Указка• 24 апреля 2023

Який класний килим я купила)))

Українського виробництва і дизайн наш. Там ще був ,, карта київського метро,, та білий такий ну прям круті та незвичайні як отой ширпотреб турецький. Правда клас?
Единорог_помог• 24 апреля 2023
Фігня якась...

автор Указка • 24 апреля 2023
Ответ дляРозбещена цяточка
З картою метро теж купили?
Нажаль ні. Але дуже хотіла його. В кімнаті якраз ці кольори присутні, був би занадто яскравим акцентом.
Мрію про пончик• 24 апреля 2023
Не нравится
Розбещена цяточка• 24 апреля 2023
Ответ дляУказка
Кияни б довго сміялися, якби таке побачили)))
автор Указка • 24 апреля 2023
Ответ дляНе за Будка
Перші 2 прикольні. З мапою метро якось ні , саме напис не подобається
Там нема напису, це я просто фоткала з інсти щоб була фото вживу як виглядає.
Оцененная• 24 апреля 2023
навіть на фото видно, що якість жахлива...
Бамбарбия! Кергуду.• 24 апреля 2023
В дитячу найкращий килим ікеа - прорезинена основа не ковзається, легко прати, швидко сохне, яскравий, дуже продуманий
Vitamina1407• 24 апреля 2023
Він згортається, це зовсім не зручно,тонкий чи що? З якого матеріалу він? Завжди притискати чимось будете?
Герцогиня• 24 апреля 2023
Если вам под интерьер зашел, то класс

буреЛОМКА• 24 апреля 2023
Ответ дляУказка
Це я коли вибирала, зробила скрін з інстаграму як виглядає вживу.

Дівчата, я так довго шукала незвичайні килими… дійсно скрізь ці етно візерунки, або ж такі що наче вже брудні такі в плями розмазані. Що в ці я прямо закохалась. Ну незвичайні.
А, ну то продавці прикольнулися. Але дитині потягом по килиму водити - дуже цікаво.
автор Указка • 24 апреля 2023
Ответ дляVitamina1407
Я його тільки розселила. На пошті запакований лежав тиждень. Ну і до цього також був скручений
КаРаКаТиЦа• 24 апреля 2023
отличные коврики для детской)
Манка Я• 24 апреля 2023
Ответ дляТриндю-бриндю
Синтетика на год, максимум.
Почему на год?
Срочнокпсихологу• 24 апреля 2023
Ответ дляУказка

На вкус и цвет, как говорится. Но я бы из серых сочетаний предпочла бы этот, а не ваше недоразумение
Vitamina1407• 24 апреля 2023
Ответ дляУказка
А, тоді нормальний килим, перший подобається. А він двосторонній? По фото здалося так