Пишна молодиця• 24 апреля 2023
Нанесла на лице гіалуронку, в шоці
Шкіра все поглинула за пів секунди.
Я звичайно знаю як вона необхідна нашій шкірі іі тд, але ще жоден засіб не всмоктувався так швидко.
Хоча шкіра суха і крема теж скоренько
Пишна молодиця
• 24 апреля 2023
Ответ дляСнегопадка
Яку саме?сиворотками користуєтесь?
Сиворотками ні і нещодавно створювала тут тему, але ніхто нічого про сиворотки не написав
Гуру троллинга• 24 апреля 2023
Це прекрасно, враховуючи, що шкіра не може її поглинати, бо молекула гіалуронки надто велика,шоб проникати з поверхні в середину шкіри.
Якби так легко було все,то ніхто б не колов її, не робив біоревіталізацію,мезотерапію.
ГейСюда• 24 апреля 2023
Ответ дляГуру троллинга
Є різномолекулярна. І різні способи нанесення
Голубка миру• 24 апреля 2023
Ответ дляГуру троллинга
еще скажите им, что наколотые губы это не увлажнение)). По той же причине
Вумна вутка• 24 апреля 2023
Я наношу на влажное лицо ,сверху запечатывая кремом не дожидаясь пока впитается окончательно .
Пишна молодиця
• 24 апреля 2023
Ответ дляВумна вутка
Ідея
Чай не пью, только кофе• 24 апреля 2023
Ответ дляВумна вутка
Какой гиалуронкой пользуетесь?
Natal_ka91• 24 апреля 2023
Закривайте кремом одразу. Гіалуронка, як на мене, має накопичувальний ефект, звісно, це не процедури в косметолога, але підтримання нормального стану шкіри підійде.
3@йk@• 24 апреля 2023
Ответ дляВумна вутка
Тот же вопрос
Пишна молодиця
• 24 апреля 2023