Голубая фишка• 25 апреля 2023
Хороший гастроентеролог. Киев
Посоветуйте пожалуйста. Нужен врач, который поможет наладить пищеварение. Хорошо разбирается в анализах и подходит к организму целостно.
Слышала отзывы за Малимоненко, но может тут ещё кого-то посоветуют
Анонім Секретар• 25 апреля 2023
У Малімоненко я була в 2020. Нічого сказати не можу ні поганого, ні хорошого. Призначила фуфломіцини. Добре, що не зашкодила.
Голубая фишка
• 25 апреля 2023
Ответ дляАнонім Секретар
Ахах, тільки бачила у неї допис, що якщо вона щось призначає то це так потрібно і нефіг сперечатись, типу їдуть вчитись у медичний і на семінари і по протоколам виписуйте собі самі.
Наче і позиціонує себе як доказовий лікар, але в мене теж не дуже склалось від неї враження. Молодий лікар, може і гарний, але зірка у лобі ще та
A B C Demon• 25 апреля 2023
Ответ дляМаруська Му
ось дуже хороший лікар
А если есть направление от симейного можно бесплатно?
Маруська Му• 25 апреля 2023
Ответ дляA B C Demon
не знаю, врядли
Штора с кисточкой• 25 апреля 2023
Рекомендую Світлану Вихованець, брала онлайн консультацію. Єдиний лікар, яка знайшла проблему після 2 років пошуків
Анонім Секретар• 25 апреля 2023
Ответ дляГолубая фишка
Вона не дуже доказова і не дуже інтелектуальна загалом. Є розумніші.
Медицини на її сторінці в інстаграмі небагато.