Борщичок• 31 января в 23:08
Дружина мого однокласника, навіть не знаю як реагувати?
Через відсутність світла я живу в батьків в місті де я виросла і прожила до університету. В школі і ще в студентські роки в мене був закоханий мій однокласник, ми з ним деякий час зустрічалися і все таке.
Весь час по ім звʼязок ми не втрачали, переважно допомагали одне одному в межах своєї роботи. Він давно одружився і я теж вийшла заміж, як чоловік він мене абсолютно не цікавить.
В мене декілька тижнів тому було ДН, друзі присилали мені квіти через курʼєра і він теж відправив букет.
От зараз дзвонить його дружина зі скандалом, образами, погрозами в істериці щоб я дала спокій її чоловіку. Це все в дуже агресивній формі. А я його за цей весь час бачила один єдиний раз випадково в ТЦ.
Я так зрозуміла що вона в інстаграмі в нього вичитала що він букет замовляв, там же і номер взяла.
Мені йому подзвонити завтра нехай вгамує свою даму, чи взагалі не реагувати?
Я просто не знаю що чекати від неадекватних
Колупалочка• вчера в 13:13
Ответ дляСтетоскопуло
Я б не реагировала, но про себя отметила что супруга у одноклассника с приветом.
Главное, что сам одноклассник норматипичный. Женился на невменяшке, а сам всю жизнь отправляет букеты рандомным женщинам
Царевна в уггах• вчера в 13:36
Ответ дляСкоро_вчера
чего его жалеть? чмо есть чмо
Ви мали перше кохання?
Мой_ужин• вчера в 14:58
Ответ дляЦаревна в уггах
Автор,нічого не кажіть.
Там дома страшний скандал.
Співчуваю тому чоловікові.
За свої романтичні юнацькі почуття він все життя тепер вигрібатиме
Там дома страшний скандал.
Співчуваю тому чоловікові.
Сам ради дати не може, дружина поможе. Він ж любить допомогу 😉
Царевна в уггах• вчера в 14:59
Ответ дляМой_ужин
Хто зна...хто зна..
Мой_ужин• вчера в 15:05
Ответ дляЦаревна в уггах
Хто зна...хто зна..
’Люди, яких ми зустрічаємо у відпустці’
Бачили цей новий фільм?
Також була йому подруга, і дівчину мав. І дівчині не подобалась ця дружба, недаремно
Ніхто не хоче, щоб чоловік мав подругу,хіба йому 30 їй 70😅
Бачили цей новий фільм?
Царевна в уггах• вчера в 15:06
Ответ дляМой_ужин
’Люди, яких ми зустрічаємо у відпустці’
Бачили цей новий фільм?
Не дивлюсь фільми.
Я реалістка.
Впевнені в собі жінки лише посміюються
Я реалістка.
Впевнені в собі жінки лише посміюються
Борщичок
• вчера в 15:08
Ответ дляЦаревна в уггах
Не дивлюсь фільми.
Я реалістка.
Впевнені в собі жінки лише посміюються
Я реалістка.
Впевнені в собі жінки лише посміюються
Підтримую
Мой_ужин• вчера в 15:11
Ответ дляЦаревна в уггах
Не дивлюсь фільми.
Я реалістка.
Впевнені в собі жінки лише посміюються
Я реалістка.
Впевнені в собі жінки лише посміюються
В реальному житті також буває
СашаБо і її чоловік Тарнавський
В студентстві щось між ними було, потім вона вийшла за іншого Ігоря Пустовіта, двоє дітей від шлюбу, а тепер знову з Тарнавським
СашаБо і її чоловік Тарнавський
Файно Замало• вчера в 16:01
Я одна не розумію навіщо одруженому чоловіку слати букет на день народження старої знайомої?
Фляшка на трьох• вчера в 16:05
Ответ дляБорщичок
Її версія це, лише, її проблема, для чого мене сюди плутати?
Ви не спілкуєтесь з людьми? Ні з однокласниками, ні з одногрупниками, ні з співробітниками?
Вам буде приємно, коли ваш чоловік слатиме букети своїм однокласникам, от чесно скажіть. Якби ви не фліртували, то він би не вівся, бо можна мати добрі товариські стосунки але не перегинати
Життє Бентежне• вчера в 16:12
Ответ длямладокошкина
Не лень. Появись вы такая в моей жизни и жизни моего мужа я зайду гораздо дальше оскорблений и просто угроз, сразу к делу. Странно, что вам нужно это объяснять.
Вы что, настолько не уверены в себе?
Я вообще не контролирую с кем переписывается мой муж и с кем он общается. Залезть в телефон для меня - нонсенс !
Мой муж интересный очень внешне, умный и хорошо зарабатывает. В браке 17 лет.
У меня полно друзей мужчин ещё со школы и он это знает. Один одноклассник был недавно в командировке в моем городе , мы с ним встретились на кофе в парке и прогулялись.
И с бывшим ,с которым мы были в отношениях несколько лет,мы периодически общаемся.
