Розвідка Маші• 28 апреля 2023
Порадьте спеціаліста для обшивки ліжка? Київ
Здерлась обивка на ліжку. Треба обшити новим матеріалом. Написала компаніям кільком, але там ціна - як нове ліжко (у нас недороге). Чи хтось може робив таке?
Леся Українка• 28 апреля 2023
Пистолет и скобы купите, материал и муж чтоб не совсем криворучка. Если не сложные формы, не сложно.
И да. Попробуйте проработать олх, цены отличаться могут почти вдвое. Я по другой услуге обалдела.
Тріль!• 28 апреля 2023
Я теж збираюся реставрувати меблі, то придивляюся в інстаграм до робіт Меваро (в них і сайт є) і в фейсбук Дядя Вася :)) На фото до і після наче гарні роботи, оберу того, хто дешевше зробить.