Фея_3уровень• 28 апреля 2023
Незамужние девушки/женщины выглядят лучше замужних?
Как думаете? Есть мнение, что замужняя женщина расслабляется, часто роды дают отпечаток.Незамужняя в конкурентной гонке за самца старается взять первенство, украшает себя, тело. Если проанализировать ваших знакомых/окружение, возможно себя лично, то что на этот счет можете сказать?
ЭтаваНиМожетБыть• 28 апреля 2023
Ответ дляСережкинаЯ
Що не кажіть а роди своє дають. І мене дві колеги по 50 р. Одна без дітей, в іншої двоє. Та, що без дітей бігає як дівчинка. В другої куча хвороб.
Це не про наявність дітей, а про ставлення до себе. Бо можна з народженням дитини себе на десятий план засунути, бо «куди тобі оце все, вже не дівчинка, найкраще- дітям», а можна розуміти, що ти не перестала бути жінкою і піклуватися про себе.
ШанельКуКу• 28 апреля 2023
Нет никакой связи, кто до замужества и рождения детей был ухоженный, тот таким и остаётся.
Либо наоборот
СережкинаЯ• 28 апреля 2023
Ответ дляПаратруперсупер
Репрезентативність (від фр. representant — представник) — здатність вибіркової сукупності відтворювати основні характеристики генеральної сукупності. Репрезентативність досягається за рахунок правильного формування вибірки, яка за принциповими для дослідження параметрами має відтворювати загальний об´єкт дослідження.
🤪
СережкинаЯ• 28 апреля 2023
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
Стосовно зовнішності, то так. А стосовно здоров´я?
Коко Шанель• 28 апреля 2023
Я например, до замужества не готовила практически. После - то время, что тратила на себя лично, приходится тратить на готовку, уборку, уроки. На себя уже сил и времени не остаётся. Поэтому самый минимум вместо полноценного ухода и отдыха.
Повітруля• 28 апреля 2023
Ответ дляСережкинаЯ
У деяких і без дітей букет хвороб достатній. Не всі здоров‘ям платили за роди. В мене, наприклад, не було проблем. Два кесарева, окрім короткочасного геморою з першою вагітністю все ОК.
Коко Шанель• 28 апреля 2023
Ответ дляМожу брикнути
А у бездетных нет забот?
Есть конечно, но у ’детных’ ещё плюс к заботам бездетных добавляются заботы о потомстве)))
ЭтаваНиМожетБыть• 28 апреля 2023
Ответ дляСережкинаЯ
І стосовно здоров‘я так само. Вагітність та пологи, безперечно, є стресом для організму але випадків, коли вони нанесли невиправні наслідки, не так багато. Частіше це про «забила на себе». До стоматолога не піду, бо дитину не хочу залишати з нянею. Не буду розбиратися з тим, чому болить спина, бо мама каже «а що ти хотіла, ти ж народила вже, от тобі й маєш». Не купуватиму собі вітаміни, бо дитині краще джинси нові і т.п.
Читала про дослідження, що в цілому жінки частіше мають більш серйозні наслідки від певних хвороб, бо не звертаються до лікаря чи швидкої вчасно. Умовно, чоловік їде до лікарні одразу, а жінка- після того, як наготує на тиждень для сім‘ї їжі, бо ж вони помруть на напівфабрикатах, запустить прання, збере всіх і всюди і тільки потім поїде до госпіталю.
Це тенденція ставлення до жінок в нашому суспільстві і те, що ми інтернаціоналізуємо з дитинства.
СережкинаЯ• 28 апреля 2023
Ответ дляМожу брикнути
А у бездетных нет забот?
Нерви ціліші так точно. І забути є але ж свої. А тут ще й пов´язані з дитиною.
СережкинаЯ• 28 апреля 2023
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
Це правда. І ви знаєте, що останнім я зрозуміла, що треба і для себе жити, а не тільки для дітей. І себе іноді балувати обмежуючи в чомусь дитину. Бо я щось на себе підзабила.
Можу брикнути• 28 апреля 2023
Ответ дляКоко Шанель
Просто фокус смещается. Бездетная я раньше 23 ночи редко ужинала, годами могла в отпуск не ездить, а как стала детная так и зал появился, и косметолог, и отпуск
ЭтаваНиМожетБыть• 28 апреля 2023
Ответ дляСережкинаЯ
Так, і піклування про себе- це абсолютно нормально, а не страшний злочин і жахливий егоїзм. Те, що багатьом з нас насаджували роками та десятиліттями ідеологію «гарні дівчата - скромні, піклуються та дбають про всіх, милі та чемні, ніколи нічого не просять та мають буди задоволені крихтами зі столу» - наслідок радянського тоталітаризму, де бути індивідом взагалі було небажано. Але це не означає, що це норма.
Можу брикнути• 28 апреля 2023
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
Это просто отмазка такая. Никто не требует таких жертв.Просто удобно свои страхи или лень скалить на ребенка или ’муж не разрешает’
Коко Шанель• 28 апреля 2023
Ответ дляМожу брикнути
Значит было кому с детьми сидеть пока вы занимались собой. Часто молодая мать одни на один с детьми, пока муж работает с утра до ночи.
Я только за!• 28 апреля 2023
Я думаю, это зависит от условий жизни, количества стресса в жизни женщины, финансовых возможностей и генетики. То есть если с генетикой не повезло, но есть финансы и женщина не погрязла в быту у нее больше шансов виглядеть лучше чем с такими же данными без финансов. И наоборот с хорошей генетикой и здоровьем даже при плохом уровне жизни выглядеть хорошо. Больше всего не повезло тем, у кого ни того, ни другого ((
Поэтому наличие детей или мужа не всегда влияют в ту или иную сторону, все индивидуально.