Бибер-анонимер• 23 апреля 2023

Як повернути собі почуття стилю? Не подобається як виглядаю

Речі нові купувати не хочу, тому що хочу схуднути в тоді оновлювати гардероб і хожу як хз що і сама себе бішу, в половину речей не влажу, а інші прям тріщать на мені. Ненавиджу себе за те, що не можу схуднути
Марічка• 23 апреля 2023
Хм, чому не можна зараз поки ще не схудли побалувати себе обновками,а от коли схуднете, тоді з ще більшим задоволенням)) нащо себе аж так мучити?!

Кров з молоком• 23 апреля 2023
Поки будете себе ненавидіти, поки й будете ще більше товстіти, на жаль.
Давно без алко• 23 апреля 2023
Сейчас такая мода, что многие ходят как хз. Вот обратите внимание. Сейчас редко встретишь девушку одетую красиво и єлегантно, женственно...
Кров з молоком• 23 апреля 2023
Ответ дляДавно без алко
Не знаю, мені подобається сучасна мода. Мені 43.
КонхфЭдкаТузик• 23 апреля 2023
Посмотрите пинтерест. Уверенна, ваше такое неприятие себя продиктовано трендами, которые диктует инста. Там все стройные, стильные… в пинтересте вы можете задать в поиске параметры: образы с джинсами, образы на лето… и прочее. Там будут подборки с разными вещами, для женщин неидеальных, так сказать, форм. Может подсмотрите для себя что-то
Кукарикуууууу• 23 апреля 2023
Заморочьтесь базовым гардеробом, и или худейте сегодня/завтра или покупайте как есть. Это обычная ловушка про «похудею»
Я шалунья• 23 апреля 2023
Ну все одно речі нові доведеться купувати. Бо або не влазите, або собі не подобаєтесь. Ще і жерете себе за це. Почніть не стусанів собі давати, а ставати самій собі гарною та турботливою мамою. Гарно та корисно себе годувати, готувати собі з любов‘ю смачні та корисні страви, вітаміни собі давати, на прогулянки виводити, сукню собі симпатичну придбайте, літо вже скоро. Потроху спорт додавайте, який буде приносити задоволення, тут массажик зробили, там укладку і оп, життя покращується, сонце світить яскравіше.
jagidka• 23 апреля 2023
треба жити тут і зараз. Не відкладайте життя на потім, типу ооось, коли схудну.. Ви маєте жити тут і зараз і любити себе сьогодні. адже в наш час ’завтра’ це дуже сумнівне поняття. Стильно можна виглядати в будь якій вазі. Взагалі вага це більше про здоровʼя. А сприйняття або несприйняття себе це те з чим вам жити
euhunter• 23 апреля 2023
Це не про стиль, а про психологію. Це нелюбов до себе. Є багато недоконалих жінок, що люблять себе і наряджаються. А є й багато красунь, що себе ненавидять та псують негарними речами.
Не гідна! красивого одягу, компліментів, любові, успіху, щастя. Тому що: складочки, кілограми, зморшки, сивина, прищі тощо. Неможливо відновити свій стиль без любові до себе. Вбирайтеся будь-яка, стиль - це не мета, а шлях.

euhunter• 23 апреля 2023
Ответ дляДавно без алко
Да ну. Сейчас лучшая мода во все времена, любая девушка может одеться так, как ей нравится. И купить хорошие вещи на любой бюджет.
А про встретишь: так не для встреч на улице девушки одеваются, им ваше одобрение не нужно, они и так его найдут среди своей аудитории.
Поумничка• 23 апреля 2023
Тренируйте «насмотренность»
ротцвеники• 23 апреля 2023
Ви автор мене описали я після пологів на себе не схожа
Бабка_в_кедах• 24 апреля 2023
Ой автор, мне 40, я не худая. Не толстая, но так скажем, сбитая. Купила себе комбинезон джинсовый. И нравится мне))) Муж сказал, что это комбинезон ремонтного рабочего😄
А пофиг, буду носить. Так в нем хорошо и комфортно.
Носите то что нравится. Я сама постоянно худею толстею. Есть одежда на оба варианта.
Это жизнь, мы не предметы, и это нормально меняться в течении жизни.
Ворожу на каві• 24 апреля 2023
Я так само. Маю купу гарного одягу, а всю осінь-зиму не знімала спортивки з худі та карго. Одяг теж не купую, немає настрою. Не можу схуднути, хоч трісни. Розглядаю як варіант ліпосакцію, бо не допомагає нічого, що допомагало схуднути завжди.
Ужгород• 24 апреля 2023
Розумію вас авторе. Маю таке ж бачення. І хто говорить треба любити себе таку. Я з дитинства заглядалась на довгоногих астеніків. Все життя качелі то худну, то повна. Як можна полюбити бегемота? Коли в дзеркалі не ти, а якесь опудало.
Я з осені взяла себе в руки, бо на гормонах рознесло до 90.
Сьогодні міряла старий гардероб, яке ж це задоволення влазити і бути нормальним.
Не слухайте порад про полюбити, беріть себе в руки, намітьте до осені скинути і вперед.
Да, голодна, да нема сил, да 15 тис кроків, але це того варте. Обіймаю, вірю в вас. От просто зараз почніть і не чекайте швидкого результату. Потім не буде це невдоволення собою яке просто з´їдає