Маргарита и Мастер• 23 апреля 2023
Як перебороти страх щодо водіння, панічно цього боюсь, це мій найбільший страх
Чи можна таке пропрацювати? Страх з дитинства, збила машина мене , я жива і здорова і жодної царапини, тоді в незрілому віці нервовий тато мене вчив їздити на авто, примушуючи мене до цього . Після цього дуже довго взагалі не дуло бажання їздити, та і зараз це бажання зумовлене лише тим, що відчуваю себе не сучасною і не мобільною. Плюс все ж хотілось побороти цей страх. Я навіть , коли на місці пасажира сиджу, то дуже боюсь трафіку, коли машини швидко ідуть, нервують, завжди в напруженому стані і слідкую ща дорогою
Набридли ці страхи
Накладні мюслі• 23 апреля 2023
Побороти стрвх- йти в свій страх. Коли ви керуєте ситуацією все значно легше
Агент Пинкертона• 23 апреля 2023
Автор, я такая же. Тяжело мне дается учение, но я понимаю, что надо. С каждым разом все легче.
аромат Жука• 23 апреля 2023
И я такая же панически боюсь. Возраст 41 вряд-ли наверное буду когда то водить.
Маргарита и Мастер
• 23 апреля 2023
Ответ дляКнягиня пітьми
Ваше ім´я не починається часом на букву’ С’?
Може й так)
Ирина-bbd0• 23 апреля 2023
Автор.я так и не поборола
Водила только по трассе машину.по городу ездила.но сходило сто потов и панические атаки могли накрыть прямо во время интенсивного движения вокруг. Один раз доехала до тц и звонила другу.он приезжал отгонял машину на стоянку
Сейчас машины уже нет и больше не хочу.
Вы таки пробуйте
Сейчас машины уже нет и больше не хочу.
Вы таки пробуйте
Свекруня• 23 апреля 2023
Те саме було місяць назад. Потім настала безвихідна ситуація, і хоч не хоч, сіла і поїхала. Через тиждень попустило зовсім.
У вас причина так собі, я б не напрягалася б у вашому випадку.
Маргарита и Мастер
• 23 апреля 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Автор.я так и не поборола
Сейчас машины уже нет и больше не хочу.
Вы таки пробуйте
Сейчас машины уже нет и больше не хочу.
Вы таки пробуйте
Дякую
Уси Пуси• 23 апреля 2023
Было тоже самое. Только перебарывайте себя, и ездите, сначала знакомыми улицами в часы когда машин мало. Я переборола. Езжу с удовольствием.
Ирина-bbd0• 23 апреля 2023
Ответ дляМаргарита и Мастер
Дякую
Удачи Вам и пусть все получится со временем!
Маргарита и Мастер
• 23 апреля 2023
Ответ дляСвекруня
Щодо чого б не напрягались? Не дуже зрозуміло
Свекруня• 23 апреля 2023
Ответ дляМаргарита и Мастер
Що відчуваєте себе не сучасною. Це не така серйозна причина, щоб так нервувати і намагатися наздогнати інших.
Зашла на 5минут• 23 апреля 2023
Все это решается практикой. По выходным, когда движение меньше, садитесь и ездите по необходимым маршрутам. Круг за кругом.
Через 2-3 месяца освоитесь. Потом сами поедете спокойно
Ирина-bbd0• 23 апреля 2023
Ответ дляМаргарита и Мастер
Знаете.хорошая подсказка ездить по пустому городу. Выбирайте время праздников когда все из города уезжают.едьте по хорошо знакомому маршруту . Можно заранее изучать путь по карте в гугле. И накатывайте опыт в более спокойной обстановке.потом вливайтесь в более интенсивное движение.
Ирина-bbd0• 23 апреля 2023
Я просто изначально и не хотела ездить и на курсах инструктору заявила ’я не буду ехать!’))) Потом села и поехала. Но для меня городской цикл это ад. По трассам ездила легко
Шикаю і викаю• 23 апреля 2023
Я когда вышла из автошколы ,то у меня истерика была - не буду ездить,не смогу . Но жизнь диктует свои условия - работа такая,что надо . Или не работы.
