет. Так і зробили.

Наша взяла• 23 апреля 2023
Затрудняюсь ответить. Ретенок окончил 4й класс в прошлом году, на дистанционке, далеко от родного города.... То есть у нас как бы и вариантов не было.
Чудо в декрете• 23 апреля 2023
2 роки тому старший випускався з 4 класу.
Дискотека+ піца + якесь шоу у клубі було по 400 грн з дитини.
Щось дуже дорого для такого віку.
ВсеЧетко• 23 апреля 2023
Чому немає пункту – навіщо взагалі ’випускний’ у 4 класі?
Зрадорозганячка• 23 апреля 2023
Я бы отметила , деньги есть , ребенку не хватает праздника.
всемВсёИмного• 23 апреля 2023
Удалено администрацией...
автор Морковна • 23 апреля 2023
Ответ дляЧудо в декрете
Щось дуже дорого для такого віку.
Парк развлечений, беседка, мангал, еда, напитки, квадроциклы/лазертаг/стрельба/кони и много другого. Это на выбор. Но дети будут играть, поэтому не получится, один развлекается- другой смотрит

всемВсёИмного• 23 апреля 2023
Ответ дляЗрадорозганячка
Удалено администрацией...
Пишу_граммотно!• 23 апреля 2023
Да, пошла б, если класс бы дальше не шел учиться вместе.
Если б шел, то не шла б
Нет смысла в этом выпускном
Зрадорозганячка• 23 апреля 2023
Ответ длявсемВсёИмного
Удалено администрацией...
Кто хотел , тот уехал, война не повод забирать детство у детей
Скляна миша• 23 апреля 2023
Удалено администрацией...
всемВсёИмного• 23 апреля 2023
Ответ дляЗрадорозганячка
Удалено администрацией...
А Я Самая Самая• 23 апреля 2023
Двоякое ощущение.
С одной стороны почему не сделать праздник дитю, с другой стороны выпускной в 4 классе ну такое... еще и во время войны, тревог и прочего.
Да и дорого получается для мероприятия такого уровня.
Все возможно• 23 апреля 2023
Ответ длявсемВсёИмного
Удалено администрацией...
Чудо в декрете• 23 апреля 2023
Ответ дляМорковна
Тобто це не для дітей, а батькам випити.
Якщо є бажання - чому ні.
Я б не стала так.
У подруги донька закінчує 11 клас. Класом їдуть у Львів на три доби.
Дорога, готель і відпочинок там по 4 тис. з дитини. Це вже діти гулятимуть, а не батьки.
Зрадорозганячка• 23 апреля 2023
Ответ длявсемВсёИмного
Удалено администрацией...
Мудрецыха мира• 23 апреля 2023
Ответ дляЗрадорозганячка
Удалено администрацией...
Мудрецыха мира• 23 апреля 2023
Ответ дляВсе возможно
Удалено администрацией...
Зрадорозганячка• 23 апреля 2023
Ответ дляМудрецыха мира
Удалено администрацией...

Мудрецыха мира• 23 апреля 2023
Ответ дляЗрадорозганячка
Удалено администрацией...
dahashutka19• 23 апреля 2023
Не знаю, у нас слава богу пока молчат 🤣🤣🤣🤣 Сын тоже 4 класс заканчивает. Пока только скинулись на альбом школьный
Большой секретик• 23 апреля 2023
1000 грн на людину з урахуванням розваг, харчування та проїзду це нормальна ціна. Розумію, що це 3-4 з сімейного бюджету, аде ж він розрахован не лише на базові потреби 🤷‍♀️ іноді треба виходити за межі щоденної рутини
размахер• 23 апреля 2023
Кому нужны эти выпускные в садах и 4 классе? Ну это же полный бред.
Большой секретик• 23 апреля 2023
Ответ дляразмахер
Вони потрібні для тих, хто цінує кожні моменти, хто звик радіти як великим так й малим подіям, тим хто любить розваги та веселощі та не жаліє на це кошти
Мудрецыха мира• 23 апреля 2023
Ответ дляразмахер
Удалено администрацией...
Большой секретик• 23 апреля 2023
Ответ дляразмахер
Це певний етап у житті дитини, то чому не відсвяткувати?
Я дитина радянських часів, у нас після 3 класу був ну майже випускний, гуляли в парку та у кафе всім класом їли тістечка. Було весело. Доречі я частково пам‘ятаю випускний ранок у садочку. В мене була нова гарна сукня, яку шили саме під це свято. На фото в альбомі я в іншій ошатній сукні. Це приємні спогади
Мудрецыха мира• 23 апреля 2023
Ответ дляБольшой секретик
Удалено администрацией...
dahashutka19• 23 апреля 2023
Ответ дляМудрецыха мира
Удалено администрацией...
А детям праздник не нужен? Или у них жизнь остановилась?
Сраная русня уже 9 лет портит всем жизнь.
Большой секретик• 23 апреля 2023
Ответ дляЧучело-Мяучело
Залежить від доходу і вашого бажання.
Прикро, що діти обирають гаджети, а не спілкування в реальному житті з живими людьми. І не треба писати, що це сучасність, що так у всіх країнах. Ніт. Мої подруги з дітьми по різним країнам розіхалися і всюди так чи інакше святкують випускні. Переважно у межах навчальних закладів, але святкують гучно та з частуваннями
Кокосиха• 23 апреля 2023
А у меня выпускной в 4 классе был в школе за копейки. С 16 до 19 сладкий стол в школе. Самое то