Якось так і живу• 23 апреля 2023
Хто живе зараз в Румунії - дійсно багатьох виселяють?
Читаю в румунських групах, що багато кого просять «на вихід». А як же нова програма ? Невже вона не покриватиме витрати на оренду ? Харчування, ясна річ, за власний кошт. Чи народ на стільки знахабнів, що й на харчування собі не хоче заробляти ? Хочуть сісти на шию чужій державі на все готове ?
Стопясят раз обсуждала• 23 апреля 2023
Ответ дляКарина75
Но я вижу всех Украинцев и вижу как они устраиваются. С курсов нашим предложили работу чистыми на руки 1500, но им это мало.
Ну а как они будут жить на эти 1500? Это плата за трехкомнатную квартиру в месяц и дальше что? Мы сами живем на одну зарплату и это не 2000, а больше. Это копейки здесь, мы уходим в 0, не ходя по ресторанам и не катаясь по Европе. Это при том, что мой муж в Европе не первый год, у него востребованное образование и куча европейских сертификатов. Вы живете за счет мужа в его личном жилье, с оплаченными счетами и поэтому для вас 1500 это деньги. А вы попробуйтеиоплатите это все со своего кармана.
Якось так і живу
• 23 апреля 2023
Ответ дляКарина75
Я знаю одиноких мам у которых по двое детей. И семейных пар с детьми. Дети ходят в школу. Всем все нравится. И они не планируют возвращаться в Украину.
А в мене є знайома, теж двоє дітей, при тому що чоловік мав змогу виїхати до родини, але жінка з дітьми пробула вісім місяців в Німеччині і повернулась. До речі, старша її дитина не кидала українську школу і практично кожен день старалась вийти онлайн. Знаю, що в Німеччині обов’язковим є відвідування місцевих шкіл, але вони якось викручуватись: дитину саджали у вільному класі, надавали доступ до Інтернету, щоб була змога приєднатись до онлайн-уроків.
Вони повернулись додому у жовтні, якраз перед блекаутом. Більше в Німеччину не хочуть їхати. Але… я думаю багато залежить від клімату в родині, від наявності житла. Їм і вдома було добре, тому вони повернулись одразу, як це стало можливим