ВЫВсеВрете• 28 апреля 2023
Після машинної штукатурки ідеально рівненькі стіни, то може шпаклівку не робити?
Прораб вмовляє робити шпаклівку із скловолокном (вчора була тема) сьогодні вирішила де раз прийти та нагадати собі яка там штукатурка
Але стіни настільки гладенькі, ніжні що якшо очі закриєш то подумаєш шо там шпаклівка
Коренная киевлянка• 28 апреля 2023
Ответ дляВЫВсеВрете
Аа я не знала
Блин как же тогда поступить
Ждем когда высохнет, делаем шпаклевку и приглашаем плиточника
А потом обои?
Блин как же тогда поступить
А потом обои?
Вы спешите? Я бы просто ждала высыхания стен.
Файно Замало• 28 апреля 2023
Ответ дляВЫВсеВрете
Аа я не знала
Блин как же тогда поступить
А потом обои?
Блин как же тогда поступить
А потом обои?
Я вот из своего опыта советовала бы потолки, а потом обои. Потолки - это такая, с*ко, грязная работа!.... Я очень переживала, как потом после потолков обои клеить. Но потом была очень рада, что на момент монтажа потолков обоев небыло. И поклеились они потом отлично , а после поклейки уже вставили кантик по потолку .
Застряла• 28 апреля 2023
Ответ дляВЫВсеВрете
Аа я не знала
Блин как же тогда поступить
А потом обои?
Блин как же тогда поступить
А потом обои?
Да обои на чистовую.
И перед ними потолки.( смотря что у вас там будет)
ВЫВсеВрете
• 28 апреля 2023
Ответ дляКоренная киевлянка
Та не
Нам не срочно
ВЫВсеВрете
• 28 апреля 2023
Ответ дляФайно Замало
Мы думаем натяжные
ВЫВсеВрете
• 28 апреля 2023
Ответ дляЗастряла
Да обои на чистовую.
Натяжные потолки
ВЫВсеВрете
• 28 апреля 2023
Ответ дляФайно Замало
Вот я о них, да.
Оо что они такие грязные?
Их нужно делать перед обоями?
Янгол в камуфляжі• 28 апреля 2023
Ответ дляВЫВсеВрете
Хотілось почути знавців в цій справі… чи можна прямо так клеїти обої чи треба ще фінансово вкладатися в ці стіни та підтримати ідею прораба?
Автор, просто красьте и все. Прораб просто хочет заработать. Эти все штукатурки - вчерашний день
Свідок Перемоги• 28 апреля 2023
Ответ дляЗастряла
Можливо почали ржавіти металеві прутики під штукатуркою. І вони дали колір..
Щось не те було з технологією.
штукатурка по всій квартирі 66 м і тільки на одній стіні такі приколи і то не по всій, а частково. просто прийшлось здирати всі обої. може і прутики якісь. хай їм грець.
Файно Замало• 28 апреля 2023
Ответ дляВЫВсеВрете
Оо что они такие грязные?
Их нужно делать перед обоями?
Грязные, да.
Да,лучше до обоев. Потолки натягивают, но не устанавливают кант по периметру.
Обои клеятся под самый потолок.
Потом ставится кант.
Обои клеятся под самый потолок.
Потом ставится кант.
Свідок Перемоги• 28 апреля 2023
Ответ дляФайно Замало
в нас натяжні стелі робили після поклейки обоїв. все чисто та акуратно. ніяких нюансів не було.
Свідок Перемоги• 28 апреля 2023
Ответ дляВЫВсеВрете
Та не
Нам не срочно
в нас машинна штукатурка сохла декілька тижнів. якраз в такий період. кінець квітня, травень.
Безлім на все• 28 апреля 2023
Краще зробити фінішну шпатлівку. Машинна штукатурка скоріш за все недостатньо рівна. Перепад в 0.5-1 мм практично непомітний на голій стіні і може бути помітний при наклеяних шпалерах або фарбуванні. Є такий тест ’перевірка стіни методом світлової щілини’ можете розважитись і глянути свої стіни.
Застряла• 28 апреля 2023
Ответ дляВЫВсеВрете
Оо что они такие грязные?
Их нужно делать перед обоями?
Лучше да.
Меньше грязи .
Хоть нормальные мастера работают с пылесосом. Но всеравно все это будет лететь по обоям.
Меньше грязи .
Свідок Перемоги• 28 апреля 2023
Ответ дляЗастряла
Лучше да.
Меньше грязи .
а як ви уявляете потім шпалери клеїти?
не збивайте автора. натяжні стелі роблять після поклейки шпалер.
Застряла• 28 апреля 2023
Ответ дляСвідок Перемоги
Маяки они называются) вспомнила
Ангелок з ріжками• 28 апреля 2023
В нас таке ж питання, зробили машинну штукатурку і тепер сохне. Майстер нарахував за фініш і фарбування по роботах 55 тисяч. Це однокімнатна в 40 квадратів без матеріалу, чисто робота. Ось тепер чешем рєпу чи треба воно нам, чи просто фіганули обої на машинну і трохи зекономити. По скільки Вам нарахували квадрат фінішу ?
Свідок Перемоги• 28 апреля 2023
Ответ дляЗастряла
Маяки они называются) вспомнила
навряд чи. всі обої майже білі і в інших місцях таких проблем не було. та це вже неважливо, але тоді ситуація неприємна була для всіх)))
Застряла• 28 апреля 2023
Ответ дляСвідок Перемоги
О да..
Ремонт жто всегда стресс.
И сколтко бы ты их не делал , всегда есть ’ сюрпризы’
Ремонт жто всегда стресс.
Свідок Перемоги• 28 апреля 2023
Ответ дляЗастряла
О да..
Ремонт жто всегда стресс.
я специально нанимала проверенного мастера за приличные деньги( отдали тогда только 240 000 грн за работу, 2 года назад) но без сюрпризов все равно не обошлось.
Файно Замало• 28 апреля 2023
Ответ дляСвідок Перемоги
а як ви уявляете потім шпалери клеїти?
Я выше написала как .
Свідок Перемоги• 28 апреля 2023
Ответ дляФайно Замало
Я выше написала как .
а если автор решит без кантика?
как по мне, то лучше найти нормальную бригаду, которая работает с пылесосом, чем потом рисковать потолком. вдруг его заквецаешь.
ВЫВсеВрете
• 28 апреля 2023
Ответ дляАнгелок з ріжками
80 грн 1 слой шпаклівки ( він казав шо треба 2 рази тобто 160)
40 грн шліфування
20 грн груниування
150 грн фарбування
40 грн шліфування
20 грн груниування
150 грн фарбування
Файно Замало• 28 апреля 2023
Ответ дляСвідок Перемоги
а если автор решит без кантика?
Если автор решит без кантика - то это другой вид крепления, под который тоже отлично подводятся обои
ВЫВсеВрете
• 28 апреля 2023
Ответ дляФайно Замало
Ой не розумію вас)
Свідок Перемоги• 28 апреля 2023
Ответ дляВЫВсеВрете
Ой не розумію вас)
посмотрите теневой и бестеневой профиль натяжных потолков.
Свідок Перемоги• 28 апреля 2023
Ответ дляВЫВсеВрете
40 грн шліфування
20 грн груниування
150 грн фарбування
40 грн шліфування
20 грн груниування
150 грн фарбування
ну все так. не знаю як по цінах, бо був комплексний ремонт, але етапи ті ж.
фарбу вибрали вже?
ВЫВсеВрете
• 28 апреля 2023
Ответ дляСвідок Перемоги
фарбу вибрали вже?
Ще не вибирали