Планшетница• 23 апреля 2023
Що б ви обрали?
Живимо в орендованому житлі.
Є невеличка сума, зважаючи на черговий стрибок цін, хочу терміново купувати якесь житло.
Є такі варіанти:
1)придбати малесеньку квартирку у місті де зараз живемо, тоді не треба буде змінювати школу, гуртки дитині і шукати нових друзів, але там всього 20-25кв.м. буде;
2) взяти у кредит 7-10000$ і купити будиночок в селі неподалік, але доведеться переходити в іншу школу і відмовитись від додаткових занять, бо там взагалі такого немає, а возити у місто дитину буде нікому, ми працюємо;
3)брати великий кредит і купувати нормальну квартиру у обласному центрі.
Я більш схиляюсь до третього варіанту, але розумію що платити будемо довго і багато.
Є такі варіанти:
Результат:
вже голосів:
114 (59.69%)
Маленька квартира у звичному
46 (24.08%)
Квартира в обласному центрі
22 (11.52%)
Свій варіант у коментарях
9 (4.71%)
Будинок у селі
НашлаПерепискуМужа• 23 апреля 2023
Ответ дляПланшетница
Держслужба.
о, сестра))) я теж, тільки зараз врізали все, голий оклад+вислуга+ранг+5% премії від окладу. І це начальник управління в ОВА... з ненормованим робочим днем і граний кожен день в хвіст і гриву. А зарплата наполовину менша порівняно з довоєнною, хоч роботи прибавилось. Плюс скорочення... так що я б на Вашому місці не була така впевнена в тих 25 тис.
НашлаПерепискуМужа• 23 апреля 2023
Ответ дляБутерброд з ікрою
Ну такое... Новый начальник придёт - и с собой своих прихлебателей приведёт. Вы давно там? Есть ’крыша’?
при теперішніх голодних та ’криша’ не врятує автора, якщо котромусь із них знадобиться її посада
Бутерброд з ікрою• 23 апреля 2023
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
так я ж и пытаюсь автору намекнуть, что нынче нигде нет стабильности...
Незламна Україна• 23 апреля 2023
Ответ дляПланшетница
Слухайте, ну давайте не будемо, я знаю де я живу і що тут можна придбати.
Їхати до чорта на рога, бо там можна придбати хату за 10000грн я не планую.
автор, а если 1 вариант и сдавать. а вам жить на аренде в это время с большим метражом??
Диверсификация• 23 апреля 2023
Я б купила маленьку і здавала її. Докладала б і орендувала більшу. Син виросте скоро, відселиться будете вдвох в малій жити.
Незламна Україна• 23 апреля 2023
Ответ дляПланшетница
Усім хто питає чого саме зараз і чи не легше збирати далі - легше, можна чекати ще 5-10 років і збирати гроші, але у минулому році можна було квартиру придбати за 25 тисяч, зараз вже за 33 тисячі, оренда теж не стоїть на місці, хто знає що там буде з цінами через десять років.
Я не можу нескінченно батрачити, хочеться хоч якийсь результат бачити.
я купила себе маленькую квартиру и там жила с двумя детьми подростками. планировала дособирать и вскоре купить квартиру больше. Это лучший вариант. держать дома деньги впустую - не особо хорошо. тем более недвижимость растет в цене. Если вам будет тесно, то всегда можно ее сдать и самим пойти на аренду.
Бензопирен• 23 апреля 2023
Ответ дляПланшетница
Через рік буде на 1500-2000$ більше. Не рятує.
Якщо Ви можете щомісяця відкладати лише по 100-150 доларів, то який кредит? Ви слабо відкладаєте ..