Я тертий жук• 23 апреля 2023

Мама заставляет идти на выпускной потомушто она заплатила 4000 гривень

Сказала классна керевничка наша что в основном стол будет для взрослых а нам только сладкий стол и все а я на диету сижу просила маму купить мне лучше класный купальник но ей пойти с отчимом важнее в кафе
короткопамятна• 23 апреля 2023
Толсто
Застряла• 23 апреля 2023
Вы в 4 классе?
Бачу_майбутнє• 23 апреля 2023
Пообещайте вернуть маме деньги через 3 года
Жена брата Админа• 23 апреля 2023
в кредит?
Не гоню• 23 апреля 2023
зачем купальник жиробасику, идите на праздник уважьте родителей, и не ешьте сладости - тренируйте силу воли
So_so• 23 апреля 2023
Надо было так ’4000 тысячи гривен’
КинДза• 23 апреля 2023
У меня сын неск.лет назад в ресторан не ходил, только на торжественную часть, сказал не понимает смысла пить и есть всю ночь. Это мол только родители такого хотят и это вчерашний день. Их таких человек пять-шесть из класса было, сначала сходили на ночной сеанс в кино, а потом гуляли до утра по городу. А за неделю до выпускного ходили на дорогой концерт какой-то зарубежной группы , билет был почти по цене ресторана. Зачем детей заставлять делать то что хотят родители, не понимаю. Считаю сами пусть решают.
Масяня Я• 23 апреля 2023
Якщо Ви категорично не хочете туди іти - поясніть без скандалу це мамі. Нехай вона спробує забрати гроші. Якщо Ви з друзями добре проведете час - зробіть батькам приємно. До літа ще є час, у мирі з батьками легше взяти гроші на купальник 😉
МУСЯкомарова• 23 апреля 2023
Яка ж мама у вас
Яка в. Щаслива дитина донька
Я вам заздрю

Моя поїхала на море
Мене обізвала з ніг до голови ( це привично з народження в мене) і весь випускний
Буряки сапала

А ви хоч спасибі скажіть мамі
Ви ще смаженого Вовка в житті не бачили
Локшина на вухах• 23 апреля 2023
Пишіть ще ))
Сиджу тихенько• 23 апреля 2023
Ответ дляЛокшина на вухах
Пишіть ще ))
Да ну, не надо
То крестик с колечком, то выпускной: никакой фантазии
Zelenkа• 23 апреля 2023
Мда, форум пропадає
Ангелочки• 23 апреля 2023
Ответ дляНе гоню
Это мама написала?)))
Дуняша• 23 апреля 2023
Гроші заплачено- святові бути. А от на купальник уже можна і самій собі заробити і не псувати свято батькам і собі
maks_ibag• 23 апреля 2023
Ответ дляДуняша
Випускний для дітей, а не для батьків
Дуняша• 23 апреля 2023
Ответ дляmaks_ibag
Випускний для дітей, а не для батьків
Ви вільна в своєму виборі чи стереотипах, тому можете не йти. Для нас це теж було свято і ми, батьки і діти мали гарний вечір і спогади і до сих пір вже два роки по випуску існує чат батьків
Зубожиння• 23 апреля 2023
Какие нищие на мозг и фантазию троли.....
Садоводница• 23 апреля 2023
Автор
Интимная• 23 апреля 2023
Ответ дляМУСЯкомарова
Яка ж мама у вас
Яка в. Щаслива дитина донька
Я вам заздрю

Моя поїхала на море
Буряки сапала

А ви хоч спасибі скажіть мамі
Ви ще смаженого Вовка в житті не бачили
Это вам в соседней теме мужик-депутат денег выбил за разрушенное жилье?
Впораюсь зі всим• 23 апреля 2023
Ответ дляМасяня Я
кто ей те гроши вернёт,если вносят в кафе задаток за несколько месяцев наперёд?
Впораюсь зі всим• 23 апреля 2023
ваша мама имеет право на праздник как и вы,она тоже ’училась’ вместе с вами.
если бы вы сразу сказали нет,не пойду,деньги не платите -
тогда понятно.
а если молчали,а теперь истерите -то уже идите и не мотайте маме нервы.
Масяня Я• 23 апреля 2023
Ответ дляВпораюсь зі всим
Задаток - це якийсь %. Так само і з фото/відео, музикою і що там ще входить у вартість. Тут треба розмовляти. У будь-якому разі якщо дитина не хоче іти - це її свідомий вибір і змушувати не можна.
Впораюсь зі всим• 23 апреля 2023
Ответ дляМасяня Я
дытына должна думать головой.

кто знает какие там расчеты и договоренности?
если всё просто,то деньги отдадут.
но что-то мне кажется,что вряд ли))
Масяня Я• 23 апреля 2023
Ответ дляВпораюсь зі всим
дытына должна думать головой.

если всё просто,то деньги отдадут.
но что-то мне кажется,что вряд ли))
Нікому нічого дитина не винна, особливо якщо заздалегідь говорила, що не хоче туди іти. У старпості ж написано - батьки хочуть свято і це є головним аргументом. А також, що просила замість свята купальник, а отже розмова ймовірно була до внесення оплати.

Щоб дізнатись які розрахунки треба про це запитати.

Тут насправді проблема глибша (якщо тема не видумана). Якби у дівчинки не було б підстав не іти вона скоріш за все пішла б на зустріч батькам. А якщо для неї питання важливе (створила ж тему на сайті для тьоть), то там може бути булінг, сором за батьків, невпевненість, нерозділене кохання, та що завгодно, що робить їй участь у заході болісною. Навіть якщо це підліткові вибрики - вони ж чимось обумовлені. Було б добре чесно поговорити з мамою і вирішити ситуацію з найменшими втратами.
Впораюсь зі всим• 23 апреля 2023
Ответ дляМасяня Я

мама уже заплатила,потому и говорит что надо идти.
с чего вы решили,что знаете лучше как оно было?
родители за 4тыс устроили бы себе свято на двоих от и до...
Масяня Я• 23 апреля 2023
Ответ дляВпораюсь зі всим
’...просила маму купить мне лучше класный купальник но ей пойти с отчимом важнее в кафе’

З урахуванням того, що автор не приймає участь у бесіді думаю і нам з Вами немає про що заморочуватись.
Впораюсь зі всим• 23 апреля 2023
Ответ дляМасяня Я

так ото ж....просила маму.коли?вчора?

я тоже мама и знаю как оно бывает.

мой сын не ходил на банкет и это было оговорено сразу,а не за месяц до мероприятия.
Свекруховна• 14 мая 2023
Тема може й трольна, але сама ситуаця життєва і може реальна. Моя дитина в 4 класі хоче випускний (так у нас буде) десь в розважальному центрі або в школі з однокласниками, але більшість батьків за ресторан, де діти будуть в дворику закладу з телефонами певно сидіти.