Таки він, демократи вирішили.
Там ще по республіканцям , Де Сантіс відстає від трампа
Тут важливо -почитала прокурор в Джорджии Фанни має висунути Трампу звинувачення це літо, до кампаніі.
Отже це все буде стосуватися і нашоі війни.
Допис Клімкина скан
Також с чим може перемогти Байден - скан думка , 3 фото , там Байден і наша перемога пов´язані.
Як думаєте. Хто буде вести? Можна вибрати декілька відповедей
Допис Клімкина скан
Результат:
вже голосів:
26 (27.37%)
Байден
15 (15.79%)
Трамп
10 (10.53%)
Все буде не дуже для нас
10 (10.53%)
Результат
9 (9.47%)
Я не в темі, що там в Сша
8 (8.42%)
Другий республіканець
8 (8.42%)
Фіолетово, в мене весна
5 (5.26%)
Все буде добре, з будь ким
4 (4.21%)
А ми до чого?
До речі
Приведу тему
Стара, сподівання дівчат форуму
На Трампа покладались. 3 пост
Дивіться Цікаво https://sovet.kidstaff.com.ua/question-1643006
Приведу тему
Стара, сподівання дівчат форуму
На Трампа покладались. 3 пост
Начинают говорить про гарантии териториям которые неокупированые, то что под нашими- смотрите -
Для прогресу в питанні членства було б краще, якби Україні вдалося звільнити всю свою територію: якщо це станеться, то вступ до НАТО може закріпити цей успіх. Якщо ж цього не буде, вступ України до Альянсу може проходити поетапно та без непідконтрольних українському уряду територій.
У такому разі поширення зобов’язань щодо колективної безпеки, передбачених статтею 5 Північноатлантичного договору, на Україну не включатиме їх поширення на тимчасово окуповану РФ українську територію. По суті, це повторення німецького шляху, коли Західна Німеччина приєдналася до НАТО в 1955 році. Коли ж, нагадаємо, вся Німеччина об’єдналася в 1990 році, то вся її міжнародно визнана територія підпала під дію гарантій НАТО. Чи означає це певну безвихідь? Ні, зовсім не означає. Про що, власне, свідчить дипломатична та організаційна активність у двосторонніх відносинах України з НАТО в останні тижні.
Зараз серед членів НАТО тривають активні і здебільшого непублічні дебати про те, що саме слід запропонувати Україні у Вільнюсі, щоб сам по собі саміт не перетворився на другий Бухарест, коли під тиском Росії перед Україною та Грузією надовго зачинили двері до Альянсу. Союзники сперечаються про те, чи має бути окрема заява саміту, присвячена Україні, чи варто згадати нашу державу в межах загальної декларації за підсумками майбутньої зустрічі. Намагаючись узагальнити ці пропозиції, в березні генсек НАТО представив державам-членам документ, що містить «практичні та політичні» пропозиції для України, серед яких – нова декларація про відносини, яка ґрунтувалася б на заяві 2008 року про те, що країна має стати членом Альянсу.
Ответ для_Анна_83
Почитала про Байдена и его победу на выборах в свете победы Украины в войне.
А разве простому американцу не все равно, что здесь у нас происходит?
Нет
Экономика
Да там посчитано 14 дол она обходится американцу
Второе позиция мирового полицейского что несет демократию. Несет добро,
Климкин хороший специалист, к его мнению стоит прислушаться
Экономика
Ответ дляJul-Ap
Плохо, что сказать.
Предположу победу Десантиса.
У Байдена есть шансы только против Трампа.
Ему уже 80+, к концу второго срока уже совсем глубокий старик в деменции будет.
Предположу победу Десантиса.
Отстает десантис от трампа
Смотрела недавно
Снова все шизеют от трампа, хотя там кризис , в республиканской
Смотрела недавно
Ответ для_Анна_83
Я это отлично понимаю)
И очень хочу, чтобы они не передумали...
Есть новое заявление палаты Представителей
Ющ он старался тоже
26 квітня
Як зазначено у проєкті резолюції, Палата представників США підтверджує, що політика Сполучених Штатів полягає у тому, щоб Україна перемогла вторгнення росії та відновила свої міжнародно визнані кордони 1991 року, пише Маркарова.
Крім того, Палата представників вважає, що мир після перемоги України має бути забезпечений шляхом інтеграції України до НАТО та інших євроатлантичних інституцій, що відповідає довгостроковій політиці Сполучених Штатів.
А також нижня палата Конгресу США заявляє, що Сполучені Штати повинні працювати зі своїми союзниками та партнерами, щоб гарантувати виплату репарацій з боку рф та допомогу світової спільноти у відновлені України.
А ще — задля притягнення керівництва рф до відповідальності за війну та відновлення справедливості для жертв злочинів, скоєних росією під час її нападу на Україну.
Ющ он старался тоже
26 квітня
Еще
Еще один эпический разговор двух очень богатых россиян. Не так экспрессивно, как у Пригожина, но настроения — все те же.
Россия — уже все. Перспектив нет. Скоро на улицах люди будут резать друг друга. «Это просто будет выжженная пустыня»
Самая важная инвестиция, которую можно сделать, — гражданство другой страны. И непременно вытащить из России свои деньги.
Ответ дляamoa
Колись перед попередніми виборами в США прочитала тут же на порадниці, що якщо переможе Байден, то в Україні буде війна. Тепер пишуть що йому потрібна наша перемога щоб виграти вибори. Що взагалі відбувається в цьому світі?
Я вище кинула ссилку
Советчицы считали трамп мир принесет
особенно Донецк, на старую тема выше
Советчицы считали трамп мир принесет
особенно Донецк, на старую тема выше
Ще для мислення .. глобально
У звіті робиться висновок, що з огляду на ці обмеження, росія обиратиме повільнішу кампанію виснаження сил в Україні, чинячи тиск на Київ і його західних партнерів, але тим самим ще більше підриваючи свою військову і промислову базу, яка і без того вже виснажена санкціями і останніми 12 місяцями вторгнення.
Карпатський грибар• 26 апреля 2023
Ответ дляCrazy_lady
Думаю Байден переможе, якщо доживе звичайно, бо вік ну дуже вже поважний.
Для США і країн ’золотого мільярду’ 82 роки - вік зовсім не старечий.
Карпатський грибар• 26 апреля 2023
Ответ дляJul-Ap
Плохо, что сказать.
Предположу победу Десантиса.
Пост 26.
Мой отец умер как раз в 86, но деменцией не страдал.
Ответ дляКарпатський грибар
Пост 26.
Ваш отец тоже был президентом самой мощной страны в мире со всеми стрессами и нагрузкой?
Моему дедушке 86 сейчас, он здравомыслящий человек, но во многих глобальных вопросах уже требует помощи.
Карпатський грибар• 26 апреля 2023
Ответ дляCrazy_lady
Дай Боже. Теж сподіваюсь на їх рівень медицини))
Справа не стільки в рівні медицини, а в загальній влаштованості життя, у Європі також.