Життє Бентежне• вчера в 16:15
Ответ дляКотогосподиня
Для мене найдивніше підтримувати спілкування з колишнім. Навіщо? Якщо він колишній, значить симпатія між вами колись була, чому не відпустити людину, а підтримувати зв´язок.
Мой бывший очень умный человек, мы были прежде всего отличными друзьями.
Ушла я от него ,если что.
Борщичок
• вчера в 16:32
Ответ дляФляшка на трьох
А звідки ви знаєте перегинаю я чи не перегинаю, фліртую чи не фліртую?
Чи ви Рєгіна….спідниця була коротка.
Буде мені приємно чи не буде в будь-якому випадку це буде лише моя справа і мого чоловіка, розборки мої з ним, треті особи тут абсолютно і цілком ні при чому.
Чи ви Рєгіна….спідниця була коротка.
Борщичок
• вчера в 16:33
Ответ дляЖиттє Бентежне
Вы что, настолько не уверены в себе?
Ну дикі люди не розуміють що так буває між цивілізованими не дикими людьми.
Фляшка на трьох• вчера в 17:13
Ответ дляБорщичок
Чи ви Рєгіна….спідниця була коротка.
Шановна, не потрібно вішати ярлики, ви створили тему і люди аналізують ситуацію
Вам би не дарували квіти просто так рандомні чоловіки, якщо ви їх до цього не підводите
Борщичок
• вчера в 17:49
Ответ дляФляшка на трьох
Чому? Тому що ви таке собі придумали?
Я жінка якій приємно дарувати квіти і не лише квіти. Це нормально.
Скоро_вчера• вчера в 18:22
Ответ дляЦаревна в уггах
Ви мали перше кохання?
конечно. но это не означает, что какого-тио чмоню надо прощать
Как нефиг делать• вчера в 18:31
Ну я б своєму волосся повидирала, і не на голові,якби він якійсь сторонній курці букети дарував.
Как нефиг делать• вчера в 18:40
Ответ дляЖиттє Бентежне
Вы что, настолько не уверены в себе?
Значит,вашему мужу на вас по барабану или же у него своего подобного общения дофига.
Життє Бентежне• вчера в 18:40
Ответ дляКак нефиг делать
Займитесь лучше собой, вот честно. Чтобы мужчина переживал, как вы там и кто вам букеты дарит. Или вы думаете, что после скандалов и прочего мужчина будет вас больше любить?
Борщичок
• вчера в 18:42
Ответ дляКак нефиг делать
Канєшно по барсбану, в вашій картині світу третього не дано )))
Ваммж не прийде в голову той набір чеснот яким може володіти самодостатній, розумний, адекватний мужик, в голову приходять лише емоції вашого рівня - примітивні.
Как нефиг делать• вчера в 18:44
Ответ дляБорщичок
Так, примітивній порівняно з тими, у кого шлюб - картинка для людей , а за кулісами у кожного своє життя з букетами і коханками/коханцями.
Борщичок
• вчера в 18:46
Ответ дляКак нефиг делать
О бооооже який жах
Ви за куліси чужих шлюбів лазите? Для чого?
Життє Бентежне• вчера в 18:49
Ответ дляКак нефиг делать
Меня муж обожает, так как у меня фокус на себе. Я занимаюсь спортом, хорошо выгляжу, получила ещё одно образование, мне всё интересно и глаза горят.
У меня нет привычки заглядывать в телефон мужа , устраивать сцены ревности и прочее. Я вижу ,что на него женщины обращают внимание. Мне льстит ,что он интересен женщинам ,как и ему , что на меня мужчины обращают внимание. Прежде всего, мы с мужем отличные друзья, а хороший друг - дорогого стоит.
И да, мне с мужчинами гораздо интереснее общаться, чем с женщинами.
Ms. Dolly• вчера в 18:54
Ответ дляЖиттє Бентежне
Конечно, верим поэтому вы и просиживаете время на советчице, а не на мужских ресурсах.
Как нефиг делать• вчера в 18:58
Ответ дляБорщичок
О бооооже який жах
Щоб ви спитали,як реагують дружини на букети якимось обідранкам.
Життє Бентежне• вчера в 19:08
Ответ дляMs. Dolly
Ваше право мне не верить)
Для меня женские истерики, сцены ревности и разборки с мужем выглядят просто нелепо.
Истерика и ревность - это позиция слабой женщины, признание того, что твоя ценность зависит от другого. Моя позиция другая.
Фокус на себе и именно мужчина должен любить сильнее. Я выбираю быть женщиной, которую боятся потерять. Это эффективнее)
Борщичок
• вчера в 19:26
Ответ дляКак нефиг делать
Мене не цікавить як і на що реагують чужі дружини, тому ваш досвід про обідоанок мені теж не цікавий.
Свисток ля-минор• вчера в 20:17
Ответ дляKotoSintez
По себе людей не судите.и видимо вы тролль
Та вряд ли, такие дикари реально есть