Капуста Маша• 27 апреля 2023
Cybex яка краще: Priam чи Balios?
Зовні ніби не дуже відрізняються, а ціна- значно.
Капуста Маша
• 27 апреля 2023
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Ну конечно Balios, какие могут быть сомнения?
А что это? 😂
І не лінь заходити і коментувати)
#Пойду_кгадалке• 27 апреля 2023
Не знаю як зараз, в мене в 2017 була пріам, теж між ними 2 вагалася, але коли покатала, подивилася в магазині, то зрозуміло, що якістю ці моделі відрізняються
Кубик Рубика• 27 апреля 2023
Priam. У мене така, поки всім задоволена (вже 5 міс). Balios а магазині дивились, коли обирали, то не сподобалась
Чаклунка-ведунка• 27 апреля 2023
Валіос, але вже нову колекцію 2023 року, вони є в чорному і сірому кольорах, ціна на нову 24400 грн здається, але це все рівно не 40 тис, як за пріам