Планшетница• 23 апреля 2023
Що б ви обрали?
Живимо в орендованому житлі.
Є невеличка сума, зважаючи на черговий стрибок цін, хочу терміново купувати якесь житло.
Є такі варіанти:
1)придбати малесеньку квартирку у місті де зараз живемо, тоді не треба буде змінювати школу, гуртки дитині і шукати нових друзів, але там всього 20-25кв.м. буде;
2) взяти у кредит 7-10000$ і купити будиночок в селі неподалік, але доведеться переходити в іншу школу і відмовитись від додаткових занять, бо там взагалі такого немає, а возити у місто дитину буде нікому, ми працюємо;
3)брати великий кредит і купувати нормальну квартиру у обласному центрі.
Я більш схиляюсь до третього варіанту, але розумію що платити будемо довго і багато.
Є такі варіанти:
Результат:
вже голосів:
114 (59.69%)
Маленька квартира у звичному
46 (24.08%)
Квартира в обласному центрі
22 (11.52%)
Свій варіант у коментарях
9 (4.71%)
Будинок у селі
Вкаблучках• 23 апреля 2023
Ответ дляПланшетница
Він вже служить.
Вмирати поки не планує, я йому не дозволяю.
Ну то понятно, ну ви ж розумієте, шо хата то постійна робота, то кришу, то забор, то те, то се, то каналізація, то ше шось.
Спілий баклажан• 23 апреля 2023
Ответ дляПланшетница
Не можна, за ці гроші нічого не можна придбати, ні у нас, ні в райцентрі, ні в обласному центрі.
А де це такий райцентр з такими цінами?
Просто болталка• 23 апреля 2023
Другий варіант ні. Купуйте маленьку квартиру зараз, потім назбираєте грошей розміняєте на більшу. Балкон утеплити, зробити там маленьких пару квардатів особистого простору для підлітка
звездная галактика• 23 апреля 2023
Ответ дляПланшетница
Слухайте, ну давайте не будемо, я знаю де я живу і що тут можна придбати.
Їхати до чорта на рога, бо там можна придбати хату за 10000грн я не планую.
а. понятно.
тяжкаялюдина• 23 апреля 2023
Ответ дляПросто болталка
Ви мабудь не уявляєте, що таке 20-25м2 квартира. Не буде там ні у кого свого простору. Це ліфт, а не квартира.
Стрекоза любви• 23 апреля 2023
Автор скільки у вас зараз квадратів квартира, скільки платите за оренду?
Ашолюдискажуть• 23 апреля 2023
Автор, варіант 1. Купуєте маленьке і здаєте, а ділі живете як жили - в орендованій квартирі.
Татьяна-cb91• 23 апреля 2023
С такой ситуацией в стране как сейчас, брать кредит такой…я думаю это рискованно.
Просто болталка• 23 апреля 2023
Ответ длятяжкаялюдина
Ну Хата в селі теж не дуже варіант, автор пожаліє потім, і в борги влазити для 3 варіанту теж не рекомендую, ви не знаєте скільки $ буде через деякий час.
тяжкаялюдина• 23 апреля 2023
Ответ дляПланшетница
Автор! Будь ласка! Тільки не маленьку квартирку. Це жах! Моя сестра з родиною у такому смарті живе, ми з родиною у трохи більшій. Це марна витрата грошей. Ви через пів року максимум проклянете таке своє рішення.
Леся Українка• 23 апреля 2023
Ответ длятяжкаялюдина
комнаты в гостиницах больше чем эта квартира, это будет ад а не жизнь
тяжкаялюдина• 23 апреля 2023
Ответ дляПросто болталка
Зате я знаю, що таке жити втрьох на 25 квадратах
тяжкаялюдина• 23 апреля 2023
Ответ дляЛеся Українка
Я знаю з власного досвіду, тому так і пишу
Планшетница
• 23 апреля 2023
Ответ дляЮлияА91
Покупать недвижимость в стране где война-и не понятно что дальше будет-идиотизм
Краще жити на вокзалі чи кидати все і їхати шукати кращого життя?
Просто болталка• 23 апреля 2023
Ответ длятяжкаялюдина
Короче нехай автор збирає далі бо всі три варіанти це страждання
тяжкаялюдина• 23 апреля 2023
Ответ дляПросто болталка
Можливо й такий варіант
Леся Українка• 23 апреля 2023
Ответ дляЮлияА91
А зачем торопиться и именно сейчас что-то менять? Жить и дальше на сьеме.
А что,лучше проеб..и деньги и квартиру?
действительно, автор, живите на съеме и что то подкопите, не торопитесь может подвернется именно ваш вариант
Кукусики• 23 апреля 2023
Авторко, я в таких речах не сильно розбираюся. Але здоровий глузд і оцінка довколишньої дійсності підказують, що кредит -це зашморг. Згадайте 2008 рік. І війна в будь-який час може позбавити Вас і Вашого чоловіка стабільного заробітку (нехай у Вас все буде добре, але ж треба тверезо дивитися на всі потенційно можливі варіанти). А як Вам такий варіант: придбати манюню, здавати її в оренду, на отримані кошти винаймати будиночок в селі (не лакшері, звісно)?
Татьяна-cb91• 23 апреля 2023
Ответ дляЮлияА91
Кто его еще даст))
Такой большой и правда. Даже на знаю. 🤷🏻♀️ не узнала по этому поводу, так шо сама не бум бум 🤣
Залізний кіготь• 23 апреля 2023
Ответ дляПланшетница
Може вам ще трохи підкопити грошей продовжуючи знімати?
Паралельно моніторьте квартири у томі місті де ви зараз живете.
Бо 20-25 метрів на трьох це мало, якщо зараз знімаєте більшу квартиру, то вам буде важко
Татьяна-cb91• 23 апреля 2023
Жили мы как то вчетвером в однушке. Родители и я с сестрой. Не говорю что мы так жили и вы сможете. Я не к этому. Я к тому что бывают ситуации когда нужно перетерпеть, тем более это свое, своя крыша над головой. В классе 7 переехали в 3-ку.
Доставучая• 23 апреля 2023
Купити маленьку і здавати її, бо жити в ній утрьох ви не зможете. Ви речі завезете, а самі не влізете.
Бутерброд з ікрою• 23 апреля 2023
Ответ дляПланшетница
Вже підріс, 12 років, залюбки відвідує свої заняття.
Ну гуртки то такое. А что с работой у вас, чем кредиты платить будете, если завтра без работы вообще останетесь?
Я вот в ковид стопорнулась, была хорошая рассрочка от застройщика, и была половина денег на руках, чтоб первый взнос сделать... Но чем бы я её отдавала потом.
В приницпе, жизнь подтвердила, что правильно сделала, что не вляпалась в долги по уши в такое время... А как война началась, то вообще остались дома с бубликом в кармане... но хоть без кредитов.
Бутерброд з ікрою• 23 апреля 2023
Ответ дляПланшетница
Брати величезний кредит щоб придбати житло хто зна де? Тут квартира по вартості як в обласному центрі коштує.
Ну ні, краще вже там брати, то хоч робота буде поруч з домом.
А Вы на работу туда ездите? тогда да, рассматривать вариант жилья возле стабильной работы для всех. Но не влазить в безразмерные кредиты. Тем более их щас без залога не дают скорей всего.