Дніпро, Запоріжжя, Умань, Чернігів, Миколаів… немає сили це витримати. В Умань цієї ночі влучило 2 ракети. Одна з них - у багатоповерховий будинок. І злість і відчай від безсилля і лють. Путін мерзотник і всі його прибічники, там нема нічого людського. Але це і ціна PRу, пустим обіцянкам, заритим в асфальт ракетним програмам. Ми маємо памятати яку ціну ми платимо за це. І нк повторити це знов. Відео очевидців є на телеграм каналі.
Ответ дляJave
Ні, саме такі як, дивані експерДи,( чи може ви на фронті зараз? якщо дозволяєте називати когось диванним) ви віддаляєте перемогу, тому що даєте нинішній владі впевненість що можна буде уникнути відповідальності за недбалість..а тому можна і далі брехати і нераціонально використовувати ресурси..тому немає чого вам зараз маніпулювати жертвами, це низько з вашої сторони
для мене ви всього лиш людина, якій немає чим зайнятись чи вигідно розпалювати ворожнечу. Я і так подарувала вам багато часу, перепрошую, але в полеміку з особами вашого типу не вступаю. Вірю звісно, що саме ви б змогли краще і ефективніше керувати країною, але на жаль ви вибрали інший шлях і маєте важливіші справи і тому ми мусимо задовольнятись тими, хто всього лиш ваша бліда тінь )
Ответ дляJave
Ні, я мала на увазі,що русня безсумніву винна, але й українська влада не готуваласьдо війни, тому також частина вини і на ній.. на сильних не нападають
Ви рахуєте, що ми змогли б закрити небо? Укріпити весь кордон, 140 мільйона орда не змогла б нам заподіяти шкоди?
vasilek5050• 28 апреля 2023
Це якими покидьками треба бути, щоб пустити ракету на житловий будинок по мирних жителях. Просто не вкладається в голові.
Наталья557• 28 апреля 2023
Ответ дляЛеди Репях
Злорадствуете? Приятненько?
Девочки, ужас. Должно быть что-то святое.
Хотя бы в таком тебе не поливали бы соотечественников.😔
Вот именно, не поливали бы грязью тех, кто спасал себя и своих детей от войны. Нет ничего более низкого чем унижать за это. А людей пострадавших жалко.
Ответ дляJave
Так але покращило б, загинуло б менше людей що саме головне! А якби вХерсонській обл ще зрадників вчасно арештували то ще краще становище Україна мала б зараз...
История не знает сослагательного наклонения. Если бы да кабы. Параша могла б тогда раньше напасть, на несколько лет, под предлогом, что мы вооружаемся для нападения на них, могли бы сразу с ядерки зайти. Усатый бульбаш тогда б не только карту показывал, а сам бы двинул свои войска. Так что ваши размышления ’если бы да кабы’ всего лишь рассуждения.
Если бы Зеленский ничего не начинал строить, то вы б первая тут орали, что он не выполняет свои предвыборные обещания и был бы ещё один майдан.
П.с. за Зеленского не голосовала. А то сейчас меня тут припишут.
ДевочкаКрасавица• 28 апреля 2023
Ответ дляБолаболик
Так водите на стационар своих его как раз советуют , вам подходит . Другие хотят иначе , суть понятна ?!
Мои ходят офлайн, ваши могут ходить как угодно. Предоставят вам выбор онлайн или офлайн, вы уже выбирайте как хотите. Суть понятна?
Ответ дляStefaniya K.
потому что все решается легко и просто.хватит нам терпеть.предупредить по всем соцсетям русских ,официально и везде,что еще хоть одна ракета-и мы сразу даем ответку на тот же белгород курск и тд.куда достанем и именно в 9ти этажки в школы садики по.й.вот повыколупывают своих детей после прилета со щелей частями-паника начнется .пусть выходят на митинги против пуйла.только так они поймут и пво их не защитит.территория большая.только ответка гопникам.
а давать ем будем ответку, у нас столько ракет, сколько у русні??
Ответ дляAdvoco
Удалено администрацией...
