Дуняша• 25 апреля 2023
Не рекомендую світильники BIOM
Якщо збираєтесь брати потолочний світильник цієї фірми(світлодіодний, серія смарт), то я вам не раджу.
Спочатку купили на кухню, пройшло трохи більше року, з кількох режимів залишився один - тепле світло. Гарантія вже вийшла на той момент.
Потім (коли перший ще не зламався) купили схожий у ванну, проходить кілька місяців - та ж сама історія. Відправили по гарантії, замінили на новий. Проходить трохи більше року, гарантія скінчилась, знову щось там ламається, залишається лише тепле світло, згодом тухне взагалі((
Нематрьошка• 25 апреля 2023
Та же история с Victoria Lighting. Но хоть перепаивают их. Была в их сервис центре - там просто тонны этих светильников в кучи сваленных, нерабочих.
Тра Ля Ля• 25 апреля 2023
Ответ дляКонотопська відьма
Біом це відстій. Китай китайський, якості нуль
Они все Китай китайский, если вы не готовы покупать условный светильник Eglo, который при таких же яркости и функционале (пульт, регуляция яркости света) будет стоить 5-10 тысяч.
Дуняша
• 25 апреля 2023
Ответ дляКонотопська відьма
тепер я це вже знаю