Сі Цзіньпін провів телефонну розмову із Зеленським.
Ось це вже дуже цікаво 🌚 так война на годы десятки лет?
Говорили никогда не будет
Рашка ждала помощи
Или Панла всех дурит. Кто зна
Я вижу маркеры ускорения
Говорили никогда не будет
Рашка ждала помощи
Или Панла всех дурит. Кто зна
Я вижу маркеры ускорения
Ответ дляebbi
Китай сьогодні зрушився,а завтра десь вийшов їх дипломат і такого намолов,що всі впали.Уитай не та країна,яка послідовна в діях поєвропейсьуи.Вони послідовні по відношеннію до себе.А що в них в голові ніхто не знає
Ага французький посол тявкнул
Перепросили і сказали сказали - за суверенитет. То для вас ця подія ну такое? Неважне? І вообще погано?
Ответ дляebbi
Дипломат намолол, а МИД резко отгородился и начал оправдываться.
Значит, китайцы не готовы к обострению со странами запада.
Ответ дляLudaSHS
Ми радіємо кожен день
На любу новину, що має позитивний зміст.
На дрон, на бавувну в севастополі, на крутель молотова на Кіпрі, на перший дзвінок Сі
Плакати від новини не буду
Для меня звонок Си важнее, чем приезд Байдена.
Если бы Китай определился четко со стороной, он бы не стал говорить сейчас с Зеленским, подчёркивая этим полную субъектность и суверенитет Украины.
Я думаю, в маскве глубоко опечалены
Ответ дляJul-Ap
Я думаю, в маскве глубоко опечалены
Раз Китай имеет вес, разумно выслушать две стороны
Ответ дляLudaSHS
Ага французький посол тявкнул
Я десь сказала,що погано?Я сказала,що радіти зарано.Китай буде чекати до останнього і підтримає переможця,при цьому добре нагрівшись на війні.Ну це моя думка,ви маєте право на свою
Ответ дляLudaSHS
Ми радіємо кожен день
Плакати від новини не буду
Для чого ви перекручуєте ?Десь про плакати?Чи про погано?Так нечесно вести розмову
malinka.ya• 26 апреля 2023
Ответ дляJul-Ap
Я думаю, в маскве глубоко опечалены
Китайцы говорят одно , делают другое .
Они поддерживают педерацию на деле , слова это ни о чем
Ответ дляJul-Ap
Я думаю, в маскве глубоко опечалены
Маєте право на думку.Але нажаль це може бути зовсім не так.Можливо просто один хід великої китайської гри
Ответ дляebbi
А когда радіти? Як вийдем на кодони? До цього зась? , я ж пишу, є новини які більш позитивні, хоча меленькиюі, але...
Так у кожного своє бачення.
Ответ дляПавела
Я думаю, навіть переконана, що перемовини/зустрічі/дзвінки на такому рівні відбуваються з уже відомою позицією сторін. Тут справа не у вислухати дві сторони. Сі вже в курсі всього і вже має свою позицію.
Как вариант, не хочет портрить отношение с Америкой
Ответ дляМиззери
А оккупированные куда? Отдать раше?
Заморозка
Как германия и стена
Есть такое мнение. Готовят договор к лету.
Но будет ли он вытащен. Я не знаю. И фейгин не знает.
Но уже гарантии нато на свободные наши территории, что успеем отвоевать
А потом дипломатия
Как германия и стена
А потом дипломатия