Dashko007• 26 апреля 2023

Яку сферу бьюті навчання обрати?

Хочу почати навчання в сфері бьюті , для зміни життя. Але не знаю що актуально, в тому числі і в Польщі. Роздивляюся перманент брів, бровіст, навіт косметолог ( збільшення губ, але не знаю чи можна без медичної освіти). Також перукар, ( але якось не лежить до його душа).. що вибрати, чи що є актуальне ?
ura1981• 26 апреля 2023
Пластична хірургія для вас буде ідеальним варіантом

Там завжди можна ліпити що ще припухлості незійшли
Конкордія• 26 апреля 2023
Губи в Польші чесно кажучи не дуже вірю що будуть надто актуальні). Так само як і ці маркерні брови.
Нігті, це доглядові /гігієнічні процедури насамперед, перукарство - таке що надовго актуально
автор Dashko007 • 26 апреля 2023
Ответ дляКонкордія
Перукарів з досвідом просто так багато українок, що я зі своїм навчанням не матиму шансів на клієниів, напевно. Але подобається колористика
Tvin• 26 апреля 2023
Ходила до перукарів в салон, деякі з них вже свою справу планують відкривати, думаю , це найвигідніше і по цінам теж
автор Dashko007 • 26 апреля 2023
Ответ дляTvin
Мені 32, не пізно починати?
Ива Купальская• 26 апреля 2023
чистка с последующим уходом и лечением акне
губы делают не все, а через подростковый возраст проходят все,
и во взрослом возрасте многих донимают прыщи, поры и всякое такое
Tvin• 26 апреля 2023
Ответ дляDashko007
Мені 32, не пізно починати?
Звичайно не пізно, на фейсбуці наприклад часто шукають перукарів, без досвіду можна як варіант безкоштовно починати стригти, знаю стажерів беруть
ИринаИриночка• 26 апреля 2023
Перманент и иньекционная косметология
Nelly-4875• 26 апреля 2023
В Польше на инъекционную косметологию придется мед диплом предъявить. Там такое пресекут сразу. Это не наши, которым пофиг, колят без мед образования и никого это не волнует.
Не_в_вашем_вкусе• 27 апреля 2023
Можливо шугарінг