Жена_КотораяСтена• Изменено 25 апреля 2023
Чоловік позичив гроші. Неприємно.
Домовлялися з чоловіком не позичати гроші, бо було неприємні інциденти. Дзвонить мені і питає, я позичу гроші називає суму і терміни (позичальник поруч сидить, я його чую). Тотбо перекладає відповідальність на мене. Я розсердилася і кажу - розбирайся сам. Приходить додому і каже позичив (називає суму більшу і на більший термін ніж казав по телефону). Каже, друг гарний він точно віддасть. Так, людина непогана, але в країні війна. Що буде завтра ніхто не знає. Сума не така і велика (до 1000 у.е.), але для нас суттєва, особливо зараз. І от як до нього донести щоб не позичав? І було не віддавали або віддавали з трудом. І не доходить.
Ирина-bbd0• 25 апреля 2023
Ответ дляЯ_з_Франека
Так почему вы не сказали нет
Ступила от растерянности
Автор.спокойно с мужем за ужином договоритесь про чёткую единую версию для всех на будущее и стратегию поведения
Чтобы всяк просящий больше не ставил зненацька в неудобное положение
Запрос-подготовленный ответ
Люблю Украину• 25 апреля 2023
Ответ дляОбстановщица
Давайте зайдём с другой стороны
Почему автор вообще должна решать проблемы какого-то знакомого своего мужа? Автор вообще каким боком к этому? Зачем муж ей вообще звонил? Это не проблема автора, она вообще не должна была что-либо в этой ситуации решать.
Так автор ничего и не решает. Автору не нравится решение мужа
Начальник Анонимов• 25 апреля 2023
Ответ дляПишу з калідору
Ваш чоловік не вміє казати ні, хоче бути хорошим для всіх. треба було вам відмовити. Для того й телефонував. Але й ви хочете бути хорошою
Автор, може краще без нервів було б сказати: ’ні, коханий, зараз ми не можемо, зараз в нас немає такої суми’. І питання б вирішилось?
Ми останнього разу також відмовили, бо то було на покупку квартири, а ми й самі збиралися. До того 3м родинам позичали також на купівлю житла, але всі віддали.
Сусановна• 25 апреля 2023
Ответ дляЖена_КотораяСтена
Але і жити я так не можу. Постійно на другому місці.
ви не на другому місці, просто в людини проблеми з асертивністю. Я б з нього не злізла поки не вивчить це питання і не перечитає тематичну літературу.
Цілком можна пропрацювати самому, я теж така була
Дикая Роза• 25 апреля 2023
Ответ дляЖена_КотораяСтена
А кому хто тоді за секс винен і як поділимо мою хату в якій живемо? Ну якщо ділити то ділити вже все. Їсти хто буде готовити і прибирати?
Чого ділити все? Лиш гроші, що заощаджені.
Дівчина Бобула• 25 апреля 2023
Ответ дляЖена_КотораяСтена
Я так розвалилася, що він перекладає на мене відповідальність. Треба було теж сказати ні. Але ж домовлялися.
ви просто не зрозуміли чому він вам телефонував. йому самому незручно відмовляти знайомому і він хотів провернуть фінт ’дружина не дозволяє’.
шкода що ви це не обговорили і не домовились попередньо.
надалі домовтесь що якщо у вас хтось просить ви телефонуєте чоловіку і він каже ’ні’, а якщо у нього - то він вам телефонує
Девальвация• 25 апреля 2023
Ответ дляСтатус Ква
Ви не праві. По телефону можна було сказати ’Вася, у нас же домовленість з тобою, що ми не позичаємо нікому і це принципова позиція. Нащо ти дзвониш? Показати людині, що ти не проти, алеж дружина? Так от, наша з тобою домовленість незамінна і дзвонити мені не треба з цього питання ніколи’. А якщо Ви сказали ’розбирайся сам’, то от він і розібрався.
От вважаю, що автор винна не менше чоловіка. Обоє не вміють казати ні, і звинувають при цьому один одного.
Valechka-mk• 25 апреля 2023
А чего ссориться? Вы сказали решай сам, он и решил. В чем теперь претензия? Вот если бы вы сказали нет, а он все равно по своему сделал, а так...
Голена блондинка• 25 апреля 2023
А в чем была проблема-сказать при звонке -нет? А не разбирайся сам? Т.е. Вы хорошая хотите быть в глазах отдалживающего,а он должен отказать? Если он не может сказать нет,то Вы тоже недалеко от него ушли....