Чумачечая_• 24 апреля 2023

Домашнее задание - больше часа на предмет. Это нормально вообще?

Специально села делать задание за 5 класс по иностранному.
Язык знаю+ гугл в помощь.
У меня, взрослого человека, это заняло почти час.
2 странички А4 заданий.
А сколько это все сам делал бы ребенок по времени?
Школа обычная, без всяких уклонов.
Просто поговорить. Количество домашки просто зашкаливает у нас
А_мій_самий_самий• 24 апреля 2023
Ответ дляВасилина Семеніч
Потому что ваши дети учатся в германии в слабых школах :))
В сильных школах много домашки и домашних заданий :) потому что если не будешь учиться и знать, пойдешь в школу на ступень ниже и оттуда уже очень сложно перейти в школу ступеней выше. Так что можете себя не тешить отсутствием домашки :)
Помиляєтесь, ми вчились в сильній школі, після якої більшість дітей поступають до гімназії. Ми в маленькому місті і це найсильніша грундшуле. Але мої і укр школі були одні з найсильніших, але є один нюанс, вони були на домашньому навчанні з початку корони. Знайомі по різних містах Німеччини, і ні в кого нема стільки домашка, як в Україні було, єдине, що дітям додатково нашим доводиться вчити мову німецьку.

А_мій_самий_самий• 24 апреля 2023
Ответ дляЦікавий писочок
Радуйтесь. Что дальше? Куда с такими знаниями? Рабами на завод или стройку.
Я за своїх дітей рада, так. Бо тут за півроку вони вже більш менш говорять німецькою, брали участь в математичній Олімпіаді, як і в Україні , Англ старша підтягнула щоденними уроками Англ в школі до майже розмовної (чомусь тут діти в 5му класі майже всі спілкуються досить непогано Англ і ніхто й не чув про репетиторів додатково, дивина). Проводять в школі експерименти, постійно працюють над проектами (без участі батьків, що теж дивно), їздять на екскурсії, вільні у своїх волевиявленнях (моя старша захотіла створити хор і тепер декілька викладачів допомагають їй у цьому).
Українців у школі аж 5 разом з моїми. Ніяких інтеграційних, всі вчаться на рівні з німецькими дітьми.
Херсон це Україна• 24 апреля 2023
Ответ дляАстоновитесь!
ого
А что там сложного?
У меня был ДР. Пришли друзья. Ели торт. Играли. Подарили подарки.

Что там сложного даже доя 3 класса?
Сочинение на 3 страницы никто ж не просит писать
Василина Семеніч• 24 апреля 2023
Ответ дляА_мій_самий_самий
Нет, не ошибаюсь.
:)
А_мій_самий_самий• 24 апреля 2023
Ответ дляВасилина Семеніч
Нет, не ошибаюсь.
:)
Ви просто провокатор:)
Василина Семеніч• 24 апреля 2023
Ответ дляА_мій_самий_самий
Ви просто провокатор:)
:)
Мой муж немец.
Его старшие дети учатся в сильных школах. Там домашки очень объёмные, много проектных работ, которые проверяют на плагиат
А_мій_самий_самий• 24 апреля 2023
Ответ дляВасилина Семеніч
:)
Мой муж немец.
По-перше, мої в грундшуле, в гімназії таки роботи більше, але і підлітки вже замотивовані. По-друге, у старшої також багато проєктних робіт, об’ємних, але на них дають два тижні, щоб опрацювати, а не з сьогодні на післязавтра. По-третє, я знаю своїх дітей, вони й так були успішні в математиці, Англ, за пів року рівень добре підвищився. Вже мовчу про німецьку, яку вони взагалі не чули і не знали до нім школи.
Я розумію про що ви, дочка моєї подруги в Берліні в якійсь слабкій школі, де дуже багато інклюзивних діток з ментальними порушеннями. То цю дитину єдину з класу вчитель направила до гімназії, 6 клас закінчує, це звичайно дивує. При тому, що німецька для неї також нова мова. Але в нас сильна школа, що і сусіди німці були здивовані, що нас туди направили, бо наче нам мало бути важко вчитись.

куркулиха• 25 апреля 2023
Ответ дляЦікавий писочок
Дело не в том где будут работать.
куркулиха• 25 апреля 2023
Ответ дляВасилина Семеніч
От кого защищать? :)))
От тех, кто без проблем купил себе в супермаркете пушку и пошел к кому-то грабить?
Вы в Америке были? Или только в телевизоре ее видели?
Я 2,5 месяца ж да в Чикаго в 2019 году.
Ну не выйдешь ты один погулять после 22, не выйдешь, потому что домой не вернёшься.
Только уровень умышленных убийств в США почти такой же как и у нас. Только там вы боитесь выходить, а тут нет. Следовательно оружие в свободном доступе не влияет на уровень умышленных убийств
куркулиха• 25 апреля 2023
Ответ дляВідкушу все що стирчить
от кого тогда защищаться,если почти все нормальные и у всех оружие?
От 1%