Цикавенная• 26 апреля 2023

Вам подобаються люди у Львові? І загалом життя на заході?

В цілому на заході?
2 роки прожила у Львові, зара вимушена переїхати.
Боже мій, як я сумую за чуйними, душевними льві‘янами, тими прекрасними традиціями, один Великдень чого вартує, як всі гарні в вишиванках від дорослих до дітей йшли до церкви
Так сумно на душі, не можу звикнути до іншого міста((
були б гроші, я б хоч 15 метрів собі купила там
Одна надія, що роботу тут швидше знайду((
Смайликівна• 26 апреля 2023
Ответ дляУраганнаЯ
То вы львовян переоцениваете, как мне кажется. Вас послушать, так о них ’’или хорошо, или ничего...’’
Як , варіант займатися своїм життям і не дивуватися чужій набожності.
Техпаспорт на медузу• 26 апреля 2023
Ответ дляПерловая Кашка
«Довго відриватися будуть»-пані то ви трохи переборщили. Люди як жили до вас так і будуть жити після. Аби тільки перемога наступила і хлопці додому повернулися.
*отмываться
Ну да, в принципе вы правы, может и не будут, для некоторых деньги не пахнут ...
Перловая Кашка• 26 апреля 2023
Ответ дляТехпаспорт на медузу
*отмываться
Пані,стежте за собою.
P.s.Багатом переселенцям віддали свої «хороми»?
Техпаспорт на медузу• 26 апреля 2023
Ответ дляПерловая Кашка
Пані,стежте за собою.
Да, все лето и осень 22 селила бесплатно, сейчас просто помогаю чем могу, как и многие киевляне. Не для всех важна нажива любой ценой 🤷
УраганнаЯ• 26 апреля 2023
Ответ дляСмайликівна
Так мы же на форуме своей жизнью я буду заниматься, когда закрою вкладку советчицы
автор Цикавенная • 26 апреля 2023
Ответ дляТехпаспорт на медузу
У меня столица, если не станет нас, то вас тоже не станет. А так то вон даже автор, так любит вас, но жить едет к нам, почему то)
У мене обставини, від мене не залежні. Дуже не подобається той Київ, сиджу страдаю
Перловая Кашка• 26 апреля 2023
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Ви мега молодчинка.
І ми заселяли людей безкоштовно. Не для всіх важливий заробіток. І що робити будемо?
Техпаспорт на медузу• 26 апреля 2023
Ответ дляЦикавенная
У вас кто то в больнице в реанимации? Если нет, то можете не страдать и ехать в любимый Львов, но вы ведь не уедете, верно?)
Смайликівна• 26 апреля 2023
Ответ дляУраганнаЯ
То щасливого вам порпання в чужій брудній білизні!
vihola• 26 апреля 2023
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Приехали все, кто работает и не планирует жить за границей. Ракет в Киеве не больше чем во Львове, а вот работы намного больше и никто не фыркает из за русского языка.
Никто ничего не цепляет и никого не делает из жителей западной, они сами показали свое истинное лицо в феврале -мае 22, теперь долго отрываться будут. Ни в одном городе и никогда в Украине не взвинчивали цены настолько ещё и в войну.

Вы сама из западной и в первых рядах бежали за границу, верно?)
Треба було починати з російської мови, яка настільки люба, що викликає ненависть до мешканців заходу.

В Києві нема такого напливу людей, як був минулого року у Львові.
Ціни просіли не через особливу доброту, а тому що пропозиція перевищує попит.
Родич до повномасштабного нападу винаймав в столиці 35 квадратів за 500 євро, а зараз 100 квадратів за ті ж гроші. Господарі за кордоном.
Весь бруд та злість яким сповнені ваші дописи, базується виключно на особистій неприязні.
Техпаспорт на медузу• 26 апреля 2023
Ответ для vihola

Удалено администрацией...
УраганнаЯ• 26 апреля 2023
Ответ дляСмайликівна
Тут 2 тысячи человек периодически именно этим и занимаются вы пишете так, буд-то первый день на форуме, ей Богу.
автор Цикавенная • 26 апреля 2023
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Типу того, поїду. Через 3-4 місяці
УраганнаЯ• 26 апреля 2023
Ответ дляТехпаспорт на медузу

