ПуГоФФка• 25 апреля 2023

Бачили новину про найстарішу екоматір?

Її донці 12 років, вона написала пост в інсті, як мама її кривдить та наступний день вилучили соц служби
Дуже шкода дівчинку, видно що мати знущаєтся над нею
автор ПуГоФФка • 25 апреля 2023
*На наступний день, дівчину забрали соц служби
Чумачечая_• 25 апреля 2023
Було одразу видно, що жінка психічно нездорова
Жена миллионера• 25 апреля 2023
Блин, 12 лет прошло...
автор ПуГоФФка • 25 апреля 2023
Ответ дляЧумачечая_
дитину шкода, чому раніше ніхто з соц служб не звертав уваги і чекали пока сама дитина вже не буде благати про поміч ((
я впевнена, як би дитина не написала той пост в інсті, що мати б´є її, то так було б і надалі
Всюди влазю• 25 апреля 2023
Сколько тем было, и только сейчас заметили, что эта старая баба с шизой
Анонім-ка• 25 апреля 2023
Ну и зачем было рожать? Хотелось бы понянчится можно было как тут пишут куклу реборн купить, как надоест в шкаф положить. А эту 12 лет уже назад не засунешь.
Чашечка кофе• 25 апреля 2023
Це бабка, яка народила у 60 років?
Якось так і живу• 25 апреля 2023
Ответ дляЖена миллионера
Блин, 12 лет прошло...
Ага ...сама в шоці
автор ПуГоФФка • 25 апреля 2023
Ответ дляЧашечка кофе
Це бабка, яка народила у 60 років?
так
Чумачечая_• 25 апреля 2023
Ответ дляПуГоФФка
Там соцслужби шаруділи вже давно, просто законодавство у нас таке, що якщо мама не відкриває двері, не зафіксоване порушення, то соцслужба нічого зробити не може.
Головний винуватець ситуації - лікар, який робів їй ЕКО, сильно хотів прославитися. Їй інші лікарі відмовляли, бачачи її стан, вона ще тоді як бомж ходила і хата була захаращена.
Обращеница• 25 апреля 2023
Ответ дляАнонім-ка
Психіатрія,тут нічим не допоможеш
shopaholik• 25 апреля 2023
Ответ дляЧашечка кофе
Це бабка, яка народила у 60 років?
Так, вона. Ця жінка дуже психіку дитині зруйнувала. З перших років життя ігнорувала потреби дитини, в першу чергу здоров’я.
ЭтаваНиМожетБыть• 25 апреля 2023
Уже давно было понятно, что мать неадекват. Ещё много лет назад она с маленькой дочерью пришла на какую-то передачу и это был жах( Нельзя таким людям давать возможность делать эко. Она угробила ребенку детство, а возможно и всю жизнь.
Нашли в капусте• 25 апреля 2023
Уже давно в один для всех это было, и про косоглазие тоже
GaleTTa• 25 апреля 2023
Вот пусть теперь на воспитание ребенка берет суперспециалист который провёл процедуру ЭКО в таком возрасте то ли ради денег, то ли ради пиара
Умничка-помощничка• 25 апреля 2023
Ответ дляНашли в капусте
І спілкування дитина не мала нормального з ровесниками, бо її постійно від всіх ховали.
ViktoryjaG• 25 апреля 2023
Бедный ребенок, от психической матери попадет в детдом. Из огня, да в полымя. Там ее быстро отучат инстаграмы вести и жаловаться. 😫
ЭтаваНиМожетБыть• 25 апреля 2023
Даже если б мать была нормальной, такая разница в возрасте всё равно была бы проблемой. Очень сложно объяснить что-то бабушке 70 лет-огромная пропасть во взглядах на многие аспекты. Бедное дите(
Тушьмушьнюшь• 25 апреля 2023
А де вона гроші взяла на ЕКО? Їй бескоштовно зробили в клініці заради хайпу?
Zelenkа• 25 апреля 2023
Пам‘ятаю їх в шоу Карпачова, рейтинг підняли і забули.
MamaGalya• 25 апреля 2023
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
В мене дочка обожнює бабусю і дідуся. Тому тут не зовсім згідна. Якщо люди нормальні- то все Ок може бути. Але, звичайно, краще коли народжують вчасно і психічно здорові.
Не дарма цій жінці Бог дітей не давав. Як тому лікарю, що ЕКО їй зробив, спиться, блін.
Чумачечая_• 25 апреля 2023
Ответ дляТушьмушьнюшь
Пляшки здавала
Малая Налегке• 25 апреля 2023
Я не розумію чому в нас все так з соц. службами. Постійно публікували новини про неї, купа інтервʼю від людей що мама неадекватна. І щоб дитину забрали на лікування треба було щоб вона написала благання про допомогу з інтимними деталями життя і думкою про скоєння суїциду. 12 років все продовжується, а соц. служби не можуть зробити нічого якщо неадекватна мама закриває двері перед ними.
Чумачечая_• 25 апреля 2023
Ответ дляMamaGalya
Обожнювати і мати в ролі відповідального за себе - різні речі. Мої теж обожнюють, але якщо якась серйозна проблема, то лише до мене.
Пліснявілий сир• 25 апреля 2023
В моём окружении есть похожая история, если её изложу то будут кричать что я тролль, но тоже мама поздно очень ребёнка родила, я думаю что ЭКО, потому что не думаю реально женщине от одного раза забеременеть, она тоже неадекватная, болеет серьезно, но папе ребёнка не даёт, сначала говорит приезжай к нам в город, потом дверь не открывает
RaRiZ• 25 апреля 2023
Ответ дляЖена миллионера
Блин, 12 лет прошло...
я до последнего не верила, что єто та девочка, о которой я подумала
Потішаюся• 25 апреля 2023
Яка назва в неї сторінки в інста?
Янка-угомонись• 25 апреля 2023
Ответ дляПліснявілий сир
Я в такой истории жила...
автор ПуГоФФка • 25 апреля 2023
К.а.л.и.н.а• 25 апреля 2023
Ответ дляПотішаюся
Яка назва в неї сторінки в інста?
https://www.instagram.com/canfg567/