Экспертиза• 26 апреля 2023

кто сейчас в США или в Канаде, давайте поговорим ?)

Сало не люблю• 26 апреля 2023
Ответ дляЭкспертиза
Это оптимальный вариант прилетать с мужем и сразу вместе работать.
Смотря какого возраста ..
У меня 5 и 12 ... вот с меньшим надо сидеть и блюдить.
+ болеют очень часто . Особенно первые пол года ...нас предупреждали но не думали что так и на столько часто.

Сало не люблю• 26 апреля 2023
Ответ дляСвітлячок з ліхтариком
по работе ?
Тракдрайвер
El_ena• 26 апреля 2023
Ответ дляКастрюлька
У нас квартиры были около 1000 долларов 1 бедрумная, сейчас около 1200-1500 одноьедрумная
Я в Торонто. Однокімнатна вже 2400 і вище. В мене шок. Працює тільки чоловік(
Сало не люблю• 26 апреля 2023
Ответ дляСвітлячок з ліхтариком
по работе ?
Кстати, ваш штат особо впечатлил своей красотой.
Природа тут везде очень красивая ..но у вас прям очень очень здорово 👍
El_ena• 26 апреля 2023
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Да, наверное, я в Торонто нет выплат кроме 3000 единоразово
На пособіє від Онтаріо воркс спробуйте податися. 6 місяців дають допомогу
El_ena• 26 апреля 2023
Ответ длярукиЖимолости
мы севернее- в Садбери
О, теж дивимося на це містечко. Що з роботою?
El_ena• 26 апреля 2023
Ответ дляСвітлячок з ліхтариком
Тоже из Калифорнии, всем привет, в Канаду не хочу:)))
Так хто ж захоче після Каліфорнії в Канаду)))
рукиЖимолости• 26 апреля 2023
Ответ дляEl_ena
чоловікам легше знайти. а жінки прибирання, магазини
рукиЖимолости• 26 апреля 2023
Ответ дляEl_ena
в нас знайомий в Болгарію назад хоче після Америки

Скользкая• 26 апреля 2023
Я чуть больше месяца с детьми в Канаде. Работу ищу хоть какую-то
рукиЖимолости• 26 апреля 2023
Ответ дляEl_ena
житло дешевше ніж Торонто
El_ena• 26 апреля 2023
Ответ длярукиЖимолости
В Торонто не легше. А без гарного знання мови, то навіть в магазин не беруть. Чоловік ледь на завод взяли, 2 місяці шукав. Тепер їздить на роботу 2 години, бо квартиру знайти не можу
Вся в кредитах• 26 апреля 2023
Зараз в Канаді повний треш з роботою. Дуже складно щось знайти.
рукиЖимолости• 26 апреля 2023
Ответ дляEl_ena
пішла до вас в особисті
El_ena• 26 апреля 2023
Ответ длярукиЖимолости
Вірю. Усі мої знайомі українці хочуть повернутися як не в Україне, то назад в Європу. Занадто високі ціни на нерухомість, оренду.
Вся в кредитах• 26 апреля 2023
Ответ дляЭкспертиза
У нас в апреле были реальные квартиры по 600-700 в достаточном количестве на рынке и сейчас зачастую от 1000.

Сильный скачек произошел по всей стране по отзывам.
А в якому це місті?
alinka0908• 26 апреля 2023
Ответ дляEl_ena
Може хто не любить спеки? Ну і легалізація як в США? U4u?
Alienushka• 26 апреля 2023
Ответ дляСладко-соленая
И я в Калифорнии
В какой части? Я возле Беркли, East Bay
alinka0908• 26 апреля 2023
Ответ дляВся в кредитах
Хто без мови, машини, всі боряться за одні і ті ж місця. І наїхало дуже багато люлей. Зі школами теж важко.

alinka0908• 26 апреля 2023
Ответ дляEl_ena
Ціни прогнозовано полізли знову вверх. І будуть рости ще на 30-40%
Вся в кредитах• 26 апреля 2023
Ответ дляalinka0908
З мовою теж не легко знайти роботу. Кумовство, нажаль і в Канаді дуже поширено. Зі школами нема ніяких проблем, перший раз про це чую. Всі діти йдуть до школи за проживанням.
Alienushka• 26 апреля 2023
Ответ дляСвітлячок з ліхтариком
А Вы в какой части Калифорнии?
alinka0908• 26 апреля 2023
Ответ дляВся в кредитах
Скажімо - треба мати знайомих, всюди люди хочуть особистих гарантій. В моєму районі погана школа, дитина не хоче йти. І 60 дітей в jk I sk не дуже
Сало не люблю• 26 апреля 2023
Ответ дляalinka0908
Тут новин нема..
Зовсім протилежні данні.
Але умови , те що людина не може виїхати і повернутись : занадто жорстко
alinka0908• 26 апреля 2023
Ответ дляСало не люблю
Тут новин нема..
Зовсім протилежні данні.
U4u? А мене знайомі в Огайо
Скользкая• 26 апреля 2023
Ответ дляalinka0908
Школи на розслабоні, після наших. Я не розумію чим канадська освіта так славиться.
alinka0908• 26 апреля 2023
Ответ дляСкользкая
Я тут не по куает, якщо ви хочете, щоб ваша дитина вчилася, поступила в хороший вуз - то вам в приватну школу, або репетиторів(тут як вам більше підходить). А так більшість на розслаблені ходить, потім куди - небуть поступає, а далі на яку- небуть роботу. Безкоштовна освіта - вона така)
Вся в кредитах• 26 апреля 2023
Ответ дляКастрюлька
Я в Виннипеге с малой. Ну что сказать. Ютуберы так умеют сказки рассказывать по поводу Канады
Вініпег це напевно найгірший вибір, зараз, куди можно поїхати. Работу там знайти дуже складно і кримінальне місто. Распіаріли Вініпег безкоштовним готелем, всі туди ломонулись і вже с півроку там ад с пошуком роботи. Люди с листопада нічого знайти не можуть.
Кундалина• 26 апреля 2023
Вірджинія, предмісття Вашингтону, з дочкою, скоро рік будет як тут) а летіла, як думала до кінця минулого літа (
рукиЖимолости• 26 апреля 2023
Ответ дляСкользкая
старшие классы очень все систематизировано