Оченьценная• 24 апреля 2023
Відсутність термінала в кафе
Ходила до кафе і завжди розраховувалась універсальною карткою, залишала чайові готівкою.
А вчора сказали, що термінал не працює і треба перекинути гроші на картку. А якщо я не вмію перекидати гроші з картки на картку? І готівки немає. Викликати поліцію?
Оченьценная
• 24 апреля 2023
Ответ дляЗлюка-закусюка
лишатися в кафе і відробляти те що з’їли. Ви просто шукаєте конфлікту на рівному місці.Фактично ви прийшли без грошей ,поїли і відмовляєтесь платити.Так,працівники кафе викличуть поліцію і на вас складуть протокол.
Я не відмовляюсь платити, поліції не боюсь, бо закон порушую не я.
ТихоЯ• 24 апреля 2023
Ответ дляПродаю витрішки
Ничего никому вы не должны, как и они вам. Не заходите к ним, ешьте дома и не будет таких проблем. А то уже полицию вызываете. Вы еще налоговую натравите, дайте себе волю
Люди и так в условиях выживают как могут, а вы уперлись
Не винна я вам їсти домі не заходити туди
якщо в них вже закінчились оберти по фоп то яке виживають
Оченьценная
• 24 апреля 2023
Ответ дляХарчовий тріль
Ото бідося. І як ви виживали за часи блекаутів?
Носіть з собою готівку і не морчте людям голови.
Я ношу. Невеличкі суми.
І кому я морочу голову? Вас силою загнали в цб тему?
Не гоню• 24 апреля 2023
Ответ дляОченьценная
Мені не подобається відсутність терміналу там, де він завжди був, мені не подобається, що мені пропонують перекинути гроші, мені не подобається, що мене відправляють до банко ату, мені не подобається, що мене не попередили про незручності.
я бачу що вам взагалі все в житті не подобається, але подобається шукати проблему, там, де її немає.
Раздражевская• 24 апреля 2023
Ответ дляВорожу на каві
Автор, эквайринг в торговых точках не обязателен. Это инициатива предпринимателя, чтоб повысить продажи. А вы ходите с наличкой или спрашивайте прежде чем кушать, есть в заведении терминал или нет
Обов’язковий еквайпинг.
Це хіба що в селі може терміналу не бути
Ще і штраф за відсутність терміналу є
Оченьценная
• 24 апреля 2023
Ответ дляуспокойте_Меня
Це ж який у вас % від пенсії на депозитах, що його вистачає на регулярні кафе чи ресторани?
Додатком Приват24 вмієте користуватись? Зайдіть і подивіться.
Оченьценная
• 24 апреля 2023
Ответ дляуспокойте_Меня
Автор, а яка мораль вашої басні?
Ви голодна чи просто чарівна в свої 65 рочків?
Якщо ви прочитали всю тему і вам треба пояснювати, то пояснювати не треба.
успокойте_Меня• 24 апреля 2023
Ответ дляОченьценная
Я з тих, хто не користується приватовським банком, тим паче для депозиту.
Ви тріль, а не клієнт кафе чи іншої медустанови
успокойте_Меня• 24 апреля 2023
Ответ дляОченьценная
Ваше фото має бути в усіх закладах, в т.ч. харчувальних, як клієнт місяця
Оченьценная
• 24 апреля 2023
Ответ дляМарафетчица
В вашому віці вже вдалі жарти не виходять, як і походи в кафе.
Дефочка, я могла написати і 80, і 50, і 20.
Це якось змінює закони?
Продаю витрішки• 24 апреля 2023
Ответ дляГага Газу
Почему же мелких? У них сеть кафе по городу. Да и вообще, вы знаете, что такое закон? Какая же у вас в голове каша
У меня как раз все в порядке, а у вас проблемы и каша, раз тему создали
Харчовий тріль• 24 апреля 2023
Ответ дляОченьценная
Я ношу. Невеличкі суми.
Морочит голову нам і бариста, придумуючи несуттєві відмазки.
У вас навіть вагомих аргументів немає, одна дичь, наче ви не в суспільстві живете, де можна зателефонувати знайомим щоб оплатили чи пройтися до банкомату.
