Некомильфо• 24 апреля 2023
Порадьте термозахист
Порадьте хороший термозахист, бюджет до 1000 грн. Можна дорожчий, якщо реально вартий своєї ціни
Чучало яблуні• 24 апреля 2023
Якщо керастаз вам не дорого, то раджу, от єдиний, що підійшов мені, а мала я їх сотні
Некомильфо
• 24 апреля 2023
Ответ дляЧучало яблуні
В принципі норм, я не так часто вирівнюю волосся, тому він буде мені надовго
А яка саме серія? Бачу, що їх декілька є
Чучало яблуні• 24 апреля 2023
Ответ дляНекомильфо
У мене Нутритив , оранжева крышечка .
Некомильфо
• 24 апреля 2023
Ответ дляБаза_птеродактилей
Лакме тор 10.
Топчік
О, не зустрічала такого, пішла дивитись, дякую
Все буде• 24 апреля 2023
Я за керастаз. Сейчас у меня tigi afterparty. Использую как термозащиту, если вам подходит (это не совсем термозащита, но в результате волосы тоже супер) то тоже советую
Если керастаз, то нутривив нравится больше всего
Некомильфо
• 25 апреля 2023
Ответ дляВсе буде
До речі, тіджі у мене є, але користуюсь не як термозахистом, а саме як стайлінгом, бо завжди на вулиці волосся плутається дуже
Розкажіть, як ви використовуєте його? Перед сушкою наносите?