Луноходик_Ик• 27 апреля 2023
Порадьте тонуючий засіб для легкого відтінку
Дівчата, хочу затонувати нефарбоване волосся. Колір темно-русявий, дива не чекаю, освітлювати не буду. Хочу тимчасовий легенький відтінок типу синього/червоного/фіолетового/зеленого на кінчики. Може, хтось користувався і порадить кольорову маску чи щось схоже?)
Луноходик_Ик
• 27 апреля 2023
Ответ для175см55кг19лет (она)
Вам в салон
Цей варіант теж не відкидаю))
Луноходик_Ик
• 27 апреля 2023
Ответ дляПочтальЁнша
Зачем? Вам 13?
Щоб ви спитали, скільки мені років. Я ж саме для цього тему заводила
175см55кг19лет (она)• 27 апреля 2023
Ответ дляЛуноходик_Ик
Цей варіант теж не відкидаю))
Вдома буде очікування - реальність
ПочтальЁнша• 27 апреля 2023
Ответ дляЛуноходик_Ик
Так вот задумайтесь.
Луноходик_Ик
• 27 апреля 2023
Ответ дляПочтальЁнша
Так вот задумайтесь.
Щиро дякую, не знаю, що б робила без вас.
Мальчун-задирун• 27 апреля 2023
Я таким бавилася в 17 років) а ви, якщо ніколи і не фарбувалися, йдіть у салон і навіть не питайте ні про що більше))
Луноходик_Ик
• 27 апреля 2023
Ответ дляМальчун-задирун
Фарбувалась давно, але то було тотальне постійне фарбування. Я трошки відстала від ринку
Дюймовочка• 27 апреля 2023
Видела когда то в Еве или просторе не помню, оттеночные красители именно таких вот оттенков , не знаю как по качеству они.
Луноходик_Ик
• 27 апреля 2023
Ответ дляAlianna88
Автор сходіть в магазин профкосметики і запитайте консультантів.
Все вийде і в домашніх умовах, якщо вам потрібен просто легкий тон, то подруга цілком справиться з нанесенням суміші на волосся.
Дякую. Спробую)