Мне вообще не интересно искать виновных. Но я объективно оцениваю свою реакцию, из всех утюгов кричали, что будет война, но я не верила ни на секунду. И точно не бросила бы работу, дом, чтоб сорваться куда-то пересидеть.
Кстати, фразу про шашлыки я даже не слышала… у меня нет телевизора и даже сейчас я не смотрю обращения Зеленского, я никогда не верила власти.
Эвакуация детей? Да я ни в жизнь бы не доверила своего ребенка государству. Либо я принимаю решение и вывожу его сама либо дети сидят с матерью. Вон из Бахмута сейчас не выезжают, а вы думаете до первых взрывов кто-то побежал бы из Киева? Никто бы с места не сдвинулся. Поэтому поиск виновных сейчас в том, что не сообщили официально о войне детские обидам и не более.
Почему страна не готова к войне? Так крали. Все крали, и Зеленский крал. Но коней на переправе не меняют. Страну с протянутой рукой он отлично представляет, другой сейчас не нужен. А как наступит мир, то можно и спросить за все. Но думаю каждый погрузится в свою жизнь и на этом все.
BusinkaKiev• 28 апреля 2023
Ответ дляnataranha
Ото ж.Три найбільші склади були зірвані при Пороху,нікого не знайшли,не арештували.Там тони зброї були
Там не просто тонны, там десятки тысяч тонн
Ответ дляksena555
І хтось ще наважиться говорити про спокійні регіони після Умані????
А то аж гидко, коли висміюють зі своїми спокійними регіонами
Да перестаньте сваритись
Вам не все одно, хто що висміює ?
Робіть, що вам треба і як вам краще,
всі такі ніжні/гидко
Всіх завжди будете на форумах слухати ?
У кожного свій мозок думати є.
Точно, що аби вколоти один одного, замість того, щоб об’єднуватись де б хто не був
Вам не все одно, хто що висміює ?
Робіть, що вам треба і як вам краще,
всі такі ніжні/гидко
Всіх завжди будете на форумах слухати ?
У кожного свій мозок думати є.
Ответ дляЕленка14
Так, але ми мусимо гарно усвідомити цей урок, памятати цю війну говорити про дії української влади по підготовці до війни щоб НІКОЛИ не наступити на ці ж граблі знову
Ответ дляСhanelKa
Да перестаньте сваритись
Вам не все одно, хто що висміює ?
Робіть, що вам треба і як вам краще,
всі такі ніжні/гидко
Всіх завжди будете на форумах слухати ?
У кожного свій мозок думати є.
Вам не все одно, хто що висміює ?
Робіть, що вам треба і як вам краще,
всі такі ніжні/гидко
Всіх завжди будете на форумах слухати ?
У кожного свій мозок думати є.
Ніхто не свариться, просто цей ідіотизм набрид читати про спокійні і т.д.
ДевочкаКрасавица• 28 апреля 2023
Ответ дляБолаболик
С сентября отменят . Останется выбор аля оптима ))) вы так и не поняли о чем я ((
Если война не закончится, не отменят полностью вариант онлайна. Будет и так и так, на выбор
Ответ дляJave
Нажаль, великі кошти на оборонку тягнуть країну в прірву. Це скорочення всього соціалу, ніякого розвитку країни та інших отраслей. Це тільки під час війни заднім розумом всі ’вумні’
Татьяна -3329• 28 апреля 2023
Ответ дляБолаболик
А вы в Польше ? Там спокойней ?! Здесь родители сами решат когда им водить , когда на дистанционном посидеть , без чужих указок ненужных.
Ви між рядків читаєте? Чого б я писала кудивожжу дітей за кордоном? Ми на півночі, година від Харкова.
А от як ви сказали,, хто там в Україні,, … там в Україні живемо ми, і живемо життя під бомбами.. наш вибір залишитись тут чи їхати як ви, наш вибір, водити в школу чи бути на дистанційному ( до речі якщо буде офдайн, то для таких як ви є онлайн школи, вас ніхто не заставляє водити). Вибір є, ви його зробили, і не треба дивуватись тому що хтось робить інший вибір