Люто плюсую
Смайликівна• 26 апреля 2023
Ответ дляУраганнаЯ
Та на здоров´я!
УраганнаЯ• 26 апреля 2023
Ответ дляНашли в капусте
Мені, не подобаються люди, які періодично мусолять тут Львів. Львів однозначно це частина Європи вже і по темпу життя і по культурним цінностям.
Коли почалося повномасштабне вторгнення саме Львів найбільше прийняв на себе зобов´язання по підтримці переселенців. Це була колосальна робота, відкрити двері своїх домівок, свої серця щоб зробити таку велику підтримку. Львівяни згуртувалися і утворили транзитний коридор підтримки між Україною і Європою,за це їм велика дяка і шана.
Та какая там он часть Европы . Не смешите
УраганнаЯ• 26 апреля 2023
Ответ дляСмайликівна
Наше місто люблять усі
Вам так только кажется  видите как много людей в теме не в восторге от Львова
Техпаспорт на медузу• 26 апреля 2023
Ответ дляПерловая Кашка
Ви мега молодчинка.
Жить, просто жить)
Вы тоже молодец, но я таких как вы мало, к сожалению
Техпаспорт на медузу• 26 апреля 2023
Ответ дляЦикавенная
Типу того, поїду. Через 3-4 місяці
Да? Странно, а в стар посте вы планировали искать работу и привыкать жить в Киеве 😉
Маю сечі• 26 апреля 2023
Можно долго смеяться над ’чуйними, душевними’))))
я в разных городах успела пожить...Киев, Харьков, Полтава, Львов, Одесса
Нигде нет настолько фальшивых и лицемерных людей как во Львове. А сколько самовлюбленности...о божежмой)
У меня муж львовянин, коренной)) поэтому имеем там жилье и можем жить, но ни за что не переедем. Езжу к свекрам на выходные, и хватит.
Сам город красив в центре, не более. чуть дальше - ничего красивого.

Но если вы так тащитесь, то все в ваших руках, работа там есть, можете переезжать)
Смайликівна• 26 апреля 2023
Ответ дляУраганнаЯ
Форум не показник, ці люди самі від себе не в восторге. Майже всю дорогу нерухомість у Львові купують люди з інших міст Харків, Одеса, Київ, Дніпро, Запоріжжя і інші. Кількість студентів в вузах Львова вражає, в групі мого сина двоє львів´ян всі інші діти в інших містах. Про туристів мовчу, навіть під час військового стану їх кількість велика.
автор Цикавенная • 26 апреля 2023
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Якщо по здоров‘ю налагодиться, то із задоволенням повернусь. Але зараз треба робити десь, і збирати кошти. Бо дуже сумна ситуація.
УраганнаЯ• 26 апреля 2023
Ответ дляСмайликівна
Ого. Так это скоро во Львове будет повсюду звучать русский язык?
Перловая Кашка• 26 апреля 2023
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Жить, просто жить)
Ви впевнені?
А я вірю що добрих людей у світі більше.
Перловая Кашка• 26 апреля 2023
Ответ дляУраганнаЯ
А українська мова звучати не може?
УраганнаЯ• 26 апреля 2023
Ответ дляМаю сечі

Ничё. Вон, местные пишут, что жильё массово скупают одесситы, днепряне и харьковчане. Разбавят собой местное население. Знаю, что и наши луганские много там скупили квартир добряче глядишь, через пару лет Львов будет совсем другим - гостеприимным и дружелюбным.
Смайликівна• 26 апреля 2023
Ответ дляУраганнаЯ
Я вже сьогодні писала - всі школи і гуртки української мови забиті дорослими людьми, які вчать мову. Так що недочекаєтесь в громадських місцях точно, а вдома то вже їх справа.
Kidstaff Bot• 26 апреля 2023
Відтепер без анонімів. З повагою, Адміністрація.
Mira29-c3c3• 26 апреля 2023
Ответ дляМаю сечі

І як вам живеться з таким чоловіком-фальшивим ,лицемірним?
Mira29-c3c3• 26 апреля 2023
Ответ дляУраганнаЯ
Так. Тільки з появою луганського населення Львів заграє геть іншими фарбами.
Оце львів’яни навіть не можуть уявити як ім пощастило.