Оченьценная• 24 апреля 2023
Відсутність термінала в кафе
Ходила до кафе і завжди розраховувалась універсальною карткою, залишала чайові готівкою.
А вчора сказали, що термінал не працює і треба перекинути гроші на картку. А якщо я не вмію перекидати гроші з картки на картку? І готівки немає. Викликати поліцію?
успокойте_Меня• 24 апреля 2023
Ответ дляОченьценная
Та все в них працює!
Я не в кредитах живу, а кредиткою розраховуюсь.
Ви, як працівник банку, мабуть знаєте, що можна на дебетових картках відкривати депозити і ходити в кафе на проценти.
Це ж який у вас % від пенсії на депозитах, що його вистачає на регулярні кафе чи ресторани?
Оченьценная
• 24 апреля 2023
Ответ дляНематрьошка
Вы прикалываетесь?))) можна привязать и карту к счету, для таких одарённых как вы, некоторые не могут многа цифр ввести
Можно пр в´язати. А можно і не прив язати.
успокойте_Меня• 24 апреля 2023
Ответ дляОченьценная
Автор, а яка мораль вашої басні?
Ви голодна чи просто чарівна в свої 65 рочків?
Оченьценная
• 24 апреля 2023
Ответ дляЛеди_в_ночи
Куку,спецом ходити наступний раз,знаючи,шо термінал не працює,поїсти з дитиною і викликати поліцію.Вам шо,робити нічого? Ще при дитині цю срань розводити...
Ні, наступного разу піду без дитини.
Це ви куку, якщо хочете дитину сюди втягти.
Оченьценная
• 24 апреля 2023
Ответ дляemerald_88
Так а если автор не отказывается а говорит говорит ’Вот карта, списывайте’? Аж самой интересно стало.
Так я і не відмовлялась.
Оченьценная
• 24 апреля 2023
Ответ дляМинерАлочка
я ни раз видела в АТБ, что терминал не працює, то що робити? не має готівки, то не покупаю...
Ото ж.
Але ж ваші продукти в корзині, а не в шлунку.
Оченьценная
• 24 апреля 2023
Ответ дляМинерАлочка
а якщо термінал перестав тільки що працювати? то що робити?
Буває і тільки що. Але все рідше і рідше.
Оченьценная
• 24 апреля 2023
Ответ дляНематрьошка
То есть, если сломался терминал или нет связи с банком уже в процессе того, как вы едите или перед тем как вы попросили счёт то что?)))
Вы просто просите номер счёта и переводите за 2 секунды деньги, можна без чаевых
А як я переводжу гроші, якщо немає зв´язку з банком?
Оченьценная
• 24 апреля 2023
Ответ дляЗалізний занавіс
Дивне запитання. Ви за кордоном? У нас кафе під час блекауту були відкриті, каву від генератора варили без питань. А от для розрахунку потрібен ще інтернет, якщо ви не знаєте.
Повітряної тревоги не було, світло було, вай фай кафе був.
Все було. Крім бажання розрахунків через термінал.
Цветочница• 24 апреля 2023
блін, про що ви тут сретесь на 12 сторінок?! термінал зараз обовязковий, за його відсутність є штраф. те, що він не працює-то проблема не клієнта, має бути термінал
при бажанні можна відправити скаргу в податкову
Оченьценная
• 24 апреля 2023
Ответ дляуспокойте_Меня
Ви ще не в бані?
За що? За те що в мене немає заборгованності?
Продаю витрішки• 24 апреля 2023
Ответ дляТихоЯ
А чому я маю перераховувати платіж, призначений комерційному підприємству, на рахунок приватній особі? Що це за діяльність така? Вони щось крутять з податками і втягують мене в цю мишачу возню. Я тут до чого
Ничего никому вы не должны, как и они вам. Не заходите к ним, ешьте дома и не будет таких проблем. А то уже полицию вызываете. Вы еще налоговую натравите, дайте себе волю
Люди и так в условиях выживают как могут, а вы уперлись
Оченьценная
• 24 апреля 2023
Ответ дляДокладальниця
Зимой, когда не было электричества и интернета, у нас магазины работали только за наличку. Карточку можно было разве что себе в ж.... засунуть. И хорошо, что наличка была. Представляю истерику автора в атб
Шоб ви не будували собі якісь там сюжети і не уявляои, хто куди шо суне - я дуже спокійна.
Моська-слон• 24 апреля 2023
Ответ дляОченьценная
Ну а я прийшла до кафе без телефона, або телефон зламався, або зарядка сіла.
Ніхто не попередив про ´ термінал не працює’. Готівки з собою тільки на чайові. Замовлення я вже все з´їла (не шампанське і устриці на 400 грн.)
От що мені робити?
Чалапати до банкомату і знімати готівку. Зовсім зажрались уже в Україні. Це країна з найкращим сервісом у світі.
