Планшетница• 23 апреля 2023

Що б ви обрали?

Живимо в орендованому житлі.
Є невеличка сума, зважаючи на черговий стрибок цін, хочу терміново купувати якесь житло.
Є такі варіанти:
1)придбати малесеньку квартирку у місті де зараз живемо, тоді не треба буде змінювати школу, гуртки дитині і шукати нових друзів, але там всього 20-25кв.м. буде;
2) взяти у кредит 7-10000$ і купити будиночок в селі неподалік, але доведеться переходити в іншу школу і відмовитись від додаткових занять, бо там взагалі такого немає, а возити у місто дитину буде нікому, ми працюємо;
3)брати великий кредит і купувати нормальну квартиру у обласному центрі.
Я більш схиляюсь до третього варіанту, але розумію що платити будемо довго і багато.
Результат:
вже голосів: 191
114 (59.69%) Маленька квартира у звичному
46 (24.08%) Квартира в обласному центрі
22 (11.52%) Свій варіант у коментарях
9 (4.71%) Будинок у селі
Барвіночка• 23 апреля 2023
Мы начинали с варианта 1. Во время экономического роста перешли к варианту 3.

наКоблучках• 23 апреля 2023
Якщо в Україні , то 1 варіант, або поки що почекати
Леся Українка• 23 апреля 2023
20 кв м на троих вообще не вариант, ребенок подрастет и не до гуртков будет, будете 5 угол искать.
Дикая Роза• 23 апреля 2023
Не уявляю, як жити в 25 кв.м
Я за третій варіант.
Сижу_и_плачу• 23 апреля 2023
А де варіант придбати більшу квартиру там, де живете зараз?
автор Планшетница • 23 апреля 2023
Ответ дляЛеся Українка
Вже підріс, 12 років, залюбки відвідує свої заняття.
Сіточка• 23 апреля 2023
Все зависит от места работы взрослых и инфраструктуры вашего городка

Скоро_вчера• 23 апреля 2023
Перший варіант, краще зараз не позичати грошей
Леся Українка• 23 апреля 2023
Ответ дляПланшетница
как вы себе представляете быт в 20 кв м с подростоком? я не представляю
Да Щас же• 23 апреля 2023
Дом в селе вообще не вариант. Экономия эта мнимая. За каждым чихом ездить в город - все сэкономленное при покупке, уйдет на бензине и проезд.
Покупать маленькое, собирать на большее (вместо кредита).
Кинг-Конгша• 23 апреля 2023
Ой точно не в селе. Не думаю что ребенок и вы там будуте счастливы. А ремонт? А если через года два надо будет менять что-то кардинально?

Если у вас стабильная работа то брала бы кредит на областной центр. Может заняла бы у кого-то.
Чарівне зіллячко• 23 апреля 2023
Ни один из вариантов. Снимать жилье дальше. Жить семьей в 25 квадратах - это слишком. Село тоже вариант не очень... Большой кредит во время войны может и не дадут. Снимать и откладывать дальше.
автор Планшетница • 23 апреля 2023
Ответ дляСижу_и_плачу
Брати величезний кредит щоб придбати житло хто зна де? Тут квартира по вартості як в обласному центрі коштує.
Ну ні, краще вже там брати, то хоч робота буде поруч з домом.
Свезло так свезло• 23 апреля 2023
Головне,щоб робота була. І умови для життя в селі.
Але по вашому посту я за перший варіант.
наКоблучках• 23 апреля 2023
Ответ дляПланшетница
З дитиною такого віку жоден варіант не підходить
Леся Українка• 23 апреля 2023
Ответ дляДа Щас же
ну села тоже разные бывают, бывает инфраструктура развита, надо понимать что за село
автор Планшетница • 23 апреля 2023
Ответ дляДа Щас же
Чоловік любить село, та й ми оцінили проживання у своєму будинку в часи ковіду, то скоріше вже до старості приготування.
звездная галактика• 23 апреля 2023
Ответ дляПланшетница
о какой сумме речь? сколько есть/нужно?
автор Планшетница • 23 апреля 2023
Ответ дляЛеся Українка
Там є школа, магазини,Укрпошта, нова пошта, старостат, ну до міста не далеко.

автор Планшетница • 23 апреля 2023
Ответ для звездная галактика
о какой сумме речь? сколько есть/нужно?
Є 15 тисяч, треба мінімум 30.
Кицюююня• 23 апреля 2023
Автор,раджу варіант 1. Коли дитина підросте 1 кімнатну можна здати і зняти 2 кімнатну, дитині буде куток. Діти дуже швидко ростуть, там і вчиться десь поїде. А ви повернетесь в свою 1 кімнатну Можливо щось назбираєте і ближче до пенсії купите будинок.
Вкаблучках• 23 апреля 2023
Ответ дляПланшетница
А як чоловік на війну піде, то нашо вам одній та хата в селі?
Леся Українка• 23 апреля 2023
Ответ дляПланшетница
Ну не знаю, я не вижу проблемы в жизни в селе, за каким чихом вы там сильно будете в город ездить не представляю.
звездная галактика• 23 апреля 2023
Ответ дляПланшетница
Є 15 тисяч, треба мінімум 30.
за 15 можно купить квартиру в рай центре. без села и кредита в 7 тыс
автор Планшетница • 23 апреля 2023
Ответ для звездная галактика
Не можна, за ці гроші нічого не можна придбати, ні у нас, ні в райцентрі, ні в обласному центрі.
автор Планшетница • 23 апреля 2023
Ответ дляВкаблучках
Він вже служить.
Вмирати поки не планує, я йому не дозволяю.
звездная галактика• 23 апреля 2023
Ответ дляПланшетница
можно. вы просто не искали. второе. зачем покупать в селе дом за 20+тыс? вы ее никогда не продадите потом
тяжкаялюдина• 23 апреля 2023
Я зараз проживаю на 45м в одиничці з чоловіком і сином 10 років. Це жах! А вашому 12 і ще площа менша. Не можу сказати, що краще 2 чи 3, але на 1 точно!
наКоблучках• 23 апреля 2023
Ответ дляПланшетница
Він вже служить.
То про який кредит взагалі може бути мова?
автор Планшетница • 23 апреля 2023
Ответ для звездная галактика
Слухайте, ну давайте не будемо, я знаю де я живу і що тут можна придбати.
Їхати до чорта на рога, бо там можна придбати хату за 10000грн я не планую.