Сі Цзіньпін провів телефонну розмову із Зеленським.
Ось це вже дуже цікаво 🌚 так война на годы десятки лет?
Говорили никогда не будет
Рашка ждала помощи
Или Панла всех дурит. Кто зна
Я вижу маркеры ускорения
Говорили никогда не будет
Рашка ждала помощи
Или Панла всех дурит. Кто зна
Я вижу маркеры ускорения
malinka.ya• 26 апреля 2023
Ответ дляVittoria66
Та какие там зеки кончились, если там страна сплошных сидельцев. Кто еще не сидел, то пристроят в места не столь отдаленные - там все к этому идет. Страна-конвейер зеков…
Их же ложили наши пачками , новых они даже обучить автомат держать ,не успевают , да и все кто был согласен уже в утиль ушли
Ответ дляLudaSHS
Заморозка
Как германия и стена
Есть такое мнение. Готовят договор к лету.
Но будет ли он вытащен. Я не знаю. И фейгин не знает.
Но уже гарантии нато на свободные наши территории, что успеем отвоевать
А потом дипломатия
Как германия и стена
А потом дипломатия
Тогда загадка почему не готовят нас наши, Буданов вот недавно о другом говорил.
Camomile-Anna• 26 апреля 2023
Ответ дляJul-Ap
Фейгин и о Байдене первый написал.
Просветмте, что Фрейгин говорил, пожалуйста
The Economist випустив матеріал «Майбутній український контрнаступ може сформувати майбутнє України та всієї Європи».
Підзаголовок - Він підготує підґгрунтя для мирних перемовин в майбутньому.
Тези:
Десятки тисяч українських солдат готуються до битви. Ніхто не знає, де почнеться контрнаступ. Доля України та Західних союзів може залежати від подій наступних декількох тижнів.
В України може не бути другого такого шансу. Росія ослабла. Багато окупантів полягло під Бахмутом. Швидко поповнити втрати РФ не вдається.
Україні треба спробувати перерізати росіянам Кримський міст наземною операцією через Донбас.
Останні 5 місяців фронт лишався нерухомим. Щоб почати перемовини, Україні треба мати перевагу, в той час як Росія відчуватиме реальну загрозу своїй подальшій окупації Крим.
ЗСУ буде тяжко. Росіяни побудували багато захисних ліній. Плюс ЗСУ потрібна перевага у живій силі, а цього в них не так вже і багато.
Україні та тим, хто підтримує її на Заході, потрібно готуватися до того, що контрнаступ принесе незначні результати, а то й гірше.
Якщо ЗСУ знищать Кримський міст, немає гарантій, що Путін сяде за стіл переговорів.
Захід повинен усвідомлювати, що цей контрнаступ не буде останньою битвою цієї війни. Треба і надалі підтримувати Україну, щоби Росії було би складніше в майбутньому забирати в неї території.
Тобто , від блогера - вони підбадьорять нас, мовляв, молодці, непогано все зробили, і змусять Київ розпочати процес перемовин із РФ. Думка Заходу така - Україну Путін не захопив і навряд чи зможе це зробити, йому треба перерва. З іншого боку, Україна все-таки не зможе не те що на кордони 1991 року вийти, а хоча б вийти на кордони 23 лютого 2022. Патова ситуація. Україну змусять сісти за стіл перемовин дуже вагомим чинником - відсутністю або набагато меншими поставками зброї. Тому є ймовірність справді підписання якогось договору, який, як на мене, просто відкладатиме вирішення питання на декілька років.
Залишається декілька невідомих факторів - яким справді буде контрнаступ ЗСУ, як відреагує українське суспільство на потенційні перемовини.
Але з того, що я читаю зараз, складається враження, що Західні союзники нам ніби говорять - хлопці та дівчата, це ваш останній шанс на успіх, заберете стільки територій назад, скільки зможете, а потім будемо домовлятися. Ви не можете виграти цю війну.
І що дуже розчаровує - Захід хоче не дати Росії завоювати більше українських територій. Ні про яку перемогу України не йдеться. Згадайте Шольца, який у своїй риториці постійно каже «Росія не має виграти цю війну». Він жодного разу не сказав «Україна повинна перемогти».
Але є фактор інший - ЗСУ. І там може бути все, що завгодно. Тому не впадаємо у відчай і працюємо!
