Локшина на вухах• 24 апреля 2023

Панетоне на заквасці

Панетоне вийшло дуже смачним, соковитим, зовсім не крихким. Напевне це та сама "волога"паска.
Бабо-лебідка• 24 апреля 2023
Яке борошно брали?
Железобетон• 24 апреля 2023
Афігенне тісто. А на скільки воно у вас піднялось? Маю на увазі, на яку вагу форма, і яку вагу тіста Ви клали?
Губка Боб• 24 апреля 2023
Я цього року вперше пекла на Пасху, хтось з дівчат тут кинув рецепт. Вийшло дуже смачно. Добре, що одразу зробила подвійну порцію.
автор Локшина на вухах • 24 апреля 2023
Ответ дляЖелезобетон
Не хочу прибріхувати. Тому зараз вам порахую.
автор Локшина на вухах • 24 апреля 2023
Ответ дляГубка Боб
Киньте, ще мені. Буду вдячна!
Не будь КакСвета• 24 апреля 2023
Ответ дляЛокшина на вухах
Киньте, ще мені. Буду вдячна!
У вас мабуть дуже сильна мука..
автор Локшина на вухах • 24 апреля 2023
Ответ дляЖелезобетон
2190г тісто +300г шоколад
об´єм форми 17 на 12 см, потрібно 2 форми.
автор Локшина на вухах • 24 апреля 2023
Ответ дляБабо-лебідка
Яке борошно брали?
Я не в Україні
Це борошно має 13 г білка
Це не найкраще борошно, яке я мала.
Моє попереднє мало 14г білка і воно було відчутно краще. 1г, а різницю я бачила візуально.
автор Локшина на вухах • 24 апреля 2023
Ответ дляНе будь КакСвета
У вас мабуть дуже сильна мука..
У мене хлібна. Але не та, що манітоба, не канадська. Тобто не високоспеціалізована.
Сама звичайна хлібна.
Бабо-лебідка• 24 апреля 2023
Ответ дляЛокшина на вухах
Я не в Україні
Це борошно має 13 г білка
Це не найкраще борошно, яке я мала.
Ви дійсно вважаєте, що ті, хто перебувають в Україні, не можуть купити борошна, а також сири, ковбаси, шоколадні цукерки і т.п., які продають закордоном?
Пардон, мадам!
Не будь КакСвета• 24 апреля 2023
Ответ дляЛокшина на вухах
Сама звичайна хлібна.
Але ж 13 білка це сильна мука..у манітоби 14. У нас лише 10...
автор Локшина на вухах • 24 апреля 2023
Ответ дляБабо-лебідка
Пардон, мадам!
Ну не знаю. Не думаю
От реально не думаю, що це має сенс купувати те саме борошно і сплачувати за доставку. Бо моє борошно має мінімальну фасовку в 12 кг. Менше немає. Та і не продається воно у мас маркеті.
Тому я вказала вміст білка, це те, що критично для будь-якої випічки, щоб ви могли знати на що орієнтуватися.
автор Локшина на вухах • 24 апреля 2023
Ответ дляНе будь КакСвета
Так, це хлібна
Я, чесно кажучи не цікавилася, яка у манітоби. Бо мені манітоба за ціною не підходить.
Я шукаю серед хлібного те, яке мені підійде. Я починала з 12
Потім мені вдалося знайти те, що я дуже полюбила і просто розквітла з ним - 14, а зараз нове на 13.
Не будь КакСвета• 24 апреля 2023
Ответ дляЛокшина на вухах
Ну не знаю. Не думаю
В нас можна і від 1кг купити таке борошно-воно просто дорожче в 3-4рази від звичайного.
автор Локшина на вухах • 24 апреля 2023
Ответ дляНе будь КакСвета
Ого!
У нас ні. Не значна різниця, якщо і є
На тому борошні, що я маю різниця між звичайним і хлібним максимум 3 долари на мішку 12 кг.
У нас всі три види є у продажі, для печива (10), для всього (11) і хлібне (12+)
Але вже з спеціального зерна чи зерна з спеціального місця - то уже значно дорожче, так як ви кажете, у кілька разів і не буде вибору фасовки
Хропочка з гривкою• 25 апреля 2023
так а рецепт?)
автор Локшина на вухах • 25 апреля 2023
Ответ дляХропочка з гривкою
так а рецепт?)
Губка Боб• 25 апреля 2023
Ответ дляЛокшина на вухах
Киньте, ще мені. Буду вдячна!
Ось цей рецепт. Я взагалі такий собі пекар, але тут все вийшло і диже смачно. Вдячна дівчині, яка порадила, але не знайду де вона радила
https://youtube.com/watch?v=ZtYxdimzMZs&feature=sh...
Губка Боб• 25 апреля 2023
Ответ дляЛокшина на вухах
Киньте, ще мені. Буду вдячна!
Але мій рецепт не з шоколадом
Губка Боб• 25 апреля 2023
Ответ дляЛокшина на вухах
Киньте, ще мені. Буду вдячна!
І мука була звичацна - Хуторок чи Київмлин (точно не пам´ятаю)