Цикавенная• 26 апреля 2023

Вам подобаються люди у Львові? І загалом життя на заході?

В цілому на заході?
2 роки прожила у Львові, зара вимушена переїхати.
Боже мій, як я сумую за чуйними, душевними льві‘янами, тими прекрасними традиціями, один Великдень чого вартує, як всі гарні в вишиванках від дорослих до дітей йшли до церкви
Так сумно на душі, не можу звикнути до іншого міста((
були б гроші, я б хоч 15 метрів собі купила там
Одна надія, що роботу тут швидше знайду((
Луноликая Вика• 26 апреля 2023
Ответ дляwoman Warrior
Это не я делаю.
Своим поведение, и отношением люди этого города сами создали себе репутацию, я тут при чем.
Да и город не виноват, что им никто не занимается.
Во Львове существует поэтапная программа реконструкции. По мере возможности реконструируются здания , занесённые в книгу ЮНЕСКО. И то что в Харькове тяп ляп и закрасили первый этаж, во Львове реконструируется на века по всем правилам, по мере возможности бюджета
Бачу_майбутнє• 26 апреля 2023
Ответ дляСтолічна штучка
Потому что в других городах не снимут, если взвинтить цены во много раз, причина только в этом и ни в чем другом.
Мне так нравится Ваша статистика, где взяли? Вот эти вот 90% откуда они? Почему не 80, не 76? Почему именно 90?
Я навіть не знала, що ми, львів´яни, настільки забезпечені житлом. )) Тут для власного проживання важко з нашими з/п купити, не те, що під здачу.
Чеширская кошечка• 26 апреля 2023
Ответ дляЛуноликая Вика
Но почему-то это незаметно. Нищета и грязь. Кроме туристического квартала.
Луноликая Вика• 26 апреля 2023
А если по теме. Мне очень понравился Львов в 2014. Теплый, уютный, своеобразный. Нам показали его друзья. Ребята замечательные. С большой любовью рассказывали о своем городе. Поразила возможность свободно зайти в мэрию. У нас в Харькове это вообще неприступная крепость. С нами заговорили люди в кафе. Круто было послушать уличных музыкантов. В первой аптеке спросили на каком языке мы хотим прослушать экскурсию.
Та легко!• 26 апреля 2023
Нет. Ментально чуждо,
улочки узкие, на машине тяжело маневрировать, движение часто одностороннее и много других нюансов
Смайликівна• 26 апреля 2023
Ответ дляЧеширская кошечка
В Україні тільки у Львові так? Ні
tarveldy• 26 апреля 2023
довго не могла зрозуміти чому мені не комфортно там, зрозуміла ))) мені треба обов´язково річка щоб була, якщо у місті нема великої водойми мені там чомусь незатишно
Київ-Дніпро - ТОП!
Викупана• 26 апреля 2023
Пісня любові лине у Львові
місті кохання, місті легенд
Львове, коханий і неповторний,
Львове, ти знаєш – люблю я тебе!
Луноликая Вика• 26 апреля 2023
Ответ дляtarveldy
Київ-Дніпро - ТОП!
Мені як раз Дніпро показався дуже сірим і незграбним, по відношенню до мого рідного Харкова. Але набережна так, у вас чудова. Люди також доброзичливі і чудові, крім орендодавців)
Бачу_майбутнє• 26 апреля 2023
Ответ дляtarveldy
Київ-Дніпро - ТОП!
Ну, теоретично вона є, кажуть, колись навіть судноплавною була. ))
А, ще можете приїхати в сезон літніх злив, коли вона, так би мовити, з берегів виходить. У нас тоді все місто суцільною великою водоймою стає.
Луноликая Вика• 26 апреля 2023
Ще вразили дівчатка, що виходили після причастя
Луноликая Вика• 26 апреля 2023
Ответ дляwoman Warrior
Удалено администрацией...
ПлюшкамиБалуюсь• 26 апреля 2023
Ответ дляЗаикальница
Согласна, мы дружнее как-то запросто в трамвае можем разговор завести, а у них как-то все напрягает…
Еще 10 лет назад меня проигнорировали в магазине за то что я на русском попросила . Типа я прозрачная, тех кто на украинском говорили, видели и слышали. Очень гостеприимный народ
Луноликая Вика• 26 апреля 2023
Ответ дляБачу_майбутнє
почуття гумора присутнє
Викупана• 26 апреля 2023
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
Може вони просто вас не зрозуміли, треба було повторити українською, а ви образилися.
Луноликая Вика• 26 апреля 2023
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
Ага, а при нас в 2014 уговаривали дончанина купить футболку с надписью путин хуйло. Она ему нравилась, но смущался, говорил в Донецке не поймут. Разговаривал он как и мы на русском. К нам в кафе обратились ребята и очень тепло расспрашивали откуда мы)
Виннипуховна• 26 апреля 2023
Ми зараз у Львові ще, подобається)
Виннипуховна• 26 апреля 2023
Чомусь не можу фото додати(
vihola• 26 апреля 2023
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Вы серьезно? Может все, включая меня искали просто безопасное место? И я четко написала, что когда узнала какое там отношение и цены то сразу передумала туда ехать. Мне в Киеве под ракетами и градации оказалось лучше , чем в тишине на западной, как и многим.
Всі шукали безпечне місце і найбезпечнішим воно виявилось на заході.