Нашла в своем городе инструктора частного и тут я поняла,что та автошкола ничего не дает (ну или мне так пофартило с инструктором....) , потому и не было уверенности
Меня по сути с нуля человек научил понимать , работал со мной пару месяцев и страхи прошли. Добавил уверенности в себе,помогал много,даже научил пользоваться заправкой и мойкой
Так что ищите нормального ’учителя’ и все у вас будет норм, главное,чтоб вам помогли поверить в себя. Это очень важно
Копирайторша• 23 апреля 2023
Спочатку пропрацюйте з психологом.
Потім - адекватний інструктор, шукайте по відгукам спокійного та професіонального. Можливо жінку.
Копирайторша• 23 апреля 2023
Ответ дляСвекруня
Не обезцінюйте чужі страхи. Це не допомагає.
ПП-шница• 23 апреля 2023
Я такая же и не слбираюсь ничего перебарывать. Чувствую себя современной и вообще плевать кто там что думает. У меня бизнес, 5 квартир, но нет машины. Вернее есть у нас, ездит муж. Возит меня, у нас общий бизнес. Или такси. Могу на общественнлм транспорте пару лстановок проехать, не проблема. Не всем дано водить. Тем, кто водит не дано многое, что дано мне. Всё ок.
ФсеСама• 23 апреля 2023
Я сіла за кермо в 40 років, чоловік ’на слабо’ взяв. Все свідоме життя мені снилися жахіття про водіння і в аварії потрапляла. Страх був неймовірний! Але вивчилась, сіла за кермо, через місяць сама потрапила в ДТП, сіла і поїхала далі. Вже 4-ий рік - слава Богу! Тільки багато практики виправлять Ваше відношення до цього. Через силу, звісно, як що це Вам дійсно потрібно.
Свекруня• 23 апреля 2023
Ответ дляКопирайторша
В тому й справа, що не обезцінюю, тому раджу не боротися зі страхом без будь-якої на то причини.
Копирайторша• 23 апреля 2023
Ответ дляСвекруня
«У вас причина так собі» - це і є знецінення і вигул білого пальто. Не треба так.
Є задача - керували авто комфортно і без страху.
Є попередній дослід - збило авто в дитинстві, нервовий «вчитель» і тд.
І ви така - та то все фігня, нащо вам боротися зі страхами.
Сподіваюсь розжувала достатньо і ви мене почуєте.
Свекруня• 23 апреля 2023
Ответ дляКопирайторша
Так поясніть, навіщо реально боротися зі страхами? Щоб зовсім нервова система накрилася? Я розумію якщо це жттєво необхідно, то да. А якщо просто причина ’що скажуть люди’ і заради цього знущатися над собою, то в чому сенс?
Копирайторша• 24 апреля 2023
Автор, мене на початку водіння заспокоювало, що не тільки я бачу інші машини, а й вони мене. Я розділяла з ними відповідальність. І ставало легше.
Як водії з досвідом 20+ років скажу, що новачка завжди добре видно на дорозі і всі адекватні водії поводяться себе з ними відповідно. Дають більше дистанції, пропускають і тд.
Копирайторша• 24 апреля 2023
Ответ дляСвекруня
Це ви побачили щось своє (оте «що скажуть люди»).
А я бачу бажання подолати страхи та комфортніше пересуватися. Автор про це прямо пише.
Постійно бути у страху, навіть на пасажирському місці, явно не на користь нервовій системі, якщо вас це турбує.
Це звичайна навичка. Така сама як плавати, наприклад. Може і не знадобитися. А може і врятувати життя.
Мао_Мяо• 24 апреля 2023
Я поборола страх, колись потрапила пасажиром в ДТП, коли п´яне бидло в´їхало в нас. Але війна внесла свої корективи, треба було вчитися їздити, їздити в Польщу забирати девайси на хлопців, з водіями які не хочуть грошей напряги, чоловіки невиїздні.
Ніколи не думала, що буду вчитися водити у Львові, але прийшлося) зараз їжджу і вже не дуже страшно (приходилося їхати і в 5 ранку, і 800 км за день, і в дощ/сніг/ожеледицю)