Оксана-004e• 25 апреля 2023

Тисячу піддонів гуманітарної допомоги знайшли на Львівщині

⚡️Тисячу піддонів гуманітарної допомоги знайшли на Львівщині

Поліція знайшла підпільний склад з харчовими продуктами, дитячими товарами, постільною білизною – всього біля тисячі піддонів. Тільки консервів знайдено орієнтовно 74 тони на 20 млн грн. Остаточний підрахунок всіх товарів ще не закінчено.
Когда это закончится и сколько мы ещё не знаем?
Gipotenuza• 25 апреля 2023
Ответ дляvviola
Звісно, можна з´ясувати, якщо для цього буде бажання у відповідних органів...
Відповідні органи можуть вийти на самих себе, якщо будуть шукати власника.

fishcka• 25 апреля 2023
Ответ дляZara Zara
Дайте людям гроші і люди самі будуть купувати все що їм потрібно ,кожна родина сама знає свої потреби
Всі ці гуманітарії не потрібні взагалі
Фінансування адресно кожному хто має потребу
оскільки це допомога з-за кордону то цим уродам буде ще простіше, не треба на складах зберігати, шукати як продати це все, просто гроші перевели з рахунку на рахунок і ад´ю
VShpak• 25 апреля 2023
Ответ дляZara Zara
Всі ці гуманітарії не потрібні взагалі
Тобто іноземці нехай не просто передають матеріальну допомогу, на яку у когось рука піднімається, аби вкрасти, а хай відразу гроші шлють, аби до людей вони так і не потрапили ?
Ви не розумієте в якій країні живите ?
Памперси і ті крадуть … щоб вони в тих памперсами скоро самі ходили
Amira-a• 25 апреля 2023
Ответ дляTeonaa
Яка різниця мідвежья чи ні. Дали тау. Все. Якого фіга на складі !?
Разница есть, если смотреть дальше, чем на пол шага вперед
proshk• 25 апреля 2023
Ответ дляliliyaya
Пока таких тварей не будут расстреливать, ничего у нас не изменится. Пацанам на передовую люди собирают, а такие уроды думают что деньги в могилу заберут. НЕт слов.
А как их расстреливать если они у власти? Это не искоренить, как бы нам не хотелось.
proshk• 25 апреля 2023
Ответ дляAmira-a
Вся эта гуманитарка это медвежья услуга, для страны было бы выгоднее самим производить тушенку и одеяла, а нуждающихся поддерживать материально
Согласна. Вот купила таблетки для посудомоечной машины, а они украинского производства, так приятно. А могло бы все производиться у нас, ведь сырье свое имеется.....но партнёры фиг позволят
vviola• 25 апреля 2023
Ответ дляproshk
Це приємно, коли знаходиш товар українського виробництва і гарної якості. До того ж, корисно для нашої економіки - підтримати вітчизняне виробництво, яке намагається вижити в умовах війни. Я сама намагаюсь купувати більше українського.
Amira-a• 25 апреля 2023
Ответ дляproshk
И так во всём, можно же дать работу переселенкам шить постельное и тп. Пищевую нагрузить, зерна валом у нас, но макароны польские раздают нуждающимся
Труп нареченої• 25 апреля 2023
мені цікаво а де ділася гуманітарка яку розкради в Запоріжжі
оті вагони і морські контейнери де?
все затихло, його ж треба десь збути

vviola• 25 апреля 2023
Ответ дляТруп нареченої
оті вагони і морські контейнери де?
все затихло, його ж треба десь збути
Так, затихло... Там були вражаючі обсяги награбованого: 389 залізничних вагонів, 220 вантажних автомобілів та 22 морських контейнерів... Це навіть важко уявити, яка це купа продуктів і товарів.
А про те, де це все поділось, ні слова....
Труп нареченої• 25 апреля 2023
Ответ дляvviola
його мали б збути, а це тільки через мережі якихось супермаркетів якогось депутатика
vviola• 25 апреля 2023
Ответ дляТруп нареченої
Мені здається, що правильніше будо б передати на потреби військових, а не збувати...
Еленнн• 25 апреля 2023
Ответ дляfelina.nat
А ніхто не памʼятає, що з таким само складом у Києві? Знайшли, чий склад? Кілька місяців тому було також у новинах, але не бачила, чи були для когось наслідки.
Смієтесь? тут , скоріше, ордени роздадуть...
Марина310385• 25 апреля 2023
Ответ дляdulenok
это цвЯточки...масштабы, уверена, там грандиозные
Так... Ми прозріємо так....Ті хто повязаний зі зброєю там другі гроші. Нові мерседеси розлітаються на ура і дачі будуються за рік як гриби
felina.nat• 25 апреля 2023
Ответ дляЕленнн
Ні, не сміюсь( Але сподівалась, що просто пропустила інші новини. Інколи я сподіваюсь на диво...
Petrovna after 50• 25 апреля 2023
Ответ дляНаталія-Ната
Повесить бы публично тех кто так поступил, другие бы боялись
и в Киевской области нашли, и все ,потом молчат про дальнейшую судьбу гуманитарки и этих воров
Petrovna after 50• 25 апреля 2023
Ответ дляfelina.nat
а в Запорожской области вагонами и фурами воровали и тоже молчат
Snake_dreams• 25 апреля 2023
Пробачте, не можу не запитати: ось за таке світле майбутнє вмирають хлопці?! Воно ще навіть не почало будуватись, а вже стільки смертей. І будувати його буде нічим, так як покладуть всіх сильних та здорових, хто буде виборювати, жінки?
vviola• 25 апреля 2023
Ответ дляМарина310385
Боже, це як якась паралельна реальність...
Прості люди збирають по гривні, щоб допомогти хлопцям, які нас захищають, а ті, хто мають їх забезпечити всім необхідним, купують собі мерседеси.
Ось не вистачає кілька тисяч гривень, щоб закрити збір для ремонтної бригади:
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3324413-1
А скільки таких бригад потрібно, щоб ту техніку полагодити на всіх напрямах фронту... І скільки власних коштів витрачають воїни та їхні сім´ї на обладунки, хоча їх би мали забезпечити всім потрібним.

Teonaa• 25 апреля 2023
Ответ дляAmira-a
Тут вже немає необхідності в наперед , бо вона - гум. - вже ось, на складі
автор Оксана-004e • 25 апреля 2023
Ответ дляМарина310385
Это наверное те, кто делают картинку про полные корзины в макетах и забитые под завязку дорогие рестораны
ebbi• 25 апреля 2023
Ответ дляZara Zara
Всі ці гуманітарії не потрібні взагалі
Гуманітарка-це допомога тих,хто сам вирішує допомагати грошима чи їжею.І коли той,хто потребує допомоги починає вказувати як це робити,то його швидко посилають за кораблем.До речі, чим крадіжка допомоги материальної відрізняється від крадіжки грошей?)