Цикавенная• 26 апреля 2023

Вам подобаються люди у Львові? І загалом життя на заході?

В цілому на заході?
2 роки прожила у Львові, зара вимушена переїхати.
Боже мій, як я сумую за чуйними, душевними льві‘янами, тими прекрасними традиціями, один Великдень чого вартує, як всі гарні в вишиванках від дорослих до дітей йшли до церкви
Так сумно на душі, не можу звикнути до іншого міста((
були б гроші, я б хоч 15 метрів собі купила там
Одна надія, що роботу тут швидше знайду((
vihola• 26 апреля 2023
Ответ дляУраганнаЯ
Ого. Так это скоро во Львове будет повсюду звучать русский язык?
У Львові, якщо вище тут не брехали, утискають російськомовних, тому хто не готовий на державну перейти, розбирає валізи і казиться від злості.
Mira29-c3c3• 26 апреля 2023
Ответ дляУраганнаЯ
Ні.Тільки на кухні у зросійщених українців.
vihola• 26 апреля 2023
Ответ дляMira29-c3c3
Отак, без аноніма нема кому Львів ненавидіти.
Mira29-c3c3• 26 апреля 2023
Ответ для vihola
Так. Лишень хотіла написати.
Але чомусь пізно Адміни зняли. Тема цілий день висіла і ніхто не знімав.
І форумчанки кудись зникли.
vihola• 26 апреля 2023
Ответ дляMira29-c3c3
Так. Лишень хотіла написати.
І форумчанки кудись зникли.
Краще пізно ніж ніколи)
klux• 26 апреля 2023
Ответ дляСмайликівна
Я вже сьогодні писала - всі школи і гуртки української мови забиті дорослими людьми, які вчать мову. Так що недочекаєтесь в громадських місцях точно, а вдома то вже їх справа.
Зачем они ее еще раз учат? В школе ж все учили
k1488• 26 апреля 2023
Ответ дляЗараз на дієті
А як у вас зі сміттям? Бо я вже змінюю другу квартиру, а все носити за декілька кварталів. Живимо близько Політехніки.
Та є таке) Ми на Котляревського, я 3 дні не викидала сміття))) не знала де
Ну й ще у нас 1 поверх, трамваї як проїжджають, то мабуть з місяць думала, що то щось прилетіло ну і взагалі, по бруківці все «голосно» їде
felin• 27 апреля 2023
Ответ дляk1488
Ви моя сусідка .
І теж дивлюсь не місцева, як і я;)
k1488• 27 апреля 2023
Ответ дляfelin
Ви моя сусідка .
І теж дивлюсь не місцева, як і я;)
Ну так) Тому й написала «ще у Львові»)
Взагалі наш район дуже подобається) Ми трішки вище стадіону «Кастелівка» живемо, якщо знаєте. От хотіла фото кинути, а щось не можу((
vasilek5050• 27 апреля 2023
Кавові протяги, панянки чарівні,
Бруківка мокра, жовті ліхтарі,
Музики джазові, найкращий
шоколад,
Данила тінь, у парку листопад.
Старі собори, погляди атлантів,
Похмурі брами, гомін екскурсантів,
Вузькі провулки, замки королів,
Казкове місто – старовинний Львів
Подрысь• 27 апреля 2023
Ответ дляСоседушка
Цікаво, чому немає тем на кшталт ’Чи подобаються вам люди в Києві? В Дніпрі? В Харкові?..’
Чи тільки львів´ян кортить обмусолити?
потому что тема о Львове, в не о других городах. Создайте свою, обсудим.
felin• 27 апреля 2023
Ответ дляk1488
Ну так) Тому й написала «ще у Львові»)
Написала вам у особисті.
tarveldy• 27 апреля 2023
Ответ дляБачу_майбутнє
Ну, теоретично вона є, кажуть, колись навіть судноплавною була. ))
А, ще можете приїхати в сезон літніх злив, коли вона, так би мовити, з берегів виходить. У нас тоді все місто суцільною великою водоймою стає.
ой-ййо
Natkash• 27 апреля 2023
Ответ дляk1488
Ваш район - один з найкрасивіших куточків міста, кожен дім зі своєю історією. Моя любов - будиночок НТШ на перехресті з Київською.
То зараз хоча би частково на безшумну колію перевели, колись на кожному маршруті такі американські гірки були, що у людей, які жили недалеко, мало посуд з сервантів не вилітав. )))
А звук шурхоту шин по бруківці мені дуже подобається, хоча їздити по ній чи ходити на підборах ще той екстрім, особливо, по мокрій.
Анетка• 27 апреля 2023
Ответ дляЗаикальница
Нет, сам город красивый только в центре, чем дальше тем страшнее и неухоженный.
Жила 3 месяца, но нет. Люди тоже особо не впечатлили, много писать не буду чтобы не обидеть. Одесса- мое все и люди, и город и море…
Мне в Одессе не понравились грязные, неубранные улицы и водители, которые не пропускают пешеходов на светофорах и зебрах (бесит). Люди хорошие, понравились.
Море - моя любовь ❤️
Jill-0d2b• 27 апреля 2023
Ответ дляФиктивная
Такие душевные, милые люди, квартиры по 30к для переселенцев, докоры о языке, зато набожные, в вышиванках.
Можливо переселенця мали неймовірні вимоги за які звичайно треба платити. В моєму оточенні багато місцевих приймали людей і дома БЕЗКОШТОВНО. І квартири що мали під здачу приймали людей безкоштовно або за комуналку! Але було багато таких що хотіли неабиякого комфорту і їм не всі умови підходили. Не треба всіх під одну гребінку. Ваших ми теж набачились.