Мамина квіточка• 27 апреля 2023
Кто подавал на алименты на "неработающего" бывшего мужа?
Как писали заяву? В образцах из Гугла везде пишется "він є працевлаштованим та може сплачувати аліменти". А если не работает сейчас или работает неофициально и скрывается, то что писать в заявлении? И вообще, вам помогло то, что подали на алименты?
Мамина квіточка
• 27 апреля 2023
Ответ дляНоунэйм
Ніхто в заяві не пише працює чи ні чоловік.
А как же то, когда указывают доход?
Мамина квіточка
• 27 апреля 2023
Ответ дляразмахер
Та пишіть,а там розберуться.В борг буде.А вдруг працевлаштується.
Я с этим не сталкивалась...Как это ’в долг’? Будут снимать из ЗП, если устроится?
размахер• 27 апреля 2023
Ответ дляМамина квіточка
Борг буде накопичуватися.Будуть знімати,як доходи будуть.
Ноунэйм• 27 апреля 2023
Ответ дляМамина квіточка
А как же то, когда указывают доход?
Я вказувала тверду суму, але не менше 50% прожиткового.
Який дохід, тим паче колишня жінка може вказати, якщо він офіційно не працює.
Цідило правди• 27 апреля 2023
Така фраза зайва. Можете не писати нічого або ’місце роботи відповідача мені невідоме’. Також можете заявити клопотання про витребування довідки про його доходи та майновий стан.
Якщо аліменти заявлені в частці від заробітку і він дійсно не працює, будуть стягуватися виходячи з середньої заробітної плати по відповідному регіону.
Ноунэйм• 27 апреля 2023
Ответ дляМарина ФР
А я указывала ’в сумме минимального прожиточного минимума на ребенка соответствующего возраста’
Так, теж варіант.
Просто все, що понад половину прожиткового, чоловік може заперечити. І суд відповідно, теж
Мамина квіточка
• 27 апреля 2023
Ответ дляЦідило правди
Спасибо
Ответ дляНоунэйм
Так, теж варіант.
В моем случае, он себя так отвратительно вел, что судья с первого раз за 5 минут все принял. И развели на с 6-ти месячным ребенком тоже с первого заседания без никаких отсрочек и время на подумать
Ноунэйм• 28 апреля 2023
Ответ дляМарина ФР
Та можна вести як завгодно
Але не схвалять зараз 6000 на дитину просто тому, що жінка захоче
Ноунэйм• 28 апреля 2023
Ответ дляМарина ФР
А где вы нашли сумму в 6 тыс? Посмотрите минимальный прожиточный минимум на ребенка соответствующего возраста. Это копейки
Переплутала, бо в мене 2 дітей
3000 прожитковий
Копійки, але зобовʼязаний тільки 50%🤷🏻♀️
Решта - за згодою за великим рахунком
3000 прожитковий
Решта - за згодою за великим рахунком