Тётушка Лошадь• 28 апреля 2023

Перукар - це престижна професія?

Результат:
вже голосів: 147
103 (70.07%) Ні
44 (29.93%) Так
МадамОхмури• 28 апреля 2023
обслуга. их полно, из кожи вон лезут что бы завоевать любовь клиента.

Сижу_и_плачу• 28 апреля 2023
Дивлячись де, як, кому.
автор Тётушка Лошадь • 28 апреля 2023
Це обслуговуючий персонал? Чи зараз рахується престижно? Подруга працює в салоні перукарем-колористом, обірвала спілкування, бо ми не її рівня, як вона висловилась. Я інженер, інша наша спільна подруга - вчитель. Прикро(
Анечка1979• 28 апреля 2023
Это профессия, которая требует больших вложений и постоянно
автор Тётушка Лошадь • 28 апреля 2023
Ответ дляСижу_и_плачу
Дивлячись де, як, кому.
В Тернополі, салон в центрі міста. Не Київ, відомих людей, політиків, співаків немає в клієнтах звичайно ж.
ЕлькиПальки• 28 апреля 2023
Ответ дляТётушка Лошадь
если человек говно- то профессия нипричем
автор Тётушка Лошадь • 28 апреля 2023
Ответ дляЕлькиПальки
Ну вона так висловилась(

Татьяна-cb91• 28 апреля 2023
А что сейчас вообще престижная профессия?
ЕлькиПальки• 28 апреля 2023
Ответ дляТётушка Лошадь
Ну вона так висловилась(
вычеркнули и забыли ее
автор Тётушка Лошадь • 28 апреля 2023
Ответ дляТатьяна-cb91
Ну думаю лікар-хірург, юрист, суддя, топ-менеджер, якось так.
Татьяна-cb91• 28 апреля 2023
Ответ дляТётушка Лошадь
Поняла) буду хоть знать
автор Тётушка Лошадь • 28 апреля 2023
Ответ дляЕлькиПальки
вычеркнули и забыли ее
Я викреслила. Навіть добре, що так. Просто задумалась, невже зараз це дійсно так круто. Виходить навіщо вчитись в університеті, якщо можна закінчити курси перукарського мистецтва.
Татьяна-cb91• 28 апреля 2023
Ответ дляТётушка Лошадь
Она так сказала потому что наверное загадывает овердофига, наверное больше нежели вы. Вот и корону надела
Хомо_сапиенс• 28 апреля 2023
Ответ дляТатьяна-cb91
престиж - известность кого-либо или чего-либо, основанная на высокой оценке и уважении в обществе.

а у нас кого только не уважают...
автор Тётушка Лошадь • 28 апреля 2023
Ответ дляТатьяна-cb91
Поняла) буду хоть знать
Та це стереотип) всі професії потрібні. Але не думала раніше, що перукар-колорист - то крутіше і елітніше, ніж вчитель, наприклад)
ЕлькиПальки• 28 апреля 2023
Ответ дляТётушка Лошадь
я круті вчителі, а є круті перекурі, а є аби було... В будь якій професії є люди достойні поваги
Хомо_сапиенс• 28 апреля 2023
Ответ дляТётушка Лошадь
вы не путайте прибыль.
сколько колорист имеет в месяц и сколько учитель.
автор Тётушка Лошадь • 28 апреля 2023
Ответ дляТатьяна-cb91
Ну вона співвласниця салону типу) Не знаю скільки заробляє, напевно більше. Але факт є фактом)
ЕлькиПальки• 28 апреля 2023
Ответ дляХомо_сапиенс
вы не путайте прибыль.
была тут тема недавно.... не сильно ли мало 250 грн за час репетиторства

Татьяна-cb91• 28 апреля 2023
Ответ дляТётушка Лошадь
Ну по зарплате учителей, их как бы и не ценят 🤷🏻‍♀️ и учителей все меньше и меньше.
А колористы нормальные гребут бабки и плевали они на эти престижные профессии на которые не живешь, а выживаешь
Сижу_и_плачу• 28 апреля 2023
Ответ дляТётушка Лошадь
Та я не про відомих і Київ. Я про рівень професійності, умови праці... У вас класні вихідні дані. Якщо гарний спец, доглянуте робоче місце, якісні матеріали то й клієнти будуть відповідні. І тоді робота в кайф. І її можна вважати престижною.
Якщо ж все брудне, зачіски аби як, про престижність нема й мови
автор Тётушка Лошадь • 28 апреля 2023
Ответ дляЕлькиПальки
100% Я і прибиральниць поважаю, бо то важка фізична праця. А багато хто за людей їх немає.
Татьяна-cb91• 28 апреля 2023
Ответ дляЕлькиПальки
Мы платим 250 репетитору по математике и это самая дешевея цена. Другие хотят от 300 до 450 😳
автор Тётушка Лошадь • 28 апреля 2023
Ответ дляХомо_сапиенс
вы не путайте прибыль.
Ну наша спільна подруга вчитель англійської і французької, теж нормально заробляє на репетиторстві. Не на одну зарплату живе. Але ставка низька, так(
ЕлькиПальки• 28 апреля 2023
Ответ дляТатьяна-cb91
и посчитать на 8ми часовой рабочий день- 40тыс
автор Тётушка Лошадь • 28 апреля 2023
Ответ дляХомо_сапиенс

а у нас кого только не уважают...
Ну напевно її постійні клієнтки, якщо вони є, її поважають.
Хомо_сапиенс• 28 апреля 2023
Ответ дляТатьяна-cb91
а ничего, что в мире кризис? в штатах массовые увольнения из крупных компаний. по несколько тысяч претендентов на вакансию и зарплаты откатились лет на 5.
Татьяна-cb91• 28 апреля 2023
Ответ дляЕлькиПальки
Она учитель в школе и после уроков берет детей. Я думаю в день может ученика 3-4 берет после уроков.
Но меня удивило, что многие учителя не занимаются репетиторством 🤷🏻‍♀️ по крайней мере у нас в школе.
автор Тётушка Лошадь • 28 апреля 2023
Ответ дляСижу_и_плачу
Відгуки в салоні її погані чомусь. Є багато одиничок. Але то відгуки і по манюкюрі і візаж, а не тільки перукарські.
Татьяна-cb91• 28 апреля 2023
Ответ дляХомо_сапиенс
Вообще не поняла к чему вы мне про штаты и про кризис? Я написала сколько мы платим нашему репетитору и что нам еще повезло, ведь в основном дороже