Аа-b3d7• сегодня в 08:02

від "шайки наркоманів" до "пана Зеленського"

чому Путін насправді перевзувся та назвав Зеленського "паном"Зміна риторики російського лідера Володимира путіна щодо президента України Володимира Зеленського — це не щось нове, адже до таких маніпуляцій Кремль вдавався не раз. Однак виникає питання: чи дійсно стрибок від "шайки наркоманів" до "пана Зеленського" може свідчити про справжні зміни, чи є це сигналом про готовність до переговорів.— Він завжди так робить. Навіть дипломатичні треки, які вони розпочали в 25-му році, щоб задовольнити США, — це ж маніпуляції, це була імітація. Росіяни постійно брешуть, — каже Олександр Коваленко, військово-політичний оглядач групи "Інформаційний спротив".У 2022 році Путін закликав ЗСУ брати владу в свої руки, бо росіяни не будуть домовлятися з "наркоманами" і "нацистами", а сьогодні це вже "партнери", це вже "пан Зеленський". Але це приниження для Путіна. Протягом всіх цих років вони культивували зневагу до України, до українського війська. Це була основна парадигма всієї їхньої пропаганди. Зневага досягла максимуму, а дискредитація стала фундаментальною. І зненацька Путін говорить про "пана".
sky-labs• сегодня в 08:16
Пора бы и нашему наркоману переобуться, назвать Путина господином и шуровать на подписание перемирия.

Или он еще не устал цветы возлагать?!

VivaForever• сегодня в 08:51
Ответ дляsky-labs

Или он еще не устал цветы возлагать?!
Как только ваши господины кремлевские согласятся остановить войну по линии фронта,так и подпишут.а понимают они только закон силы
sky-labs• сегодня в 10:07
Ответ дляVivaForever
Ваш бизнес связан с похоронными услугами или букетными композициями для возложения к местам массовой гибели?
VivaForever• сегодня в 16:03
Ответ дляsky-labs
не судите всех по себе