ВЫВсеВрете• 28 апреля 2023
Після машинної штукатурки ідеально рівненькі стіни, то може шпаклівку не робити?
Прораб вмовляє робити шпаклівку із скловолокном (вчора була тема) сьогодні вирішила де раз прийти та нагадати собі яка там штукатурка
Але стіни настільки гладенькі, ніжні що якшо очі закриєш то подумаєш шо там шпаклівка
ВЫВсеВрете
• 28 апреля 2023
Ответ дляСвідок Перемоги
ще там ціна вас порадує))))
Хаха я вже юачила ціни на плитку)) це страх
Свідок Перемоги• 28 апреля 2023
Ответ дляВЫВсеВрете
фарба це фініш і тут точно економити не варто)))
Ангелок з ріжками• 28 апреля 2023
Ответ дляВЫВсеВрете
80 грн 1 слой шпаклівки ( він казав шо треба 2 рази тобто 160)
40 грн шліфування
20 грн груниування
150 грн фарбування
40 грн шліфування
20 грн груниування
150 грн фарбування
То в нас те саме, вони рахують десь квадратні метри, десь погонні, то в 40 фактичних квадратах квартири набігає 150 квадратів по стінах. Якраз якщо все сплюсувати і помножити на метри - ті самі 55 тисяч (((
ВЫВсеВрете
• 28 апреля 2023
Ответ дляСвідок Перемоги
Мені треба така щоб витримала 3 малесеньких дітей погодок
Чоловік мене відмовляє від фарби, каже обої
ВЫВсеВрете
• 28 апреля 2023
Ответ дляАнгелок з ріжками
Та так
Дорого
А якшо обої поклеїти то в яку ціну влізимо?
80 грн поклеїти обої
80 грн пошпаклювати
20 грн грунт
Дорого
80 грн поклеїти обої
80 грн пошпаклювати
20 грн грунт
Свідок Перемоги• 28 апреля 2023
Ответ дляВЫВсеВрете
я теж за якісні шпалери.
Ангелок з ріжками• 28 апреля 2023
Ответ дляВЫВсеВрете
Та так
Дорого
80 грн поклеїти обої
80 грн пошпаклювати
20 грн грунт
Дорого
80 грн поклеїти обої
80 грн пошпаклювати
20 грн грунт
Я вже тиждень себе зупиняю не наробити дурниць і не заляпати як в тіктоці роблять, розводять фініш до густоти сметани, і жмакають пакетом звичайним щось типу декоративної штукатурки для бєдних, потім фарбують
але то на відео ладно виглядає, а яке воно вживу
Плету интриги• 28 апреля 2023
Ответ дляСвідок Перемоги
а як ви уявляете потім шпалери клеїти?
не збивайте автора. натяжні стелі роблять після поклейки шпалер.
Ну Да… поклеїти шпалери під стик зі стелею, потім натягнути натяжну стелю, яка вкраде частину висоти і частина шпалер сховається під натяжною стелею… а потім шпалери як зривати коли переклеювати будуть?))
Ответ дляАнгелок з ріжками
Все в квадратних + окремо відкоси
Так і заплатила,як Ви кажете
ВЫВсеВрете
• 28 апреля 2023
Ответ дляВолодимир
Шпалери не витримають це точно,я робила фарбу-завжди можна перефарбувати або робіть шпалери під покраску
Мабуть з вами погоджуся- шпалери під покраску норм варіант
Тоскующая• 28 апреля 2023
Ответ дляВЫВсеВрете
Тільки по ціні будуть напевно дорожчі
УраганнаЯ• 28 апреля 2023
Ответ дляВЫВсеВрете
Обои покрасить вы с мужем можете