Тези:
KozaNostra_I• 26 апреля 2023
Он выждал дипломатический месяц и позвонил. Зеленский требовал разговора сразу после визита китайца в Москву.
Також подія у копилку
Представлено двопартійний проект резолюції Палати представників США «Щодо позиції стосовно умов перемоги України».
Голова Гельсінської комісії США конгресмен Дж.Вілсон (Р), співголова комісії С.Коен (Д), співголова Конгресового Українського кокусу М.Каптур (Д) провели брифінг за участі третього Президента України Віктора Ющенко.
У проекті резолюції зазначається, що Палата представників:
1) підтверджує, що політика США полягає в тому, щоб Україна перемогла вторгнення і відновила свої міжнародно визнані кордони 1991 року;
2) вважає, що мир після Перемоги України має бути забезпечений шляхом інтеграції України до НАТО та інших євроатлантичних інституцій;
3) заявляє, що США повинні працювати зі своїми союзниками та партнерами, щоб гарантувати:
а) виплату рф репарацій Україні;
б) допомогу світової спільноти у відновлені України;
в) притягнення керівництва рф до відповідальності за цю загарбницьку війну;
г) відновити справедливість для жертв злочинів, скоєних рф під час її вторгнення.
а) виплату рф репарацій Україні;
Карпатський грибар• 26 апреля 2023
Ответ дляLudaSHS
👆Также Владимир Зеленский сообщил о том, что после разговора будет назначен новый посол Украины в Китае.
Это пример красивой фразы для широкой аудитории. Послов назначают не просто так, а сначала получают агреман (т.е. согласие) от принимающей стороны. Все очень заранее.
Vittoria66• 26 апреля 2023
Ответ дляLudaSHS
Знаете что пишут
Китай вдруг решил на відбудові свои яйца приложить. И получить контракты
Читала в фейсбук, за достоверность не ручаюсь
Так китайцы уже давно хотели зайти на строительный рынок в Украине.
Еще в 2006 году с ними шли активные переговоры по крупным инвестициям в строительстве четвертой ветки метро. Но, как обычно, что-то не срослось…
А в 2017 году были возобновлены переговоры в строительство метро на Троещину и достройки Подольско-Воскресенского моста, где китайцы готовы были инвестировать 85% проекта.
Ответ дляVittoria66
Вот сейчас начали об этом писать, удивилась
Сейчас
Карпатський грибар• 26 апреля 2023
Ответ дляKristal2013
Си ещё та крыса. Он своего не упустит
Особенно не упустит возможности ж.д. трафика в обход россии. Для этого нужна отдельная Астраханская республика и Черкесия. Что равносильно сухопутной границе между Украиной и Казахстаном.
Vittoria66• 26 апреля 2023
Ответ дляLudaSHS
Сейчас
Да нет, об этом очень много было в прессе в те годы, и очень активные обсуждения на форуме по урбанистике. Я потому и полезла искать информацию из архивов, так как помнила об этой нагремевшей истории.
Ответ дляПавела
Ви десь бачили заяви Китаю, що він визнає анексію Криму?
Конечно же Китай не признает аннексию украинских территорий и никогда не признает.
Такой самоубийственный акт позволяют себе только страны-политические трупы, их очень немного, пальцев одной руки хватит.
nabludatel• 26 апреля 2023
Ответ дляNatRad
Это не так
Чому не так?
Китай офіційно проголосив, що визнає окуповані області і Крим нашими.
Карпатський грибар• 26 апреля 2023
Ответ дляLudaSHS
Так Китаю
Есть красивая статья Пастухова, читали? Мы это фрг.
Стена и гдр рашка - все за стеной это китаю
Я постила статью
Почитать интересно, в целом подумать. https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3315540
Я постила статью
За Пастухова спасибо. И далее читаю с интересом.
Карпатський грибар• 26 апреля 2023
Ответ дляMilly111
По эрдогану там вообще непонятно, он может проиграть выборы и тогда толку с него для нас нет
Эрдоган к тому же приболел - не смог завершить предвыборное выступление по состоянию здоровья.
I_am_Ukrainian• 26 апреля 2023
Ответ дляJul-Ap
Портников жёстко ошибся, говорил, что Си никогда не пойдет сейчас на разговор с Зеленским.
Очень интересно, что будет дальше.
Мне Портникова вообще очень сложно слушать. Он какой-то на надрыве. И все у него в черных тонах