Продаю витрішки• 24 апреля 2023
Ответ дляГага Газу
Автор, я с Вами. Вы все правильно пишите. Прочитала только первые две страницы и в шоке оттого, какие люди у нас ’дремучие’.
Вот так и живем, не знаем ни законов, ни прав наших. А в принципе, ничего не знаем, еще и доказываем ’с пеной у рта’, того в чем совсем не разбираемся. Но, это советчица, в принципе, не удивительно.
Если у них это единичный случай, то оно да, конечно. Но, если терминал у них регулярно ’ломается’, то им грозят штрафы, если подать на них жалобу.
В прошлом году, вот так, тоже один раз зашла в кафешку, второй... Говорю-вы штраф хотите заплатить 8500 грн!? И знаете, автор, что произошло? Чудо исцеления, терминал заработал!
Вот тут многие говорят-свет, зависает и другие причины. А как же АТБ и другие супермаркеты, почему у них таких проблем практически не бывает?
И да, если они Вас вообще попросили скинут на карту, это треш.
Отстаньте от мелких фопов. Сравнили атб и кафешку частника
Шо за люди
Продаю витрішки• 24 апреля 2023
Ответ дляОченьценная
Та не хочу я нікуди жалітись. Буду ходити туди, де мпні зручно.
Регулярно ’не працює’, як виявилось
Надеюсь вас прекратят там обслуживать, что бы избежать проблем с такими принципиальными
Лучше с коррупцией в верхах боритесь, а не мелких фопов топите
Продаю витрішки• 24 апреля 2023
Ответ дляТріль підпільний
Ну и не будете больше в то кафе и что? Так сразу накажите и не ходите. А то лицемерненько так, чаюху оставлю пару гривен, а плицию вызову. Вот закроют их, официант вообще зарплату не получит, а тут автор такая в бнлом пальто. Фу.
Та ужас какие люди есть. Вот вам и самая добрая нация, сгноить готовы
Оченьценная
• 24 апреля 2023
Ответ дляМарафетчица
Ви зробили замовлення і з‘їли його, маєте за це розрахуватися. Якщо викличете поліцію, вони змусять вас це зробити, цирк буде не для кафе, а для вас.
Чого я?
Оченьценная
• 24 апреля 2023
Ответ дляуспокойте_Меня
Фіг вас вилікують. У вас грошей нема
Не переймайтесь. У мене страховка.
А лікуватись треба тим, хто без медецинської освіти ставить діагнози.
Але ж це не про вас?
І зауважте, не я перша почала про лікування
Але ж це не про вас?
Оченьценная
• 24 апреля 2023
Ответ дляМарафетчица
На ліки вона з-під подушки витягне))
Удалено администрацией...
Оченьценная
• 24 апреля 2023
Ответ дляуспокойте_Меня
Зараз дівчата її відправлять на спочинок
Не всі ваші мрії здійснтююься.
Марафетчица• 24 апреля 2023
Ответ дляОченьценная
Удалено администрацией...
В вашому віці вже вдалі жарти не виходять, як і походи в кафе.
Оченьценная
• 24 апреля 2023
Ответ дляТихоЯ
Коли почалися перебої з електроенергією, і не працювали мобільні станції, тоді і не було зв’язку. Зараз ця проблема вже вирішена, ті ж станції працюють постійно. Глюки з терміналом стаються дуже рідко, банк це питання вирішує за пару годин. То Спроби підприємців уникнути податків. А податки фоп просто смішні в нашій державі. І вони заради того нещасного єдиного податку і єсв примушують своїх гостей і клієнтів до таких незручностей і колотять персонал (Для найманих працівників то також потрібно мати залізні нерви і кожному потрібно пояснювати і вислуховувати невдоволення. Навіщо?) Чому я як споживач маю закривати очі на явне порушення законодавства і неповагу до мене?
Гага Газу• 24 апреля 2023
Ответ дляПродаю витрішки
Шо за люди
Почему же мелких? У них сеть кафе по городу. Да и вообще, вы знаете, что такое закон? Какая же у вас в голове каша
Оченьценная
• 24 апреля 2023
Ответ дляЗоряний Шлях
а в некоторых странах (Япония ,например) только нал...в 95% случаев....
Ну я ж зараз не в Японії
Оченьценная
• 24 апреля 2023
Ответ дляуспокойте_Меня
Бабцю, вам майже 70.
Ви така зла завжди чи з того часу, коли секс з дідом закінчився?
Удалено администрацией...
успокойте_Меня• 24 апреля 2023
Ответ дляОченьценная
Не переймайтесь. У мене страховка.
Але ж це не про вас?
Яка страховка? У вас уже вік нестраховий, вам 65 років
Таких клієнтів платоспроможні страхові в Україні вже не страхують, тому не вигадуйте, бо ви тріль.
І ваш випадок не є страховим
Оченьценная
• 24 апреля 2023
Ответ дляГага Газу
Я дуже рада, що мене розуміють!