Але ціни в інших регіонах звідки повтікали на захід впали тому що там люди добрі, а не тому що попиту не було.

А на заході виросли ціни тому що люди погані.
А не тому що піднявся попит.
Ви ж так писали?
woman Warrior• 26 апреля 2023
Ответ дляЛуноликая Вика
Удалено администрацией...
Твердая валюта• 26 апреля 2023
Мені взагалі ніяке місто не подобається в Україні , люди страшні обгаджуюьть одне одного за місце локації та за все , власне
Зараз на дієті• 26 апреля 2023
Ответ дляВиннипуховна
Ми зараз у Львові ще, подобається)
А як у вас зі сміттям? Бо я вже змінюю другу квартиру, а все носити за декілька кварталів. Живимо близько Політехніки.
woman Warrior• 26 апреля 2023
Ответ дляЛуноликая Вика
Удалено администрацией...
Техпаспорт на медузу• 26 апреля 2023
Ответ для vihola

А не тому що піднявся попит.
Ви ж так писали?
Нет, я не так писала) в Киеве сейчас спрос ого-го, но цены никто до небес не взвинчивает, а на западе в такой же ситуации взвинтили, вот такие писала 😉
Луноликая Вика• 26 апреля 2023
Ответ дляТвердая валюта
Мі виїхали в тому, в чом були, в зимовому одязі. Попросила дівчат в Дніпрі через форум. Вони одягли і взули моїх дітей в весняний одяг. Це мене дуже розчулило. Чоловік однієї привіз прям під під´їзд. В Полтавській області моїй дитині безкоштовно віддали скейт. Дружу з іншими переселенцями. Допомогають багато кому. І одежею, і дитячими колясками, і дитячими велосипедами. Наших друзів безкоштовно поселили на базі відпочинку на все літо і кормили безкоштовно з бюджету міста. Орендодавці то особа каста. Я не суджу по них, як про всіх містян. Стільки чуйності і допомоги.
Луноликая Вика• 26 апреля 2023
Ответ дляwoman Warrior
Удалено администрацией...
Кэп очевидность? Я из Харькова)
woman Warrior• 26 апреля 2023
Ответ дляЛуноликая Вика
Кэп очевидность? Я из Харькова)
И что?
Поговорку вы знаете не хуже меня.
надеюсь)
Луноликая Вика• 26 апреля 2023
Ответ дляwoman Warrior
И что?
Поговорку вы знаете не хуже меня.
надеюсь)
Тогда с вас скрин поста, в котором я плюнула в харьковчан.
Я же плохо интерпретирую информацию? Вы в этом совсем не замечены)
vihola• 26 апреля 2023
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Тобто, всі кияни, які розбіглись по світу вже повернулись? І тепер столиця знаходиться поряд з європейським кордоном куди зʼїжджаєттся вся Україна в пошуках безпечного місця?
woman Warrior• 26 апреля 2023
Ответ дляЛуноликая Вика
Еще чего.Вы же помните, что писали, надеюсь?
В посте 511.Я не готова тратить на вас столько времени, как вы готовы тратить на отслеживание моих постов.