Анти-анонім• 28 апреля 2023
Приїхав мій наряд
Реніше просила поради щодо наряду
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3323982-1#a...
наряд приїхав і накидку найшла в шафі...
Мені подобається... тема - просто показатись
язззззь!!!• 28 апреля 2023
Наряд кльовий
Накидка не рівня наряду
Про гальоші взагалі промовчу, можливо вам у них зручно чи інша потреба бути саме в них
Накидка не рівня наряду
Ніколи не збрешу• 28 апреля 2023
Платье очень интересное. Накидка все портит. И обувь тоже не в тему, мне кажется.
Анти-анонім
• 28 апреля 2023
Ех. Шкода що не сподобався... накидка бо ж не літо, треба вийти з авто як мінімум... взуття таке то справді зручно так... ну, головне би наречена була ідеальною, я то таке
язззззь!!!• 28 апреля 2023
Ответ дляАнти-анонім
Якщо не будете в ній гоцати, а лиш перебігтися, то ок. Хай залишається
Сукня гарна, та і ви, підозрюю, теж.
Анти-анонім
• 28 апреля 2023
Ответ дляязззззь!!!
Сукня гарна, та і ви, підозрюю, теж.
Гоцати точно не буду, не той настрій і час... прийду і зкину накидку ... вдягну лиш на перекур (не дуже я гарна, за рік постаріла на 10 років, але я рижа - буде яскрава пляма у монохромному наряді)
язззззь!!!• 28 апреля 2023
Ответ дляАнти-анонім
О, дуже гарний образ в уяві склався.
Обіймаю вас. Ще чуть і помолодіємо, має це статися. Я вірю!
Татьяна-cb91• 28 апреля 2023
Накидку отменить))) наряд отлично и боты вообще кайф.
Вообще не мой стиль, но тут мне правда по душе✌🏻 особенно боты 😉
Анти-анонім
• 28 апреля 2023
Ответ дляЛеди Репях
Платье и украшения отличные☺️
Ой дякую, мені так рідко вдається шось людське підібрати, вічно позорюсь
Анти-анонім
• 28 апреля 2023
Ответ дляТатьяна-cb91
Холодно голяка їхати..а косуха в мене якась неправильна, а на нову зажала бабла...а так я трохи Гуцулка Ксеня
Анти-анонім
• 28 апреля 2023
Ответ дляОпля Картопля
А можна посилання на сукню?
Але колір не білий як здається з оголошення, а типу льон, не вибілений
Опля Картопля• 28 апреля 2023
Ответ дляАнти-анонім
Дякую
Анти-анонім
• 28 апреля 2023
Ответ дляОпля Картопля
Дякую
Я ще таку накидку взяла там же, на майбутнє бо дешева, під чорну майку і лосинки... то вони ідентичні по кольору... але все ж не такий темний беж як на цьому фото
Физрукая• 28 апреля 2023
Ответ дляАнти-анонім
Автор, а названия платья говорит, что невеста то вы)
Татьяна-cb91• 28 апреля 2023
Ответ дляАнти-анонім
😂😂 придумайте что то еще)) накидка правда ужасная 🤣🤣😆 без обид
Сижу_и_плачу• 28 апреля 2023
Ответ дляТатьяна-cb91
норм накидка. у дочери перед кроватью лежал белый коврик-меховушка, я его постирала. вот после стирки он стал именно такой, как у авторши на фото.
Не пью, не курю• 28 апреля 2023
Автор ваш прикид кращий ніж в оголошенні получився. І якраз чорний хрест, накидка і боти робить вас індивідуальною. Дійсно крутий прикид. Тепер чекаємо фотозвіт з весіллля, з зачіскою і макіяжем. Дуже цікаво
Ошеламиссимо• 28 апреля 2023
Понимаете, накидка, как бы это по вежливей- выглядит как буд то ей 100 лет. В ней можно дома ходить для сугрева:-)
Пилосмок працює• 28 апреля 2023
Ответ дляТатьяна-cb91
Валеру напомнил этот ’баранчик’
Гидроусилитель руля• 28 апреля 2023
Накидку може хоча б вичісати добре спробувати? Бо виглядає, наче вона не дуже нова.
Плаття супер 👍
Тримаю свічку• 28 апреля 2023
Ответ дляАнти-анонім
Платья класне, на ногах яісь утюги. В вас нема нічого іншого? Ідеально б пасували чоботи типу мартінси. Наверх шкіряна куртка. А не отой коврик
Стрекоза любви• 28 апреля 2023
Автор, плаття мені сподобалося. Цікавий аксесуар підібрали. Але взуття це жесть номер 1, жилетка жесть номер 2.
Спробуйте підібрати якісь більш фешн ботинки, щоб вони були актуальні. Бачила у вас на хресті стрази, вони якраз могли непогано компануватися з такими чоботами.
Жилетка зовсім не актуальна і робить образ бабським. Сюди б краще косуху оверсайз в кольорі потертий сирій. Але я розумію, що можливо бюджет не дозволяє, але купіть хоча б взуття, щоб ваш образ заграв.
МояХатаЗкраю• 28 апреля 2023
Плаття супер пупер. Накидка як з батькового кожуха. Ну і взуття , надіюсь, не те, що на вас зараз. Щось жіночне на ніжки.