Оченьценная
• 24 апреля 2023
Ответ дляуспокойте_Меня
Яка страховка? У вас уже вік нестраховий, вам 65 років
Таких клієнтів платоспроможні страхові в Україні вже не страхують, тому не вигадуйте, бо ви тріль.
І ваш випадок не є страховим
Страхова компанія Euroins. Ознайомтесь. Стосовно мого випадку - ви ще не знаєте, що у вас
Мамаша в бигудях• 24 апреля 2023
Поліція тут ні до чого, але з Вами згодна. Це не ’не працює термінал’, а перекладають на відвідувачів комісію банку. Ви, перекидаючі гроші, заплатите комісію, а як через термінал, то за його обслуговування заплатить кафе.
Я б може й кинула б гроші, але чайових не залишала. і сказал б про це.
Мамаша в бигудях• 24 апреля 2023
Ответ длячерная мамба
Вам что не нравится? Отсутствие терминала или то, что деньги перекинуть на карту нужно?
Вообще, терминалы есть не везде, и нет обязанности иметь терминал. То, что продавец входит в ваше положение и предлагает перекинуть деньги на карту - это его личная инициатива, ведь у вас нет налички.
Мне лично не нравится, когда с меня хотят взять лишние деньги. Почему я должна оплачивать комиссию банка при переводе денег, потому что хитромудрый владелец хочет на этой комиссии экономить? Мало того, что привыкли расчитывать на чаевые даже при заказе, при котором они один раз вынесли один салатик, так еще теперь новенькие схемки.
черная мамба• 24 апреля 2023
Ответ дляМамаша в бигудях
им не жарко не холодно от комиссии, которую вы оплатите банку за перечисление на карту.
У вас всегда есть выбор - оплатить наличными, уйти в другое заведение и оплатить спокойно так, как вам подходит. Ну не работает у них терминал - что вы сделаете?
Мамаша в бигудях• 24 апреля 2023
Ответ длячерная мамба
Конечно им ни холодно, ни жарко, им же комиссию не платить.
Если это разовая ситуация - не вопрос. Если постоянная, другое дело. Мы тут в Еве были недавно и нам отказали в выдаче чека, заявив, что-то типа ’поставьте наше приложение и там будет чек..’ (или что-то в таком духе).
Т.е. Ева решила экономить на бумаге для чеков за мой счет? Так же и с ’не работает терминал’
Марафетчица• 24 апреля 2023
Ответ дляОченьценная
Це якось змінює закони?
Ніяк не змінює, з‘їла - заплати, або йди мити посуд. А хамкам, так взагалі корисні виправні роботи.
Проработник• 24 апреля 2023
Ответ дляОченьценная
А мені 65. І не все мої знайомі мого віку заходять в приват24.
Тут питання не про мої здібності, а про наглість власників кафе.
Уявіть, вам в магазині на касі закидають перекинути гроші на карточку, бо не працює термінал.
Так він реально може не працювати, йдіть до банкомата, знімайте готівку і розраховуйтеся.
Ворожу на каві• 24 апреля 2023
Ответ дляРаздражевская
Обов’язковий еквайпинг.
Ще і штраф за відсутність терміналу є
Нет
Ворожу на каві• 24 апреля 2023
Ответ дляМамаша в бигудях
Чеки бумажные прошлый век! Все в электронном виде!
Ворожу на каві• 24 апреля 2023
Ответ дляМамаша в бигудях
За каждый ваш платеж по эквайрингу заведение платит банку 1.8%
Докладальниця• 24 апреля 2023
Ответ дляОченьценная
Шоб ви не будували собі якісь там сюжети і не уявляои, хто куди шо суне - я дуже спокійна.
Это заметно)
Мамаша в бигудях• 24 апреля 2023
Ответ дляВорожу на каві
Так я об этом и говорю. При оплате через терминал заведение платит, а при оплате на карту точно плачу я, а заведение - не факт. Если там просто какая-то карта на физ.лицо.
Оченьценная
• 24 апреля 2023
Ответ дляуспокойте_Меня
Удалено администрацией...
Оченьценная
• 24 апреля 2023
Ответ дляуспокойте_Меня
По деяким відповідям я бачу, шо не моя фотка там має бути.
Може, ваша?