ХвостПистолетом• 26 апреля 2023

День народження підстаркуватих

Дівчата привіт.
У чоловіка 40 років день народження)
Які взагалі зараз є варіанти крім застілля?
Можливо накидаєте пару ? Хто як святкує, куди ходите,як розважаєтесь?
З урахуванням того, що у нас дворічний син, і вже старша донька.

Київ .

Дякую.
Мальчун-задирун• 26 апреля 2023
С таким мышлением как у Вас, я даже не знаю
автор ХвостПистолетом • 26 апреля 2023
Ответ дляМальчун-задирун
Удалено администрацией...
КондуктЕр тролейбуса• 26 апреля 2023
Можно в поликлинику сходить,в очереди посидеть поокать)
Жінка з перцем• 26 апреля 2023
В смысле підстаркуватих?
Если так рассуждать, то дома с картохой и каклеткой
автор ХвостПистолетом • 26 апреля 2023
Ответ дляЖінка з перцем
В смысле підстаркуватих?
Ну це жарт. Ви серйозно прицепились до слова підстаркуватих?
So_so• 26 апреля 2023
https://funtime.kiev.ua/escape-quests/i-labyrinth
И потом сходите в ресторан. Будет куча впечатлений. Мы 2 раза ходили.
Статус Ква• 26 апреля 2023
Для мене найкращий варіант - щоб всі про мене забули. Десь після сорока і почалося)))
автор ХвостПистолетом • 26 апреля 2023
Ответ дляSo_so
Дякую, що по темі.
Ми давно ніде не були. А зараз хочемо вирватись з компанією друзів.
So_so• 26 апреля 2023
Ответ дляХвостПистолетом
Дякую, що по темі.
С компанией супер, но 2х летку туда не стоит, испугается.
СИРЕЛИ• 26 апреля 2023
Ответ дляЖінка з перцем
В смысле підстаркуватих?
Не. То уже с манной кашей и через зонд.
Така бойова Я• 26 апреля 2023
Ответ дляХвостПистолетом
Удалено администрацией...
причем тут белое пальто? вы считаете своего 40-летнего мужа-старым. какие уж тут развлечения?))
автор ХвостПистолетом • 26 апреля 2023
Ответ дляТака бойова Я
Все ясно. Тобто ви читаєте лише заголовки так?
Фернанда• 26 апреля 2023
Ответ дляХвостПистолетом
Удалено администрацией...
а причем здесь белое пальто? вообще не в тему у вас эта фраза
ewa7• 26 апреля 2023
Ответ дляХвостПистолетом
Обиделись....Тут тема была о парне 46 лет. Так что о муже пишите пацанчик...
автор ХвостПистолетом • 26 апреля 2023
Удалено администрацией...
ewa7• 26 апреля 2023
Ответ дляСтатус Ква
Я вже також хочу, щоб забули...Але рідні не дають...
Така бойова Я• 26 апреля 2023
Ответ дляХвостПистолетом
Ну раз вы так написали, значит так и мыслите и живете.
Значит, вариант типа сходить в паб отпадает. Остается пожарить сосиски и коньяк в ближайшей лесополосе)
Жінка з перцем• 26 апреля 2023
Автор, мені 45. Дітям 20 і 6
Вже роки 2 чи 3 їдемо удвох із чоловіком за місто на вихідні.
Бензопирен• 26 апреля 2023
Це тільки у нас не прийнято святкувати 40річчя? Не знаю ні однієї людини, яка святкувала б 40 років. Забобони, мабуть, але люди вірять.
Пукимончиг• 26 апреля 2023
Автор пожартувала, чого ви всі накинулися, що саме зачепило, бо самі плюс мінус в таком віці?
Отак зайди сюди, настрій тільки зіпсувати можуть, нащо тоді йти на форум, заради такого негативного спілкування???
Пс. Я б на природу поїхала, мясо, овочі на грилі, смачно, релаксово
Жінка з перцем• 26 апреля 2023
Ответ дляБензопирен
Я святкувала, чоловік тиж
Эббот• 26 апреля 2023
Мій старший за Вашого чоловіка, ходимо в паркову зону на шашлики (облаштоване місце з бесідками, мангалом), а поруч - мотузковий парк. Всім гарно - дорослі спілкуються, діти лазять по активностям.

Ще варіант - боулінг. Знову таки, у дорослих своя доріжка, у дітей своя, або поруч дитячий центр розваг.

Ми на Виноградарі, тож локації поруч, або ліс і парк ’Кинь грусть’ або Ретровіль з боулінгом.
Пліснявілий сир• 26 апреля 2023
Ответ дляХвостПистолетом
Удалено администрацией...
Сходите на квест, есть довольно прикольные. Потом где-то посидеть в кафешке. Многие поздравляют заведения на др. Будет атмосферно.
Пушка заряджена• 26 апреля 2023
Мы с мужем ездили в путешествие, праздновали без гостей
бифидобактерияЖоржик• 26 апреля 2023
Так вроде 40-летие у мужчин отмечать нельзя?
Жінка з перцем• 26 апреля 2023
Ответ длябифидобактерияЖоржик
Кто сказал?
А вот я вам сейчас расскажу• 26 апреля 2023
Автор, 40 лет же не отмечают
бифидобактерияЖоржик• 26 апреля 2023
Ответ дляЖінка з перцем
Кто сказал?
https://tsn.ua/ru/ukrayina/mozhno-li-prazdnovat-40...
автор ХвостПистолетом • 26 апреля 2023
Ответ дляЭббот

Супер. Дякую. За боулінг взагалі забула.
Дама с собачкой• 26 апреля 2023
Оце слово «підстаркуватих», «старкота» брррр